?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Доброе утроС пятницей!

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
nikolatesla61 15 марта, 8:10

Так выпьем же друзья , за День знаний , за 1-ое сентября !))😉


teheran1943 15 марта, 8:11
С утра выпил, весь день свободный.....(с.))))

d_nielli 15 марта, 8:43
есть подозрение, шо это две бабы. ничего не имею против, просто решил донести свои подозрения, а вы решайте

1maksimus 15 марта, 17:48
У той, что справа, плечи почему-то шире чем зад.

dronosaur 15 марта, 10:42
Ох, як же ж все навпаки!

Сьогодні син 4-річка вже другий день як категорично відмовляється ходити до садочку, дуже шумно та агресивно, взагалі не можемо дати ладу (батьки інших дітей вже наче заяву до завідувачки на нас накатали). А зранку ще й накрилась відеокарта на моєму робочому ПК, тепер до вечора не буду знати, чи вся материнка здохла, чи тільки порт відяхи, або взагалі можна просто замінити відяху іншою. Погода хрінова, без роботи тривожно, дружина на межі нервового зриву, попереду ГРЬОБАНІ вихідні з усіма трьома дітьми (в т.ч. підліткинею з усіма віковими кониками в повний зріст, тільки від середньої другоклашки мінімум проблем, хіба що іноді коли англійську вчить).

Пишу з ноутбука "для мультиків", на якому не працює клавіша "с" і її доводиться набирати окремо з екранної клавіатури. Лишається тільки сподіватися, що це вже дно і далі буде легше. В мене все, дякую за увагу.

  • 1