?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Нет прививки — нет школы

В Италии ввели запрет на посещение школ без прививок, а родителям денежный штраф


Источник


promo ibigdan aralık 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Vasyl Boyko 13 марта, 8:54
Не знаю, наскільки це підтверджується цифрами в глобальному масштабі, але серед мого оточення ситуація з прививками значно покращилась за останній рік. Інформаційна кампанія дає плоди. Та і введення сімейних лікарів теж цьому сприяє.
А ще мені лікар розказував, що в них є один дивний прийом, котрий він часто використовує для переконання антипрививочників:
він відсилає їх на аналіз на наявність антитіл. Бажано в лабораторію, де це коштує найдорожче. І чомусь після того, як вони побачать результати аналізу, то погоджуються на вакцинацію. ХЗ як це працює і чому.

crisis_killer 13 марта, 9:06
це працює дуже просто.

зробити щеплення - це по вартості один відсоток від "зробити тест на антитіла"

при цьому щеплення "зробив по графіку - і забув", а тест будуть посилати робити після кожного пчиха.

Vasyl Boyko 13 марта, 9:49
Аналіз на Імуноглобулін G на кір (в Синево) коштує 200 грн. Вакцина - безкоштовна, якщо вона є в наявності в поліклініці. Скільки така вакцина коштує в продажу, я не знаю. Не думаю, що дешевше 200 грн.

Я все-таки вважаю, що основний аргумент, котрим керуються сім'ї, котрі не хочуть робити дітям прививки - недовіра до лікарів і до медичної системи в цілому. А тут тобі показують цифри, за котрі ти сам заплатив в приватній лабораторії, не в поліклініці. А ще, ти поспілкувався з персоналом цієї лабораторії, котрі тобі пояснили, що ти дибіл. От і відпав основний аргумент.

  • 1