?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Нет прививки — нет школы

В Италии ввели запрет на посещение школ без прививок, а родителям денежный штраф


Источник


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
crisis_killer 13 марта, 8:11
ну - тут все-таки написано что запретят посещение садика.
"Детям между 6 и 16 годами не смогут запретить посещение школы, но родители должны будут заплатить штраф если обязательные прививки не будут сделаны в срок"

При чем, поверхностно столкнувшись с итальянским законодательством - я понимаю что родителям светит платить этот 500-евровый штраф чуть ли не еженедельно.

Инк Иванов 13 марта, 8:32
Українські мами зійшли з розуму! А що ви хотіли від поклонниць Зелемана?

Vasyl Boyko 13 марта, 9:06
Воно то так, але до чого тут українські мами під цим коментарем про італійський закон?

zelena_wilga 13 марта, 15:43
Це бот-псевдоукраїнець. Пише усіляку агресивну х**ню. Мабудь намагається виставити українців дурнями. Але знову той клятий гугл-транслейт палить лахтинську хвойду. :)

tank_ua 13 марта, 8:24
а шопачем в поликлинике договориться? сотки ойро хватит?))))))))))

Vasyl Boyko 13 марта, 8:54
Не знаю, наскільки це підтверджується цифрами в глобальному масштабі, але серед мого оточення ситуація з прививками значно покращилась за останній рік. Інформаційна кампанія дає плоди. Та і введення сімейних лікарів теж цьому сприяє.
А ще мені лікар розказував, що в них є один дивний прийом, котрий він часто використовує для переконання антипрививочників:
він відсилає їх на аналіз на наявність антитіл. Бажано в лабораторію, де це коштує найдорожче. І чомусь після того, як вони побачать результати аналізу, то погоджуються на вакцинацію. ХЗ як це працює і чому.

crisis_killer 13 марта, 9:06
це працює дуже просто.

зробити щеплення - це по вартості один відсоток від "зробити тест на антитіла"

при цьому щеплення "зробив по графіку - і забув", а тест будуть посилати робити після кожного пчиха.

Vasyl Boyko 13 марта, 9:49
Аналіз на Імуноглобулін G на кір (в Синево) коштує 200 грн. Вакцина - безкоштовна, якщо вона є в наявності в поліклініці. Скільки така вакцина коштує в продажу, я не знаю. Не думаю, що дешевше 200 грн.

Я все-таки вважаю, що основний аргумент, котрим керуються сім'ї, котрі не хочуть робити дітям прививки - недовіра до лікарів і до медичної системи в цілому. А тут тобі показують цифри, за котрі ти сам заплатив в приватній лабораторії, не в поліклініці. А ще, ти поспілкувався з персоналом цієї лабораторії, котрі тобі пояснили, що ти дибіл. От і відпав основний аргумент.

krutyvuss 13 марта, 14:46
Перепрошую. Яка картка італійських щеплень? Вона тотожна українській?

jurashz 13 марта, 20:53
У нас покупают штамны о проведении вакцинации. Такое было выявлено когда начали разбираться когда одна девочка дваждиы првитая от кори, таки заболела, и туповатая маман взяла и сказанула врачу, что купила штампик.

papa_karlovich 14 марта, 11:32
Допис в ФБ від Захара Мілютіна:
(копіпаста, бо наведення лінку відразу робить комент "підозрілим")

В Італії жодного обов'язкового щеплення до кінця 2017-го не було.
Закон про шкільний примус ("Закон Лоренцо" за прізвищем тодішньої італійської міністерки, що потім переїхала в США) фарма-лобі протягнуло через парламент в першій редакції на початку 2017-го.
Вступити в дію він мав з 01/01/2018.
Італійці зустріли це “щастя” численними протестами.
На фото одна з маніфестацій проти вакцинної диктатури в Римі в липні 2017.
Протести, на жаль, виявились менш дієвими ніж кір-істерія ЗМІ та фінансове здобрювання парламенту фармою.
Але вони мали результатом серйозні зміни в законопроекті.
Максимальний штраф (індульгенція, щоб не труїти дитину ртуттю, алюмінієм, формальдегідами тощо) ЩЕ ТОДІ (увага Sergiy Dibrov) зменшився з 7.5 тис. євро до 500, а кількість хвороб, що по ним вимагають для школи щеплення, впала з 12 до 10.
В такій редакції закон про примус було проголосовано більшістю італійського парламенту в другій половині 2017-го.
Єдиною великою (92 місця) парламентською партією, що тоді голосувала проти був "лівопопулістський" рух "5 зірок".
З початку 2018-го цей закон формально набрав чинності. Але в ряді регіонів місцева влада його відверто і відкрито бойкотувала.
Так мер італійської столиці Риму Virginia Raggi в останній тиждень січня 2018 направила в МОЗ листа, яким повідомила, що всі римські діти будуть ходити в школи незалежно від наявності/відсутності в них будь-яких щеплень. Таке рішення було одноголосно підтримане міською радою італійської столиці.
Деталі тут https :// bit .ly / 2FEsE2P
04/03/2018 в Італії пройшли парламентські вибори, в результаті яких дві мейнстрімні партії, що мали до того більшість і голосували за об'язаловку, зазнали серйозної поразки.
Більшість отримали згадані вище "5 зірок" та не менш вакцино-скептична ультра-права партія "Ліга".
В травні 2018 ці дві колись мінорітарні політсили сформували коаліцію, новий уряд, і частково виконали свою обіцянку — тимчасово зупинили дію закону Лоренцо про шкільну вакцинну об'язаловку.
У вересні 2018-го з початком нового навчального року в італійські школи щеплені та нещеплені діти пішли без жодної дискримінації.
Також в другій половині 2018-го новий міністр здоров'я від руху "5 зірок" заборонила школам вимагати довідки про щеплення і розігнала старий склад мега-лояльної фармі Ради здоров'я.
Але зимою ліваки з "5 зірок" на чолі з тією самою новою міністершею здоров'я чомусь (тиск ЄС і США? гроші фарми?) різко забули про свою колишню відданість свободі медичного вибору і почали співати стару чужу пісню про "тре колотись, бо всі вимруть".
Попри незгоду своїх партнерів по коаліції з ультра-правої "Ліги" вони провели дуже упереджені "вакцинні слухання".
На цих слуханнях була купа фарма-агітаторів та лобістів і жодного з тих вакцино-скептичних активістів, на чиїх голосах і підтримці вони власне й потрапили у владу.
За результатами вказаних слухань огидний дискримінаційний антидемократичний закон Лоренцо про шкільний вакцинний примус було поновлено в силі з 12/03/2019.
Але це звичайно не кінець.
Італія має один з найсильніших та найчисленніших народних рухів проти фарма-диктатури, єдину у світі незалежну від фарми та уряду спеціалізовану лабораторію Corvelva, багато чесних та сміливих вчених та лікарів.
Боротьба триватиме.


mr_k_bx 14 марта, 21:27
в Бруклине - тоже, сегодня было в утреннем выпуске новостей.

  • 1