Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Легалайз залежить саме від тебе

Любі мої!

За лічені години, о 14:30, у центрі Київа розпочнеться засідання комітету з прав людини. Цього разу комітет буде розглядати дуже важливе питання, до якого не те щоб активно, а гіперактивно долучалися і ми з вами. Буде розглядатися петиція щодо законодавчого врегулювання канабісу для медицини, для якої ми всією партією героїчно допомогли зібрати 25000 підписів.

Сьогодні, на цьому засіданні, люди доброї волі будуть зайняті тим, що розповідатимуть народним обранцям, чому саме вони повинні підтримати цю ініціативу. Але ми з вами, як відомо, не є людьми доброї волі. Ми є людьми лихої долі. І тому не можемо запропонувати народним обранцям нічого, окрім проблем.

Отже, збирайте волю і долю в кулак. Ми ж, мабуть, давно збиралися щось написати Юлії Тимошенко, чи Вадиму Рабіновичу, але не мали приводу? Привід є. Вони, і не тільки вони, є членами комітету, що сьогодні розглядатиме петицію щодо медичних конопель. І вони можуть не звернути уваги на це питання, або звернути, тільки не в тий бік, або просто не прийти на засідання, бо що ж там робити і нахіба, краще виборами зайнятись. Тож напишіть їм, чому варто підтримати цю петицію. Напишіть їм, що ми цього хочемо. Напишіть їм, що ми стежимо за ними. Напишіть їм у коментарі. Напишіть їм у приват. Напишіть їм у себе на стіні, тегнувши цих нардепів чи когось з них.

Хай приходять. Хай голосують. Хай розуміють, що це питання важливе.

Зробіть це прямо зараз. Черговий бій за медичний канабіс починається у ці секунди.

Список народних депутатів, які є членами комітету з прав людини:

▪️ Немиря Григорій Михайлович
▪️ Логвинський Георгій Володимирович
▪️ Брензович Василь Іванович (не знайшли сторінку - підкажіть, якщо знаєте)
▪️ Джемілєв Мустафа
▪️ Рабінович Вадим Зіновійович
▪️ Суслова Ірина Миколаївна
▪️ Тимошенко Юлія Володимирівна
▪️ Фельдман Олександр Борисович
▪️ Чубаров Рефат Абдурахманович

До бою!

Перший вершник "ДемСокири" - Юрій Гудименко

Tags: ДемСокира
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments