Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Монетизаційні історії

Мама отримала субсидію. Грошима, на руки. Каже, тепер жде, коли прийде платіжка за газ, аби знати скільки платити треба.

Паралельно розказала кілька смішних історій. Одна сусідка взяла всі гроші, які прийшли як субсидія, принесла їх на пошту і питає: скажіть мені де я то маю заплатити? І як, бо я палю газ лише, коли їсти готую, котел же на дровах (твердопаливний в них)?

Тут включилася мама, якій я всі тонкощі монетизації роз'яснював. Каже, якщо тобі ті гроші не треба, то купи нам всім цукерків. А якщо треба, то трать на що хочеш після того як за газ заплатиш.

Ще одна сусідка, яка теж дровами палить (ця правда у грубці) стояла трохи ззаду в черзі, то тихенько вийшла і зразу за ті гроші купила собі пару кілограм шоколадних вафель ))

люблю такі монетизаційні історії )

Fedir Prokopchuk

Tags: Экономика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments