?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Другий тур

Черговий допис реалізму і алярмізму, «переможці-в-один-тур», при всій повазі, гортайте.

Пишу для себе, просто, щоб потім перевірити і приємно здивуватись [або ні].

Станом на сьогодні маємо трьох кандидатів з приблизно рівним рейтингом у 20%. Це не той, звісно, рейтинг підтримки, з яким можна взагалі розраховувати провести будь-які інституціональні зміни, але «маємо те, що маємо». І якщо не буде великих дивних подій - то цей розклад навряд чи зміниться до 31 березня..

Тому цілком вирогідні наступні варіанти тосування політичної колоди:

1. Воровка vs Зеля.

Перемогла дружба, другого туру може і не бути або буде формально, домовляться на березі. Взагалі не цікаво, хто з них буде «булавотримач», а хто з-за спини хєрачити країну, і навіть на вибори йти немає ніякого сенсу.

2. Воровка vs ПП.

Це єдина з можливих комбінацій, коли ПП дійсно має шанс на перемогу. Тому що виборець Зелі це не є автоматично виборець Воровки і взагалі виборець Зелі це не організована і не контрольована група громадян і як вона себе проявить у випадку не попадання куміра у другий тур, і тим більше на виборах до Ради - окреме питання. Також непередбачувана поведінка і прихільників Гриценка, Ляшка і чисельних ригівських кандидатів - далеко не для всіх президенство Воровки бажане і відповідає очікуванням. Це шанс.

3. Зеля vs ПП.

Як на мій погляд - це майже гарантований програш ПП. Проста аріфметика - Воровка з її 15% дуже організованого «ядерного» електорату 100% буде закликати голосувати за Зелю, плюс усі так звані «білі пальто», яким не достатньо реформ і корупція така, що доречно розвалити країну, але голосувати за про-російську Воровку нібито зашквар, а за Зелю ок, головне проти Порошенка. І тут мобілізація буде дай боже, можете не сумніватись. Пойти звісно пойду і проголосую, але без особливої надії.

І ще декілька ремарок.

Фейсбук не показник настроїв. Хто прийшов у соцмережу тим більше в політичну її частину, той вже, на 100%, визначився. І ніяка поведінка прихільників чи противників кандидатів нічого не змінить. Тим більше, що тут ми всі собі в певному сенсі створили і продовжуємо створювати інформаційні пухирі, в яких нам тепло і комфортно.

Якщо ПП програє - це не тому, що хтось неправильно себе поводив у соцмережах, багато агітував чи не агітував, цькувал чи не цькувал опонентів. Це не тому що погана команда, кадрова політика, неправильна з вашої точки зору кампанія і ще 100500 слів маячні, яку жваво підуть транслювати всілякі «експерти». І це точно не тому, що не було реформ - були, не було економічного росту - був, не достатньо соціалки - більш ніж достатньо.

Все це тільки з однієї, але насправді страшної причини.

Не трапилось дива.

Не трапилось якоїсь неважливої, але яскравої хєрні, яка всім подобається, але насправді не впливає на життя.

Не трапилось серіалу «слуга народу» в реалі, з катаннями на велосипедах і розстрілом «корупціонерів» з автоматів.

Порошенко дійсно робив і намагався робити важливі для складної країни дуже складні історичні зміни в дуже складний період нашого життя. Робив, як міг, з власного розуму і відповідно до своїх переконань. Але. Не зробив картинку. Забив на візуальну складову. Доручив піар людям з XX сторіччя. І це не зайшло, тому що часи змінились і народу потрібні не Цінності, а яскрава картинка.

Ні, ще яскравіша.

А картинку не показали, тому всі аргументи, цифри, завивання і молитви - безглузді. Вся апеляція до свідомості і всі страшилки війною - не мають сенсу. 95% населення не бачили війну, і саме Порошенко винен в тому, що не бачили і не відчули на собі.

Саме за це він і всі ми зараз можемо постраждати.

Хотіли як краще, щоб не боялись, щоб дивились серіал, а не ховались від куль.

Ну от вони і дивились.

Sergii Iesipov


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

o_o_a 21 марта, 15:09
Після "зустрічі" Зю з бізнесом, якось поменшало піару за нього. Більше фотожаби бачу. Зайшов на сторінку однокласниці, яка топила за нього – рецепти, "женскоє щастье", ... Чи то алгоритм ФБ запрацював у мене по іншому.

Edited at 2019-03-21 15:09 (UTC)

b_tech4 21 марта, 15:21
От, на мою думку, з точки зору порохохейтера, який проголосував у першому турі не за тюльку або зе і його кандидат пролетів, даний пост у третьому варіанті - запрошення піти і проголосувати за зе у другому турі. Тільки б проти Порошенка.

ivanko_bogun 21 марта, 15:27
Возможно я ошибаюсь. Но мне кажется, что рейтинги Зелени пустышка.

leprekono 21 марта, 15:31
На диво здоровий і виважений аналіз. Не з усім погоджуюся, але з більшістю. Згоден з тим, що не так багато треба було для картинки. просто не триматися за близьке коло оточення, якщо хтось заашкварився, то швиденько міняєш його і відстороняєшся, а не тримаєшся за цю людину до останнього. Хоча це на мою думку легко, а для ПП такий хід дуже важкий і болючий.

o_o_a 21 марта, 15:38
Президенту це не так просто і зробити. Більшість кадрових призначень робиться за згодою ВР, і це тільки офіційно. А ще якісь домовленності. Та й де фахівців зараз знайти, особливо якщо якась нова царина, і що б їм ще й довіряти можна було.

emiliozk 21 марта, 15:32
Автор свято вірить у соціологію.
Цікаво, на якій підставі?

tamplier9797 21 марта, 15:35
Когда "дважды несудимый" Янык вышел во второй тур выборов, многие военные и менты высказывались, что не представляют, как им придется отдавать честь бывшему зэку, который шапки с людей снимал, и занимался разбоем. Что им не позволит это их офицерская честь.
А потом Янык стал президентом. И ничего, отдавали ему честь, и никто не застрелился, и не подал в отставку.

Интересно, а как сейчас смотрят офицеры на возможную победу Зе? Нормально будет им отдавать честь клоуну?

akupec 21 марта, 15:41
еще раньше, один мой знакомый препод философии в КПИ, заявлял, что если Яныка сделают премьером, то он уволится. #Акакже :)

depotmusic 21 марта, 15:49
бред, ни зе не ю ничего не светит

Виталий Кручинин 21 марта, 15:59
Поделитесь, а? отсыпте жмэньку вашего оптимизма!)

Анатолій Ок 21 марта, 15:54
Оце конспірологію почитав:
"Проекту Гриценко уделяли большее внимание, потому что его считали главным техническим проектом Пороха против Юли, ибо все на деньги Пороха, поэтому логично и Зе считать проектом Банковой. Это Левочкин еще в 2012 году придумал — финансировать все партии своими деньгами, чтобы потом всех контролировать.

Во всем этом трэшняке есть одно большое заблуждение. Везде читаю: первое, что Зеленский начнет делать, став президентом — возвращать Бене его имущество. Но как видите, факты говорят о том, что команда Зе — это действительно проект Левочкина-Хорошковского, а вовсе не Бени. С Беней его роднит только синагога и 1+1. Главный вопрос в том, обслуживает ли до сих пор Левочкин Пороха? Проект Бойко — тоже технический проект Банковой, об этом прямо сказал Борис Колесников, назвав Бойко прямой подстилкой власти, а группу Левочкина — подковерной молью, предавшей всех президентов, с которыми они работали. Кинут ли они и Пороха — это тот вопрос, от которого зависит исход выборов."

proydisvit 27 марта, 16:18
вот что бояра животворящая делает!

izhnets 21 марта, 16:23
Вроде ж был закон по какому перед 2м туром обязательно должны быть дебаты финалистов. Не то чтобы это кардинально повлияет на выбор людей, но это бы было ещё то шоу.

vasylb 21 марта, 16:25
//Фейсбук не показник настроїв. Хто прийшов у соцмережу тим більше в політичну її частину, той вже, на 100%, визначився.

Дурниці, дофіга таких, хто не визначився.


//95% населення не бачили війну, і саме Порошенко винен в тому, що не бачили і не відчули на собі.

Це тіпа заслуга чи докір??? Головнокомандуючий, який говорить про реальність повномасштабної війни з Росією, навіть не забезпечив масових навчать населення з цивільної оборони. Навіть в Скандинавії краще готують населення до можливої війни з Росією.

Oleksiy Martynov 22 марта, 7:46
Журенал с 4 постами за последние 8 лет. Показательно, что и наброс на отсутствие учений есть, и так далее.
Но хоть уже не только гугл-транслейтом пользоваться научились, уже радует прогресс ольгинских.

liviy_cherkez 21 марта, 16:57
Пиздец, что за всепропальческий пост?

depotmusic 21 марта, 21:14
во-во, такая себе мягкая и интеллигентная зрада.

coder_in_ua 21 марта, 19:13
если зеко манда пролезет во 2й тур мой вам совет, начинайте смазывать трактор

Vasyl Boyko 21 марта, 19:15
Про рейтинги:
Йдемо на вікіпедію, на сторінку "Вибори Президента Україна 2014", на пункт Соціологічні опитування:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8_%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_2014#%D0%A1%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D1%96_%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F

Тут чітко видно, що навіть в останній тиждень перед голосуванням у Порошенка був рейтинг - 44,6%, що на 12% менше ніж результати виборів. Решта опитувань давала ще менші рейтинги, в районі 34% (вже 22% похибка).

Це було тоді, коли Порох ще не був "соціально неприйнятним кандидатом", тобто таким, про кого не прийнято говорити в слух, що ти його підтримуєш.

kapitanwagner 21 марта, 19:17
Всё настолько плохо?