?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Полезное видео для показа родителям


ссылка на фб


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yizhack 13 марта, 17:47
А ШО, Порошенко не такой ??? (с) И ВСЁ. Универсальный ответ родителей (

alex_sergant 13 марта, 18:27
на спор поднимать " сорим, что не такой?" - и разбор ролика.
Там для того, чтобы проспорить, достаточно показать рейтинг вранья на ВоксЧек и разобрать по каким выражениям проверку делали, 30 минут достаточно вполне. У меня отец так проспорил (бутылку вина я таки выиграл). Порошенка крыть матом стал намного меньше при просмотре телевизора. Но там увы, страшнее - он за Зэ а "так он ещё ничего не наговорил - парень молодой, ещё не спортился"

Одно радует: он голосовать не побежит.

yizhack 13 марта, 18:31
ВСЕ врут (с) (Включая ВоксЧек)

Пожилые люди кста очень ревниво защищают ТВ инфу которой в противовес противоставляется инфа из интернета. Ревнуют - буквально. Короче если узнают что инфа из интеренета - сагрятся к тому же.

vasylb 13 марта, 18:29
І нема чим крити. :)

Юля ще так брехунка... але ці розвінчуванні брехні і перекручувань Юлі самі не надто цурались в своєму відео її ж методів. Коли прогули багаторічного народного депутата підтверджують цифрами якогось одного місяця, то в мене ледь сльоза не покотилась :)

Навіть стосовно репліки "ціна питання" не все так гладко, відео Хуйла змонтоване.

Edited at 2019-03-13 18:34 (UTC)

yizhack 13 марта, 18:42
Обожнюю класику хуйлопропагандонів (так, ви з ними на жаль в єдінам екстазє зливаєтесь коли мова про петруччо йде, це щось глибинне, іраціональне )) - "все так, АЛЕ ! є нюанси" :)))

vasylb 13 марта, 18:49
Це добре, що у вас такі приємні емоції. :)
Ви цілком можете "зливатись в екстазі" з поглядами Гітлера на геїв, педофілів і якісні дороги. І це аж ніяк не характеризує вас погано... ;)

yizhack 13 марта, 18:56
Ну демагогія це взагалі ваш основний калібр. Скучно :( Вже всі тупо звикли, дядьку

vasylb 13 марта, 19:04
Демагогія? :)))
Добраніч, не сумуйте.

alex_sergant 13 марта, 19:05
"якісні дороги від Хітлера" = там теж "є нюанс!": є двухсерійний фільм Діскавері, там чітко й досить детально доводять, що автобани фюреру були потрібні більше як пропаганда, типу "а от що я можу зробити для нації гарного? а от автошляхи вищого рівня! бо - буде НАРОДНИЙ АВТОМОБІЛЬ! а так ми вирішуєму купу проблем: безробіття (дороги й автопром), бідність народу (автомобілі дешево) автозавод без банків (Фольксваген купвався по "передплаті" = автомобільні облігації за свої кошти, які йшли на збір коштів для будівництва заводу - а потім ти назбирав облігацій на 100% вартості авто - прийди, обміняй на свідоцтво про право власності і отримай!)

Ніхрена з "золотих мрій популізму" не працювало навіть на 70%: автобани будували з 37-го массово - за рахунок в'язнів концтаборів (а пізніше - військовополонених з концтаборів - просто спочатку були "свої - домашні тільки! - зеки") , народний автомобіль так і не почали випускати (але - автозавод непогано працював для військових, запчастини/бронемашини) - проте Гітлеру казочка була дуже цінна: він завжди мав що розказати, як вони "НАРОДНИЙ ПРОЕКТ" втілюють - і ХТО ЗАВАЖАЄ.

Соціалісти, всі такі - думаю, так.

vasylb 13 марта, 19:23
Ви ж не намагаєтесь поставити під сумнів економічні досягнення Німеччини після приходу Гітлера? :) Ось лише один абзац, який описує ситуацію:
"ВВП Німеччини з 1933 по 1939 виріс з 59.1 млрд. марок до 129.0 млрд.марок. Тобто німці подвоїли ВВП всього за 7 років. При цьому мова йде про безінфляційний ріст – інфляції фактично не було – за 10 років (з 1933 по 1942) інфляція склала лише 11 відсотків, тобто менше 1 відсотка на рік!
Ріст ВВП неможна пояснити лише тільки однією мілітирізацією(озброєнням країни) – до 1940 року доля військової промисловості в валовій складала лише 15 відсотків."

І ще про зеків:
"Не було й репресивної економіки (а-ля ГУЛАГ), до самого початку війни середня численність ув’язнених в канцтаборах складала лише 25-35 тисяч (в 1937 лише 10 тис.)"


Edited at 2019-03-13 19:25 (UTC)

ой, яка сумна новина!

alex_sergant 13 марта, 19:56
Ви ж проти геніальності Юлії Володимирівни докази привели:


Тему создал: Dobronrav
18.11.09 00:07
Економіка Німеччини 1933-1939. Економічне диво.
Деякі, свої та чужі політики кажуть, що заради індустріалізації СРСР потрібно було за допомогою колективізації замороити голодом та репресіями, мільйони українських селян. Мовляв без цього підйом промисловості СРСР ну ніяк був неможливий.
Приклад теперишнього Китаю їми сприймається як такий що «не відповідає тому часу».
Але насправді в той же час в зовсім іншій країні, керівництво зуміло підняти економіку без таких жорстоких нетрадиційних мір.
Мова йде про Німеччину 1930 х років.
Крах Німеччини в війні і особливо звірства німців часто затьмарюють в людей довоєнний період. Причина цьому скоріш психологічна ніж раціональна – «Гітлер негідник, а значить все що він робив - неприємливо» - звісно даний лозунг звучить переконливо, але воодночас і нерозумно. Потрібно розібратися в цьому, потрібно розібратися в довоєнному розвитку економіки Німеччини(тоді ще там небуло ні мільйонів в’язнів та полонених, не було військових здобутків, та військових втрат). Тим паче, що нинішній стан України схожий на стан післяверсальської Німеччини.
Ітак.

ВВП Німеччини з 1933 по 1939 виріс з 59.1 млрд. марок до 129.0 млрд.марок. Тобто німці подвоїли ВВП всього за 7 років. При цьому мова йде про безінфляційний ріст – інфляції фактично не було – за 10 років (з 1933 по 1942) інфляція склала лише 11 відсотків, тобто менше 1 відсотка на рік!
Ріст ВВП неможна пояснити лише тільки однією мілітирізацією(озброєнням країни) – до 1940 року доля військової промисловості в валовій складала лише 15 відсотків.

Не було й закордонних інвестицій (окрім невеликих поодиноких внесків в акціонерний капітал) Не було й репресивної економіки (а-ля ГУЛАГ), до самого початку війни середня численність ув’язнених в канцтаборах складала лише 25-35 тисяч (в1937 лише 10 тис.)
Кількість смертних вироків в 1938 році – 23 (просто 23, без тисяч).
Як же це німцям вдалося профінансувати все без зовнішніх інвестицій, гулагів та колективізацій?
Бюджетні видатки Німеччини з 01.01.1934 по 31.08.1939 склали 101.5 млрд.марок
62.5 млрд. марок це надходження від податків
20 млрд.марок за рахунок прибутків від залізної дороги, почтових зборів, прибутків держбанку і тд. Залишається дефіцит в 20 млрд.
Його покрили спеціальними «векселями» MEFO («Металургійне дослідне товариство»). Це була ризикована операція розроблена та здійснена Ялмаром Шахтом. Провели її для фінансування військових видатків. Він посадив за одним столом Круппа, Сіменса, Рейнметаллгрупп, Гутхоффнунг, які й заснували по його волі це саме MEFO з статутним капіталом лише в 1 млн. марок. Це MEFO емітувало цінні папери, які гарантувала держава. MEFO стало паралельною національною валютою для розрахунків між юридичними особами. Держава приймала ці векселі за ринковим курсом. Потім ще додалися інші – «залізнодорожні векселя» і т.п.
Випуск MEFO був фактично дуже дешевим (безвідсотковим) кредитом отриманим державою на внутрішньому ринку. Планувалося їх «гасити» (виводити з обороту) поступово – по мірі росту економіки та заміни його «живими грошима». Але розпочалась війна, тому залишається тільки гадати – зпрацювала б ця модель, чи обернулась «аферою».

Доля військових видатків в бюджеті Німеччини в період з 1933 до 1938 складала 28% (СРСР-27%, Британія та Японія – 12%, США – 11%, Італія – 9%. До речі доля військового бюджету України, за уряду Тимошенко дорівнює лише 3%) Але реальна доля була більшою в два рази саме тому що в обіг були випущені МЕFО, які не відображались в бюджеті.


Re: ой, яка сумна новина!

alex_sergant 13 марта, 19:57

У гітлерівців після приходу до влади було три економічні проблеми – бюджетний дифіцит, безробіття, необхідність модернізації економіки, притому з двума абсолютно протилежними цілями – підвищення достатку населення, та мілітірізація економіки. Цікаво, але вони досягли всіх цілей.
Бюджетний дефіцит був вирішений красиво та ефективно (див. вище)
Інші проблеми вирішувались швидко та енергічно.
1. 10.04.1933 «Закон про зміну податку на автомобілі» (Мета підняти попит на нові автомобілі) Цим вирішуються дві проблеми – підняття благополуччя населення, та стимулювання автопрому.
2. 01.06.1933 «Закон про зменшення безробіття» Спільнотам, радам виділили 1.5 млрд марок на будівництво житла, доріг, обробітку землі(цікаво що для збільшення кількості зайнятих людей, одна стаття забороняла занадто велику механізацію праці, потім її відмінили) Заборонено збільшувати робочий день. Цей закон наніс сутєвий удар по безробіттю, країна почала будуватися своїми ж руками.
3. 15.06.1933 «Закон про податкові пільги» Податкові пільги надавались підприємцям які займались ремонтом власного устаткування, та тим які розширювали власне виробництво. Також за цим законом, якщо запроваджувались нові технології, нове устаткування(машини), то податки з них несплачувались протягом 3х років. Цим же законом звільнялись від будь-яких податків премії працівників. Цей закон стимулював інноваційний розвиток промисловості, розширення та укрупнення вже існуючих виробництв. Також стимулювавсь стимул робітника працювати понад нормово.
4. 27.06.1933 «Програма будівництва імперських автобанів». 140 тисяч робітників. 3 млрд. марок. Ще один удар по безробіттю.
Цікаво, що до приходу до влади Гітлера було 6 млн. безробітних, а 36% німців існувало лише на державні кошти для підтримки безробітних, та бідних.

В 1937 безробіття було переможене (лише за 4 роки!)

Рівень життя виріс.
Народжуваність збільшилась в 1.5 рази:
1933 р. – рік приходу до влади націонал-соціалістів – 59 дітей на 1000 жінок.
1937р. – четвертий рік після початку реформ – 89 дітей на 1000 жінок.

Цікавий сам механізм стимулювання народжуваності:
1) Молоді які вступали в брак, отримували безвідсотковий кредит 1000 марок (при середній зарплаті 145 марок), кредит виплачували по 1% в місяць.
2) За кожну новонароджену дитину списували 25% кредиту. За кожну дитину (починаючи з третьої) виплачували одноразово 100 марок, та додатково 20 марок щомісячно.
3) За дитину, починаючи з пятого – щомісячно 100 марок.
4) І саме цікаве, заборона на будівництво одно-, та двух- кімнатних квартир. Тільки квартири не менше 3 кімнат. Націонал-соціалсти вважали, і вірно вважали що тіснота перешкоджає народжуванасті(дітям ніде жити, гратися)
5) Різні нагороди, та пільги многодітнимматерям (4 дитини+)
6) Жінок законодавчо усували від фізичних робіт. Більш того, грошима стимулювали їхнє сидіння дома з дітьми(велике вихідне пособіє при звільненні після замужества)
____
На всіх підприємствах були введені «трудові арбітражі», які вирішували суперечки між працівниками та господарями (в тому числі і питання по зарплаті) Ці арбітражі були складені з представників націонал-соціалістичної партії. Слід визнати, зглажували багато колючих питань на виробництвах.

«Сила через радість». Контроль за всім експортом та імпортом. Не монополія в зовнішній торгівлі, а квотування.

Протекціонізм(порівняйте з урядом Тимошенко). Інвестиції в сільське господарство, лізинг. Власне сільське господарство(без імпорта) на початок війни задовольняє Німеччину на 83%. В Першу світову, лише 50%.

В принципі втручання держави в коньюктуру було визначальним.
4х річний план, який часто порівнюють з нашими п'ятирічками, мав за мету створити «авторхирічну» економіку, здатною вистояти в умовах військової блокади. В нові «автархічні» виробництва закачували велику кількість державних інвестицій.

Побудовані нові металургійні заводи «Герман Геринг» здатні працювати на місцевих «бідних» рудах. (Раніше старі, Рурські працювали на шведській «богатій» руді, доставка якої під час війни могла стати проблематичною).

Хімія. Заводи для виробництва штучного каучуку рентабельні з 1942 року. Заводи синтетичного пального (більше 50% німецього пального в 1943-45 – синтетичне. До речі, навіть зараз при збільшенні ціни на нафту, німці здатні перейти на синтетичне пальне).

Re: ой, яка сумна новина!

alex_sergant 13 марта, 19:57
Цікаво, що післявоєнні реформи Ерхарда складались з реформ розроблених ще в рокі війни Міністерством економіки Рейха (так звана «программа демобилізації»).

Порівняйте все це з економічними успіхами українських політиків... Які за 18 років незалежності, неможуть навіть вивисти бодай на рівень початку незалежності обсяг ВВП. І це притому що Україна природньо набагато багатша за Німеччину, і економіка її ні чим не гірша.
Не дивно що в 1991 році їй пророкували за кілька років місце у «великій сімці».
Залишається лише гадати, коли ж нарешті в Україні зявиться свій економічний Гітлер, здатний вивести найбільшу країну Європи на місце дане їй самою природою, на перші місця.
Хоча як говорив відомий політик населення заслоговує на ту владу, яку воно має. Наша влада це рівень нашого населення.

Re: ой, яка сумна новина!

Sergey Bykov 15 марта, 5:28
Щось я не зрозумів, як одночасно вони перемогли безробіття та простимулювали жінок сидіти дома з дітьми.

Edited at 2019-03-15 05:29 (UTC)

Re: ой, яка сумна новина!

vasylb 13 марта, 20:41
//Ви ж проти геніальності Юлії Володимирівни докази привели:

І що??? Що ви хотіли сказати??? Навіщо весь цей спам???
Я бачив весь текст перед тим, як вибрати для вас абзац і ще одне речення.

nickn1973 13 марта, 20:52
Навіть стосовно репліки "ціна питання" не все так гладко, відео Хуйла змонтоване.
_________________________________
А можно ссылку на видео без монтажа?

vasylb 13 марта, 21:00
Якби в мене воно було, то я написав би щось конкретніше, а не нейтральне "не все так гладко" :)))

vasylb 13 марта, 21:23
Дякую, за посилання. VPN - це треба щось встановлювати, чи можна через сайти по типу анонімайзерів? Спробував парочку анонімайзерів, сторінку відкривають, а відео не показують.
Може в двох словах просто скажете чи справді фраза про ціну питання стосувалась до готовності Тимошенко продовжити угоду, чи стосувалась якогось іншого питання?

alex_marochko 13 марта, 21:36
я знаю лише варіант, коли встановлювати треба.

Можливо, цей промокод ще працює (я користуюсь): "Сервис VPN Seed4 Me дарит 1 год бесплатного VPN. Только для новых учетных записей. VPN доступен на Windows, Mac, Android и iOS. После регистрации вы получите бесплатный доступ на 1 год указав код BUZZ99 в поле «Промо-код» ► https://s.mysku.club/phP"

Так, фраза про готовність Тимошенко продовжити угоду з флоту.

trots1991 13 марта, 18:01
Хвала Одину НИКТО из моих знакомых и родственников за "вону" голосовать не планирует - некому показывать :)
Разве-что для общего развития...

Edited at 2019-03-13 18:02 (UTC)

nickn1973 13 марта, 19:50
О, как Вам здорово. У меня семья четко по возрастному барьеру поделена приблизительно пополам. А, с учетом того, что некоторая часть "молодежи" активно сачкует, то за Йулю большинство! И мне есть, чем гордиться (шучу, но не без горечи) - сам сагитировал, бля, когда-то!

trots1991 13 марта, 20:15
Я тоже некоторых сагитировал (только против)... А вот с "за" у меня всегда неочень получалось...

nickn1973 13 марта, 20:55
Хе-хе. Когда "за" агитируешь, всегда сделку с совестью заключаешь. Постепенно в этом пропадает надобность и "маємо те, що маємо"(с).

trots1991 13 марта, 21:04
Угу, наверно в этом все и дело - не могу агитировать за тех, кому не доверяю, а не доверяю я никому из нынешних кандидатов :(
Так что пока даже себя не сагитировал до конца, а уж других - даже не пытаюсь (бо это еще и ответственность же).

rvun 13 марта, 18:02
Путін зовсім інший дядько. По-ходу там їх і правда табун.

algais 13 марта, 18:37
#юляпiдарас

  • 1