?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Україна крокує у космос: майже усім недорогеньким пофіг

У США протестували двигун українсько-американської ракети Firefly Alpha


посилання на ютуб

Хоча аерокосмічне підприємство Firefly Aerospace це приватне підприємство, але працює по ліцензіям НАСА.

2017 року компанію Firefly Aerospace Тома Марк’юзіка, яка переживала фінансові труднощі, викупив український бізнесмен Макс Поляков, засновник асоціації Ноосфера та EOS Data Analytics. До проектування долучилось конструкторська група з міста Днепр.

Компанія планує з 2021 року запускати дві таких ракети на місяць. У планах також розробка важчої ракети “Бета”, яка, ймовірно, складатиметься з трьох скомпонованих разом ракет “Альфа”. "Бета" зможе доставляти грузи і астронавтів до Місяця.

Це дивно взагалі, що стаття про досягнення України в космічній галузі мало кого зацікавила. Може ніхто не подумав, яке це має відношення до виборів, чи до того, що, як люблять в нас казати, "мажуть на хліб"?

То я дозволю собі трохи пояснити важливість цієї події.

Її сенс в тому, що Україна знайшла собі нового партнера у виокотехнологічній галузі, якою є виробніцтво космічної техніки. 25 років ми плентались у хвості росії, для якої ми виробляли високотехнологічні комплектуючи, чи збирали всякий совковий мотлох з їхніх комплектуючих.

І ось ми почали напряму співпрацювати з НАСА - самим високотехнологічним виробником у світі, якого не наздогнати ні росії, ні Китаю, ні навіть Європі.

І зроблено це з подачи Пороха, який за 5 років досягнув не тільки енергонезалежності від рашки, але зумів досягнути і незалежності високотехнологічної галузі, і тим самим зберіг її для України.

Бо космічна галузь рашки гине на очах, і наша загнулася б разом з нею. З Дніпра вже багато специалістів виїхало, а ще років через 5 не осталося б взагалі. А зараз у людей є робота, є гроші і є на що надіятись у майбутньому.

Пруф 1. Пруф 2.

Нагел Херр


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Rain Sender 15 марта, 10:55
Меня вообще удиляет, что в свете предыдущей статьи про 26-летнюю войну пидарашки против Украины, соществование которой, я уверен, для подавляющего большинства граждан Украины в 2019 станет новостью, и даже сенсацией, кто-то еще удивляется отсутствием у медияблядей интереса к каким-либо успехам Украины.

greyeleyed 15 марта, 11:01
самим високотехнологічним - найвисокотехнологічнішим.

ЛОЛ

brainfrezer 15 марта, 11:14
Причиной отказа от финансирования по всей видимости стало судебное разбирательство между Firefly и Virgin Galactic. На момент основания Firefly Том Маркьюзик уже имел опыт работы в ракетостроении, полученный в компаниях-сторонниках идеи «Нового космоса» — SpaceX, Virgin Galactic и Blue Origin[12]. По мнению Virgin, Том Маркьюзик использовал некоторые из их разработок, но прямых доказательств так и не нашли. В результате сложившейся ситуации в апреле 2017 компания была вынуждена заявить о банкротстве

Mr. Alone 15 марта, 11:19
Браво!
Апплодирую стоя!

ivanko_bogun 15 марта, 13:17
Нові боти біжать і розкажуть як ми нікому не потрібні і як кацапам на нас пох.)

Alex Tsikavyi 15 марта, 13:20
Видел такое у нас на ЮМЗ.
Ну как видел, был неподалеку, слышал этот свист и видел облака дыма в конце. Впечатляет, особенно свист/шипение, когда ты находишься в километре от ЮМЗ.

trots1991 15 марта, 13:46
Новина безумовно шикарна👍
Але оце - «зроблено це з подачи Пороха, який за 5 років досягнув не тільки енергонезалежності від рашки, але зумів досягнути і незалежності високотехнологічної галузі, і тим самим зберіг її для України» - вже нагадує конкурс на лизки в глибинуSmile_facepalm.gif
Порошенко має до цього відношення лише як голова держави, який має відношення до всього, що в цій державі відбувається.
Так, я вважаю що він має право на свою «частку слави» за будь-які досягнення.
Але в такому випадку і за всі фейли він також відповідає (частково)!

smirnov_ua 15 марта, 15:20
Слава Україні!

  • 1