?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Чому варто подорожувати Україною - розповів режисер-мандрівник із Нью-Йорка

Артур Вей, режисер-мандрівник із Брукліна у Нью-Йорку, провів 45 днів подорожуючи Україною. Своє бачення країни він передав у колоритному відео та публікації в блозі під назвою «12 причин, чому я безумовно залишуся на довше в Україні».

Два роки тому Вей продав усе в обмін на свою першу камеру. З тих пір він живе, за його ж словами, «з рюкзака», створюючи короткі відеоролики в усьому світі.

Коли канадська туристична агенція запропонувала йому безкоштовну поїздку в Україну в обмін на розповідь про свої враження у блозі, Вей, який ніколи не був у Східній Європі, без вагань погодився, тільки не чекав чогось особливого від мандрівки.

На запитання «Голосу Америки», що його найбільше здивувало в Україні, режисер відповідає: «Все, - і пояснює: - У мене було нуль очікувань. Люди їдуть до Парижа з великими очікуваннями. Люди приїжджають в Україну без жодних і в кінцевому результаті приходять в екстаз. Ось звідки справжня радість від подорожей - від здивування, принаймні для мене».

За словами режисера, він нічого не знав про Україну, крім кількох речей, які бачив у новинах. «Я ніколи не думав про Україну, - говорить Вей. - Це ганьба, тому що це найбільша країна в Європі, і вона прекрасна».

Саме цю ідею Вей промотує через своє відео, яке в мережі Facebook переглянуло вже 140 тисяч людей і яке викликало дуже позитивну реакцію в глядачів: «Кожного разу, коли ми чуємо про Україну, - це щось погане в новинах. Але це якраз чому кожний мандрівник, якого я зустрів тут, є здивованим». У відеоролику є панорамні кадри, зняті з допомогою дрона, і чуттєві, колоритні епізоди, що передають атмосферу в українських селах і містах.


посилання на фейсбук

За 45 днів, які Вей провів в Україні, він встиг відвідати Київ, Львів, Карпати, Буковель, Чернівці, Чорнобиль і деякі малі міста.

«Ми танцювали і розважалися в цьому маленькому містечку з 800 людей у Карпатах, – згадує мандрівник. – Вони нам давали надто багато алкоголю, тому найкращі спогади – це насправді те, що я ледве пам'ятаю. (Якщо ви подивитеся всі мої відеоролики, то побачите, що мені дуже подобається розслаблятися з місцевими мешканцями у всьому світі та веселитися з ними.) Вони були просто божевільні. Вони показали нам так багато своїх танців, музики та культури».

«Голос Америки» поцікавився в Артура Вея, як, на його думку, українці можуть зробити імідж своєї країни більш привабливим для туристів, на що він відповів:

«Чудове запитання. Я знаю, що в них є багато речей, які вимагають уваги, як, наприклад, конфлікт на сході країни, але Україна - прихована перлина. Українцям потрібно більше блогерів, кінематографістів, впливових особистостей, щоб показати свою країну. Подивіться на Філіппіни.

Україні потрібно вкладати гроші, щоб поширювати інформацію. Я зробив моє відео чисто з любові, фотоесе було реальним результатом моєї подорожі, який я міг презентувати моїм клієнтам. Мені не заплатили за це відео, але я б сказав, що дійсно варто наймати людей, щоб популяризувати свою країну. Прибуток від інвестицій буде величезним для економіки.

Те саме стосується Чорнобиля: це одне з найкрутіших місць, де я коли-небудь бував, і про нього ніхто не знає, - зауважує Вей і додає: - Якщо хтось хоче найняти мене, щоб я зробив відео про Чорнобиль, я готовий це зробити».

Джерело


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
prosto_vova 13 марта, 16:38
Когда я, москаль, в 2009 году впервые приехал в Украину (тоже в Чернобыль и Киев) - точно такие же были ощущения)
А теперь много лет она мой дом :)

banderovets_dp 13 марта, 16:40
Вся планета прекрасна, не зависимо от того какая страна в данный момент в том или ином месте.

угу, такой "умеренной зрадофилии" я давно не видел

alex_sergant 13 марта, 18:18
Суто поста в том, что человек, у которого хороший и успешный опыт в видеосъёмке "с колёс на ЮТюб" сказал: "Украина страдает от того, что НЕ УМЕЕТ себя показать, НЕКОМУ"

а это - оттого ( в том числе) что мы "Да ну чё такого у нас крутого? мы ж так себе, вон у соседей!" И наши хорошие режисёры/операторы/актёры/артисты всю историю работают "на Москву/Лондон/Нью-Йорк" - вместо того, чтобы продвигать СВОЁ РОДНОЕ.

и да - "зрадофилия" на самом деле имеет две цели: а) "опуская" своё ниже плинтуса можно больше для себя бедного и несчастного выклянчить, и тебе ДАДУТ (а не заработать тяжким трудом) 2) когда ты ноеш, ты опускаеш не только себя, но и успешного СОСЕДА, который ДОБИЛСЯ трудом. Вот и вся суть. Это ж так просто - включить "Якщо не люблять нас, красивых и прекрасных!" - и можно просто тужить и нифига не делать - и снять с себя ответственность.

Хороший ход, чтобы от ответственности уходить вариант. Идеальный. Уход от ответственности вообще тема хорошая была, при совдепии (иначе добили бы всё население - а так "ну украинский народ - он же такой несчастный!" включали - и чуть побольше, чем белорусы получали процентов книг/фильмов на українській мові)

Хреново только, что этод метод настолько въелся в мозги, что народ забыл его причину и цель - а пропаганда запоребрика теперь его нашим совочкам в мозги засовывает невероятными дозами.

Коротко: везьде всё хорошо и красиво, но постоянно говорить "Но у нас ХУЖЕ!" - грех, ибо неправда. У нас хорошо - и есть свои изюминки, и это нужно продвигать и этим гордится и не боятся рассказать.
И - внезапно - окажется, что всё нас самом деле не просто "не совсем плохо", а наоборот " во многом лучше, чем кажется - и много чудесного и удивительного!"

вот такой смысл в видео и тексте - а вы тут "снижаете ценност ь под плинтус"

Вы точно не замаскированный ольгинец? а чем доказать сможете?

Re: угу, такой "умеренной зрадофилии" я давно не видел

banderovets_dp 13 марта, 19:04
Шота вас не в ту сторону повело.
"Всяк кулик своё болото хвалит" - это так ватно, мы самые, самые.
А я лишь о том, что мир многогранен, и каждая грань прекрасна по-своему, не больше и не меньше других

jurashz 13 марта, 20:30
45 дней и побывал в 5-ти городах.. он бля чего там делл так долго? Можно было как минимум ехать в Одессу. Это без вариантов, я сам знавал пару иностранцев которые просто бли от Одессы в восторге, потому как вообще не подозревали что така архитектура может быть в Украине.
Я уже молчу о Чернигове, Харькове, Днепре и Запорожье которые прекрасны по своему.

Короче Украину то он и не видел.

Alex Tsikavyi 13 марта, 20:38
https://www.youtube.com/attribution_link?a=to9dbSfdV6U

4М переглядів.

bfzoomy 13 марта, 21:18
Погуглил, это получается ещё в 2017 году снято. Как вы на него натолкнулись? Просто интересно. ))

natalie_elm_str 13 марта, 23:11
я нашла ссылку на статью у друга в ленте и прислала Игорю-)) а ему кто-то из иностранцев-френдов прислал, "к слову", узнав что он из Украины... пару дней назад)

Edited at 2019-03-13 23:12 (UTC)

bfzoomy 13 марта, 23:29
Находите же почаще! )

tank_ua 14 марта, 7:44
Україні потрібно вкладати гроші, щоб поширювати інформацію.
++++++++++++
бгггг, бля.

  • 1