?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Поволі опановуємо сучасні демократичні інструменти

Штош. Щойно на комітеті з прав людини Верховної Ради розглянули питання медичного канабісу. Поділюся власним спостереженням, а ввечері на Блогпості о 22:00 на 5 каналі фахово й детально про все розкаже Taras Ratushnyy.Чомусь народних депутатів дивує, що перед голосуванням за цю мегаважливу ініціативу їм пишуть на фейсбуці і просять її підтримати. Депутати вважають, що це боти й маніпуляції. Але коли онлайн петиція менше ніж за два місяці набирає понад 25 тис. голосів, депутатів чомусь не дивує. Коли навколо ініціативи об'єднуються дуже різні люди та організації, проведено купу ефірів та акцій - депутатів це чомусь не дивує. Припускаю, що не всі ці повідомлення були компліментарними чи навіть коректними, але так працює демократія.

В Штатах існує практика - перед важливими голосуваннями люди пишуть, дзвонять своєму конгресмену і висловлюють позицію свою та своєї родини. Якщо українські виборці звертаються до вас, як до нардепа, через соцмережі, а не шлють листи укрпоштою, це не означає, що вони боти, або що їм заплатили. Просто ми поступово, поволі опановуємо сучасні демократичні інструменти, ось і все. Настільки швидко, наскільки уміємо.

Особисто я була приємно здивована позицією Георгия Логвинского та націленістю на якомога швидший вже-нарешті-результат. Процедури - це дуже важливо, але ще 5 років робочих груп з робочих груп для створення робочих груп деякі люди можуть не дочекатися. Хоча звісно, всі ми розуміємо, що питання серйозне й делікатне, важливо ніде не накосячити, щоб парламент підтримав законопроект в сесійній залі.

Ну, а Юлія Володимирівна (так, вона чомусь не в паливно-енергетичному комітеті, а в комітеті з прав людини) та Вадим Рабінович (без коментарів) - одні з тих, хто на засідання не дійшли, і тому не було кворуму. Допомагали Ляшку штурмувати Кабмін? Діти з гемофілією, епілепсією, онкохворі та люди з посттравматичним синдромом, ну кому воно треба?

Але хороша новина в тому, що в питанні медичного канабісу саме комітет з прав людини є головним. І сьогодні законодавче врегулювання використання конопель в наукових та медичних цілях депутати комітету підтримали. Але не втрачаймо пильність, далі буде найцікавіше.Христина Морозова, Демократична Сокира.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dyxprotoykra 20 марта, 18:00
Трава-не наркотик.Нехай росте!

nickn1973 20 марта, 19:11
Пора заняться кокой и маком. Пусть растут!

beregynia 20 марта, 18:26

Я людина зацікавлена, а тому нервуюсь, будь-ласка! можна мені простою мовою сказати - рух почато чи пшик?


Андрей Березный 20 марта, 19:21
Это надо было озаглавить "Ітоґі падвєдьом."©

aka_mik 20 марта, 20:36
Легалайз существенно уменьшает количество самоубийств

sergey_nikol 21 марта, 5:45
Вы лично провели эти исследования или есть пруф?

sergey_nikol 21 марта, 5:43
"...за цю мегаважливу ініціативу ..."

Чому легалізація маріхуани це сьогодні МЕГАВАЖЛИВА ініціатива? Що станеться, якщо її не приймуть?


sergey_nikol 21 марта, 9:07
Глупость. А может и расчет.

e_1_off 21 марта, 8:20
Нільзя лігалізавать медіцінскій каннабіс пака Ахмєтав не сідіт?

sergey_nikol 21 марта, 9:15
А причем здесь Ахметов? Не можете объяснить мегаважности марихуаны и пытаетесть съехать?

nickn1973 21 марта, 14:57
И самое смешное. Комитет, оказывается, вообще никаких решений не принимал. Кворума не было.

  • 1