?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Адміністративний ресурс і Порошенко

Зараз про це багато пише "антипрезидентська опозиція". Особливо, розмови про адмінресурс пожвавились після поїздок президента по країні. Це зрозуміло. Бо фальшиві рейтинги, що малюють Тимошенко і особливо Зеленському, треба якось виправдовувати, щоб не виглядати вже зовсім брехунами.

Тому і йдуть балачки про звезення бюджетників автобусами, інструктаж офісних хом'ячків, як себе поводити і таке інше. Звісно не обходиться без підказок з "запоребріка". В мордорі адмінресурс - цілком природня річ, яка використовується стільки, скільки треба владі.

В нашій країні адміноесурс теж використовувався і використовується, але є суттєві відміни:

— Використання адмінресурсу завжди визиває відразу і протест тих, до кого він застосовується (бюджетникі, ветеранські організації, тощо), тому його можна використати один раз на кожних виборах, вдруге він чи зовсім не спрацює, чи цей факт набуде розголосу, тому використати його вдруге вже буде проблемно. Це дуже добре показали вибори 2009 року, коли адмінресурсом давили, як пресом. В результаті явка на Півночи і Заході (окрім Закарпаття) на другий тур різко знизилась, і переміг Янукович завдяки проросійським "ватнікам", які за нього проголосували б і без усякого адмінресурсу.

— Використання адмінресурсу без підтримкм поліції неможливе. Саме поліція повинна "не помічати" використання адмінресурсу одним з кандидатів, і присікати спроби його використання всіми іншими. Поліція не дасть Пороху можливості використати адмінресурс в одних місцях, чи "не помітить" його використання Тимошенко у інших. Про це Аваков чесно попередив. Отже, можливість використання адмінресурсу Порохом вже зараз під великим питанням.

— Використання адмінресурсу на виборах дає кандидату максимум 5%. Це вже давно прораховано, ще за часи Ющенка.

Отже, "опозиціонери" можуть вважати Пороха яким завгодно, але не дурнем. Використати такий цінний ресурс, щоб потішити своє марнославство - це дурість. Використати адмінресурс на зустрічах з виборцями і бути спійманим поліцією - це ще більша дурість. Залишається припустити, що ніякого адмінресурсу не було. Чи може і був, але по інициативі місцевого керівництва, яке хотіло вислужитися перед президентом. То з них і треба питати.

Отже зустрічи з виборцями продемонстрували істиний рейтинг Порошенко і Тимошенко. Про Зеленського сказати нема чого. Він зі своїми виборцями спілкується виключно віртуально, за допомогою телесуфлера, і цим деб не дуже розумним людям це дуже подобається.

Доречі, помітив серед "фанів" Зелі дуже багато бувших "міхоботів". Це дивно, я думав вони підуть за бабюлею. Але, мабуть, у бабюлі їм не вистачає "поржать" і драйву.

Не буду повторювати погані слова лаврового коня, які якось у нього прочитали по губах.

Нагел Херр


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1

які за нього проголосували б і без усякого адмінр

burzhuin 20 марта, 12:39
- да не пошли бы они массово за Янука голосовать, на дачах помидоры сажали бы.
Там и накачка, и админресурс был вброшен по самое на балуй.
Все же админресурс не стоит недооценивать.

А вот с чем я согласен - сейчас нет централизации админресурса в руках президента и его окружения.
Поэтому админресурс в каждой местности будет использован в различных интересах.

ПС у Зе любопытная тактика - говорить как можно неконкретнее, чтобы все слои электората считали, что он представляет их интересы. Не стоит эту тактику недооценивать.

Vitaly Trots 20 марта, 12:47
Не стоит недооценивать количество дебилов.
А тактика - на дебилов и рассчитана.

тактика - на дебилов

burzhuin 20 марта, 12:49
вы очень недооцениваете популистские тенденции и их умелое использование.
Трамп и брекзит показывают умелое использование ресурса "недовольных".
А обзывать дебилами - только добавлять им веса и значения.

Vitaly Trots 20 марта, 13:39
Я человек простой и неполиткорректный. Если вижу перед собой дебила и он мне мешает - я ему скажу что он дебил. Если не мешает - пусть живет пока.

Re: які за нього проголосували б і без усякого адмінр

ho_visto 20 марта, 21:42
Очередной кацап пришел рассказать украинцам, как у них все на самом деле было. А то они из собственного окна совсем плохо видят.

Какие ж вы убогие.

Re: які за нього проголосували

burzhuin 20 марта, 23:03
какие вы предсказуемые. Если не по вашему, стало быть кацап.
Хоть бы в профиль посмотрел.

В игнор

Re: які за нього проголосували б і без усякого адмінр

ho_visto 21 марта, 8:54
Кацапчик-олигофренчик, на 6 год после начала войны уже пора бы знать, что до жопы, что там у тебя в профиле написано о месте жительства, гражданстве и национальности. Кацап - это состояние души и ума, а не вот это все, что вы, дебилы, считаете.

i_v_bunsha 20 марта, 12:50
Люби ели Михо за Йулей не пойдут. Они от нее и пришли-то. Пассионарные личности, их бы энергию да в мирных целях. Жаль что в такой маращм ударились.

Edited at 2019-03-20 12:51 (UTC)

rsx11m 20 марта, 12:56
Гадаю, оті всі "політтєхнологи", "політологи" та інші хвойди зараз хутeнько зaздалeгідь пишуть статті "Чому Порошенко переміг, а Зелінскьий провалився". Щоб 31го вже ввечері вкинути. Й вoчeвидь, єдиний "аргумєнт" там буде: "Ну, звісно ж, Порошенко заcтoсовував адміністративного рєсурсу!" Бо зізнатися в тому, що їхній ЗЕлений кумир - то повнісінький нуль, хвойди не здатні.

euthanasepam 20 марта, 18:19
Саме так. І великі рейтинги Зелупі малюють з цією ж метою: були, мовляв, масові порушення та фальсифікації, дайош майдан. А попри кордони стоять кацапські контингенти у готовності.

for_l_j 20 марта, 13:02
>> Чи може і був, але по інициативі місцевого керівництва, яке хотіло вислужитися перед президентом. То з них і треба питати.
Любимая мантра "это не в компетенции Порошенко". Когда удобно - в компетенции, когда не удобно - не в компетенции.
Можно подумать, что местные власти не стремились выслужиться точно так же перед Яныком.
И да, я за Порошенко голосовать буду, но такие статьи в стиле "этого не было, потому что не может быть - читать весело".

(Удалённый комментарий)
Ви мабудь з расії пишете, раз не в курсі що в Україні за останній час це не перша індексація пенсій.

(Удалённый комментарий)
Точно росіянин. В Україні це питання з 2017 жваво обговорюється.
Привет кацап. Иди нахуй кацап.

(Удалённый комментарий)
А впроваджується в 2018, і всі українці про це прекрасно знають. Бо саме тоді було два перших етапи підвищення пенсій і вся Україна це обговорювала. Ти не в курсі, тому що ти кацап і хуєсос.

(Удалённый комментарий)
1. Коли пенсії будуть переглянуті наступного разу?
Вперше пенсії автоматично перерахують з 1 березня 2019 року. Це означає, що для перерахунку пенсій не потрібно приймати окремих рішень Уряду чи парламенту. Кошти на такий перерахунок Уряд вже передбачив в державному бюджеті на наступний рік. Автоматичний перерахунок пенсій відбуватиметься щорічно. Тобто, наступного разу пенсії осучаснять з 1 березня 2020 року.

2. Як перераховуватимуть пенсії та наскільки вони зростуть?
Формула перерахунку залишається незмінною. Вона застосовувалася для осучаснення пенсій в жовтні 2017 року, за нею розраховуються новопризначені пенсії. За нею будуть автоматично переглядатися пенсії кожного року. Ця формула враховує стаж (роки сплати соціальних внесків), рівень заробітної плати, яку отримував пенсіонер, і рівень середньої заробітної плати по країні – спеціальний показник для розрахунку пенсійних виплат. І саме цей показник буде тепер щорічно збільшуватись, а отже і збільшуватиметься загальний розмір пенсії.

www kmu gov ua/ ua/ gromadskosti/ pensii

нагадай-но мені, кацап, я вже казав тобі що ти кацап?

(Удалённый комментарий)
dbmann 20 марта, 13:43
давно тебя не видел, правдорупь.

dimon_trigger 20 марта, 14:18
та ти прям Дицемірник 80го рівня!


(Удалённый комментарий)
dimon_trigger 20 марта, 14:54
а я так і сказав - міністр - НЕ політик. депутат - політик.

виходить що ти знову спалився та самообісрався правдорудль ти самообісцяний, хехе.


atatuy 21 марта, 6:29
повторю еще раз для альтернативно одаренных:

Поли́тик, полити́ческий дéятель — лицо, профессионально занимающееся политической деятельностью. Политическая деятельность может осуществляться в органах исполнительной (президент, премьер-министр, член кабинета министров) и законодательной власти (депутаты парламентов различных уровней, городских советов и др.), а также в качестве функционеров политических партий.

для тебя подчеркну - член кабинета министров

Кабине́т мини́стров — высший орган исполнительной власти, осуществляющий административно-распорядительные функции в сфере государственного управления.

открываешь вики - Кабинет министров Украины, ищешь министра экономразвития и министра иностранных дел.
бинго! они входят в кабинет министров, надо же!

7 октября 2009 года президент Украины Ющенко выдвинул Порошенко на должность министра иностранных дел. Порошенко был назначен Верховной радой 9 октября 2009 года.

23 февраля 2012 года президент Виктор Янукович после встречи с Петром Порошенко, в ходе которой они обсудили план реформ, рекомендованный Порошенко[22], сообщил, что последнему предложен пост министра экономики[23]. 23 марта 2012 года Янукович подписал указ о назначении Порошенко министром экономического развития и торговли[24].


а ты плетешь что-то про делопроизводителя

Edited at 2019-03-21 06:31 (UTC)

euthanasepam 20 марта, 18:21
pechenyii's Journal
Account Created on 20 March 2019 (#85527201) never updated

FRIENDS 1
pechenyii
Вгадай, набутилко, чому тебе так легко та швидко викривають?

dimon_trigger 21 марта, 8:17
мало того кажись воно спалило кілька довгострокових акаунтів :)
зара гляну покажу

dimon_trigger 21 марта, 8:24
раз, хоча насправді два - напиши йому камєнт щоб він сам не прибив чи не відредагував

і камєнт правдорубля з поточним ніком pechenyii, який на жаль прибив модер, але в пошті в мене ж є:

та ти прям Дицемірник 80го рівня!

Ответ был таким:
Дімася, пам'ятаю як ти вчора обісрався тут, коли доводив, що міністр і народний депутат не може називатися політиком. А що сьогодні смішне скажеш?dbmann 20 марта, 13:42
"опазиционеры" забыли упомянуть про кремлевский админресурс. когда миллионы долларов вбрасываются в официальные и не очень предвыборные фонды, а из каждого утюга льется критика Порошенко, причем на любой вкус: ватник? смотри сразу российские новости. националист? пожалуйста, нацжоны и фейсбук-группы на украинском. внепалитики? для тебя сделали рекламу между роликами на ютубе.

dimon_trigger 21 марта, 8:16
atatuy

прем'єр - політик. бо визначає внутрішню політику в ряді питань. міністр - не політик. в загальному розумінні слова. міністр то якраз "хозяйствєннік" - облаштовує відповідну галузь так, як вкаже прем'єр. службовець.

нє ну аваков канєшно політик. бо він зовсім охуїв блядь.

atatuy а хулє ти баниш як кацап?

  • 1