Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Генератор випадкових слів

Зустріч кандидата в президенти з представниками бізнес-асоціацій, які об'єднують найбільших інвесторів в українську економіку.

Відчуття повного сорому за те, що цей персонаж в принципі може претендувати на президентство в Україні. Це якась безпросвітна деградація.

Я тепер розумію, чому його не пускають на ефіри. Будь-які. Навіть на дружньому 1+1 в політичному токшоу його включали через Скайп "во ізбєжаніє нєжданчіка".

Було дуже цікаво дивитись на обличчя Айвараса Абромавичуса та Олександра Данилюка, які намагались приховати сором за свого підопічного, але не могли.Подивіться це відео. Особливо, якщо ви думали голосувати за Зеленського. Тут він справжній. Нормальний гопнік, який потрапив кудись, але ще не зрозумів куди.

В цих 4-х хвилинах сенсу взагалі ніякого нема. Просто якісь слова в перемішку з володіними внутрішніми рефлексіями. Але є моменти, які не можливо обійти стороною. Наприклад, згадка про 6%, які платять ФОПи-програмісти. Так, платять 6%, але не в Україні, а на Росії. В Україні платять 5%.

Шаріков би возрадувався.


відео на фб

Maksym Savanevskyi

Tags: Зеленский, Фейспалм
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 90 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal