?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Легалайз залежить саме від тебе

Любі мої!

За лічені години, о 14:30, у центрі Київа розпочнеться засідання комітету з прав людини. Цього разу комітет буде розглядати дуже важливе питання, до якого не те щоб активно, а гіперактивно долучалися і ми з вами. Буде розглядатися петиція щодо законодавчого врегулювання канабісу для медицини, для якої ми всією партією героїчно допомогли зібрати 25000 підписів.

Сьогодні, на цьому засіданні, люди доброї волі будуть зайняті тим, що розповідатимуть народним обранцям, чому саме вони повинні підтримати цю ініціативу. Але ми з вами, як відомо, не є людьми доброї волі. Ми є людьми лихої долі. І тому не можемо запропонувати народним обранцям нічого, окрім проблем.

Отже, збирайте волю і долю в кулак. Ми ж, мабуть, давно збиралися щось написати Юлії Тимошенко, чи Вадиму Рабіновичу, але не мали приводу? Привід є. Вони, і не тільки вони, є членами комітету, що сьогодні розглядатиме петицію щодо медичних конопель. І вони можуть не звернути уваги на це питання, або звернути, тільки не в тий бік, або просто не прийти на засідання, бо що ж там робити і нахіба, краще виборами зайнятись. Тож напишіть їм, чому варто підтримати цю петицію. Напишіть їм, що ми цього хочемо. Напишіть їм, що ми стежимо за ними. Напишіть їм у коментарі. Напишіть їм у приват. Напишіть їм у себе на стіні, тегнувши цих нардепів чи когось з них.

Хай приходять. Хай голосують. Хай розуміють, що це питання важливе.

Зробіть це прямо зараз. Черговий бій за медичний канабіс починається у ці секунди.

Список народних депутатів, які є членами комітету з прав людини:

▪️ Немиря Григорій Михайлович
▪️ Логвинський Георгій Володимирович
▪️ Брензович Василь Іванович (не знайшли сторінку - підкажіть, якщо знаєте)
▪️ Джемілєв Мустафа
▪️ Рабінович Вадим Зіновійович
▪️ Суслова Ірина Миколаївна
▪️ Тимошенко Юлія Володимирівна
▪️ Фельдман Олександр Борисович
▪️ Чубаров Рефат Абдурахманович

До бою!

Перший вершник "ДемСокири" - Юрій Гудименко

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
trots1991 20 марта, 9:49
Ну, это ж не совсем лигалайз...

З.ы. За петицию подписался😊

michi_ryzhaya 20 марта, 10:01
Надо хотя бы первый шаг сделать.
Понаписывала всем, кроме Юли и Рефата. У косатой я забанена, а у Рефата камменты не открыты для всех.

igorsova 20 марта, 12:30
Не маючи жодного незалежного і державного інструменту професійної перевірки лікарських рішеннь, легалізація просто перетворитьлікарів на дилерів.

poguliator 20 марта, 20:59
Т.е. когда сейчас они выписывают опиаты то все нормально, никто не диллер, а как только речь о траве, то сразу кошмар, ужас и организованная преступность... "Л" - логика.

igorsova 20 марта, 22:21
Тобто ефективний контроль за обіґом наркотичних речовин в системі охорони здоров'я не потрібний за вашою логікою.... "л" - логіка.

poguliator 21 марта, 16:17
Цитату, пожалуйста, где я говорил об необходимости отменить контроль.

igorsova 24 марта, 11:32
Будьласка:
Кількість хворих яким прописуються опіати на порядки менший за списки потенційних хворих яким можливо прописати канабіс. Ви ж пропонуєте залишити все як тепер, хоча обіх наркотичних ліків зросте на порядки.

  • 1