Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Генератор випадкових слів

Зустріч кандидата в президенти з представниками бізнес-асоціацій, які об'єднують найбільших інвесторів в українську економіку.

Відчуття повного сорому за те, що цей персонаж в принципі може претендувати на президентство в Україні. Це якась безпросвітна деградація.

Я тепер розумію, чому його не пускають на ефіри. Будь-які. Навіть на дружньому 1+1 в політичному токшоу його включали через Скайп "во ізбєжаніє нєжданчіка".

Було дуже цікаво дивитись на обличчя Айвараса Абромавичуса та Олександра Данилюка, які намагались приховати сором за свого підопічного, але не могли.Подивіться це відео. Особливо, якщо ви думали голосувати за Зеленського. Тут він справжній. Нормальний гопнік, який потрапив кудись, але ще не зрозумів куди.

В цих 4-х хвилинах сенсу взагалі ніякого нема. Просто якісь слова в перемішку з володіними внутрішніми рефлексіями. Але є моменти, які не можливо обійти стороною. Наприклад, згадка про 6%, які платять ФОПи-програмісти. Так, платять 6%, але не в Україні, а на Росії. В Україні платять 5%.

Шаріков би возрадувався.


відео на фб

Maksym Savanevskyi

Tags: Зеленский, Фейспалм
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 90 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →