Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Клуб малоросов-самоубийц

"Феномен Зеленського - це помста обивательської посередності. Тієї, що не йшла на Майдан і на фронт, а тихо відсиджувалася біля телевізора, розметала харчі в супермаркетах і бензин на АЗС, скуповувала бакси в обмінках. Та, для якої цінності — це те, що у шлунку і в коморі, а духовні потреби обмежуються переглядом “95-го кварталу” і освяченням шинки на Великдень. Це їхня помста усім “сильно вумним”.

Це помста тупої молоді, що вчиться в третьосортних універах, куди беруть з мізерним рівнем ЗНО або взагалі без нього.

Це помста сірості, бидляцтва і малоросійства. Помста сцикунів, які думають, що війну зупинить магія, а не кров, піт, жертви й відвага.

За тріумфом посередності завжди йдуть страшні речі: поразки, тоталітаризм, зневіра, поневолення. Будьмо пильні і опираймося реваншу!"

Дмитро Крапивенко, журналіст, головний редактор видання “Український тиждень”У меня такое вот тоже впечатление, что массы хотят самоуничтожения.

Нет, так спроси - конечно же хотят жить, конечно же хотят благополучия. А получается, что хотят погибели. Устали они, блядь. Не знаю, херня какая-то. Толи наши люди не способны на долгие забеги, а только на короткий burst, толи качество илит такое, что не способны даже в малом воодушевить и повести за собой...

Печально это все.

Денис Коломиец

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 83 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →