Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Адміністративний ресурс і Порошенко

Зараз про це багато пише "антипрезидентська опозиція". Особливо, розмови про адмінресурс пожвавились після поїздок президента по країні. Це зрозуміло. Бо фальшиві рейтинги, що малюють Тимошенко і особливо Зеленському, треба якось виправдовувати, щоб не виглядати вже зовсім брехунами.

Тому і йдуть балачки про звезення бюджетників автобусами, інструктаж офісних хом'ячків, як себе поводити і таке інше. Звісно не обходиться без підказок з "запоребріка". В мордорі адмінресурс - цілком природня річ, яка використовується стільки, скільки треба владі.

В нашій країні адміноесурс теж використовувався і використовується, але є суттєві відміни:

— Використання адмінресурсу завжди визиває відразу і протест тих, до кого він застосовується (бюджетникі, ветеранські організації, тощо), тому його можна використати один раз на кожних виборах, вдруге він чи зовсім не спрацює, чи цей факт набуде розголосу, тому використати його вдруге вже буде проблемно. Це дуже добре показали вибори 2009 року, коли адмінресурсом давили, як пресом. В результаті явка на Півночи і Заході (окрім Закарпаття) на другий тур різко знизилась, і переміг Янукович завдяки проросійським "ватнікам", які за нього проголосували б і без усякого адмінресурсу.

— Використання адмінресурсу без підтримкм поліції неможливе. Саме поліція повинна "не помічати" використання адмінресурсу одним з кандидатів, і присікати спроби його використання всіми іншими. Поліція не дасть Пороху можливості використати адмінресурс в одних місцях, чи "не помітить" його використання Тимошенко у інших. Про це Аваков чесно попередив. Отже, можливість використання адмінресурсу Порохом вже зараз під великим питанням.

— Використання адмінресурсу на виборах дає кандидату максимум 5%. Це вже давно прораховано, ще за часи Ющенка.

Отже, "опозиціонери" можуть вважати Пороха яким завгодно, але не дурнем. Використати такий цінний ресурс, щоб потішити своє марнославство - це дурість. Використати адмінресурс на зустрічах з виборцями і бути спійманим поліцією - це ще більша дурість. Залишається припустити, що ніякого адмінресурсу не було. Чи може і був, але по інициативі місцевого керівництва, яке хотіло вислужитися перед президентом. То з них і треба питати.

Отже зустрічи з виборцями продемонстрували істиний рейтинг Порошенко і Тимошенко. Про Зеленського сказати нема чого. Він зі своїми виборцями спілкується виключно віртуально, за допомогою телесуфлера, і цим деб не дуже розумним людям це дуже подобається.

Доречі, помітив серед "фанів" Зелі дуже багато бувших "міхоботів". Це дивно, я думав вони підуть за бабюлею. Але, мабуть, у бабюлі їм не вистачає "поржать" і драйву.

Не буду повторювати погані слова лаврового коня, які якось у нього прочитали по губах.

Нагел Херр

Tags: Политика, Порошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 25 comments

Recent Posts from This Journal