?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

ПоробленоМетки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Vasyl Boyko 12 марта, 11:52
Якщо в світі з'являється якесь чмо, котре спочатку "виграє" вибори з фальсифікаціями, а потім, для того, щоб втримати владу починає вбивати своїх громадян, то хто буде однозначно підтримувати цього людожера? Росія. А потім, це чмо, зазвичай, ще просить допомоги в Хуйла: кредити, військова техніка, борцуни Вагнера. І Хуйло це все дає.
Цей стан справ вже нервує навіть самих москалів.

І от якби москалі навчились вчасно зливати таких диктаторів (Яника, Асада, Мадуру...), то не було б в них досі ніяких проблем з "Заходом". Всі би закривали й далі очі на те, що Москалі роблять в "зоні своїх інтересів".

rvun 12 марта, 12:45
без підтримки орків - всіх диктаторів поскидають і перебіжать в янтарний гугон абсолютно всі - тому вони і вимушені давати гроші і зброю лайну, бо дуже скоро перетворяться на саму відсталу територію. А так - з багатого і розвиненого Донбаса вони за пару років зробили клоаку - таке стається кругом, де йде війна, потім люди на таких територіях ладні 50 років поспіль продавати себе за харчі - от така їх ціль - згноїти, потім х нашо воно взагалом потрібне, але будемо цей гнойник мати.

Dimon Trigger 12 марта, 12:48
мало того - як розвалиться наросія - кудись в єбєня одразу ж дінуться процентів 80-90 терористичних організацій та угруповань по всьому світу.

vasylb 12 марта, 19:03
Не варто приписувати Януковичу, те чого він не робив. Він точно не планував конфлікт в Криму чи війну на Донбасі і немає жодного відношення до бандюків вагнера. Його просто використовали, як презерватив. Від початку Янукович планував укласти угоду про асоціацію з Євросоюзом і не уклав її лише в результаті шантажа Путіна. Якби Янукович планував війну на Донбасі, тоді б міг просто залишитися в Донецьку в статусі законного президента України та головнокомандуючого. І розклади зараз були б зовсім інакші.

  • 1