?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Російські методиМетки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
jurashz 11 марта, 20:17
Вы будете смеяться, НО...

Мне случайно довелось смотерть канал НТВ как раз после этого вброса бигуса.
Там днем идет такая передача аля Скабеева, короче постоянно обсуждают Украину
И вот я смотрю это г.. а там ведущий Норкин обсуждает с гостями этот вброс и тут ведущий останавливает словестный поток самых упоротых приглашенных пропагандонов и говорит:
- Вы знаете, тот факт что кто то там ворует не значит что это делал лично Порошенко, все доказатесства так сеюе и прямо на Порошенко не указывают, поэтому предлагаю закрыть эту тему и перейти к обсуждению другой темы.

Сказать чтобы я охуел. это ни чего не сказать, я был шокирован!

Alexey Boyko 12 марта, 7:02
А росийскую корупцию на той передаче обсуждают?

jurashz 12 марта, 8:17
Сума сошел?! Кто такие вщи обсуждает по ТВ))

Alexey Boyko 12 марта, 8:28
Я просто хочу разобраться.

olma2009 11 марта, 20:18

Помнится мне, кто то обещал страницы договора между садовым и атолотием. "По странице в неделю, как бигус"(с).  Ждемс.


(Удалённый комментарий)
neuerbeobachter 11 марта, 21:17
Тупе номерне кацапидло, ти з написаного нічого не зрозуміло.

Roman Brocker 11 марта, 21:04
Бля, я первое время, когда блогеров слушал, думал, что про жрачку рассказывают, какого-то хера :)

Edited at 2019-03-11 21:04 (UTC)

trots1991 11 марта, 21:15
Пиздец Бигус с Лесей кубло разворушили... О_о Вопрос только - будет ли результат?

Порошенко действительно какбы не при делах. Я даже почти уверен, что непосредственно он с этого не имел - слишком мелко и ненужно...
Но - это все его люди, либо люди его людей!

kym_garbyz 12 марта, 5:15
Ну, типо, вот я, допустим, порохобот, по сути, человек Пороха. Выходит, шо если я на работе спиздил свинной окорок -- это Порошенко обосрался?

trots1991 12 марта, 5:49
Он Вас назначал на высокую государственную должность?

rvun 12 марта, 7:17
Я конкурс на посаду виграв і через треті руки - ага він мене призначив. Так шо, Порох зі мною в долі за свинячі гимілки, чи мо я сам буду перед прокурором плясать, без Пороха?

trots1991 12 марта, 9:34
Перед прокурором - сам, але моральну та політичну відповідальність президент несе.

rvun 12 марта, 10:56
Бггг.
пісню цьому панові:


Edited at 2019-03-12 10:56 (UTC)

trots1991 12 марта, 16:36
Нічо така пісенька :) (правда, у порівнянні з "артою" - гівно, але то таке)
От тільки, якщо Ви вважаєте, що президент не повинен нести відповідальність за тих, кого призначив - вона скоріше про Вас.

rvun 12 марта, 17:01
В нас купа законів, які регламентують межі відповідальності. Гукання плебсу про якусь гіпотетичну відповідальність когось за все - ви на себе міряйте, мені більше подобаються законні процедури. Якшо президент призначив чинушку, тий прокрався і прокуратура чи МВС ведуть слідство і тягнуть винного до суду, при цьому президент слідству й суду не перешкоджає - то для мене питання цілком вичерпано. А як ви це бачите, розкажіть докладніше, дуже цікаво.
Наприклад - минулий президент схематоз кришував і сам облаштовував - тому й був випижжений до Ростову. Ну а чинний - вірогідно цілком заслужено буде переобраний на другий строк саме тому, що не тримає за будь-яку ціну злодіїв і не заважає роботі слідства.

Edited at 2019-03-12 17:06 (UTC)

trots1991 12 марта, 17:44
1. Є юридична (зокрема кримінальна) відповідальність, яка чітко регламентується законами. Так, закони у нас не дуже працюють, але що маємо то маємо. З цієї точки зору претензій до президента в мене майже нема, принаймні я не маю інформації про існування доказів його вини у кримінальних злочинах.
Є моральна відповідальність, перед людьми, котрі йому повірили та обрали його ні цю посаду. Тут межі відповідальності набагато ширше, і ніякими законами не регулюються.
Якщо президент напризначав на відповідальні посади підарасів (або сприяв їх призначенню), та своєчасно, при перших дзвониках не звільнив їх к хуям (щонайменше) - він несе за це повну моральну відповідальність. І тут вже не працюють роскази про "повноваження" та "закони", якщо накосячив - маєш виправляти, за будь-яку ціну.
Якщо він публічно пообіцяв "рубати руки", а жоден з казнокрадів навіть не сів на нари (а більшість навіть посад не втратила) - за це він також несе моральну відповідальність.
А політична відповідальність - це конвертація моральної у голоси виборців.

2. Суди у нас, нажаль, фактично не працюють. Насіров, Бочковський, Труханов, Мангер, Мосійчук, Жуков, Свинарчуки - тому підтвердження. ЖОДНОГО крупного корупціонера по гучних справах за 5 років не посадили.
І за провал судової реформи моральну відповідальність також несе Президент, оскільки у своїй програмі 2014го року він прямо обіцяв цю реформу провести.

3. У порівнянні з овощем ПАП безумовно виглядає набагато краще. Просто навіть порівнювати не можна. Правда, "у порівнянні з овочем" майже будь-хто буде виглядати краще...
Але "не тримає за будь-яку ціну злодіїв" - це хибний тезіс. У тому й справа, що тримає. Не "за будь-яку ціну", звичайно, але до останнього.
Семочка звільнили? Ні. Свинарчука звільнили тільки після дикого скандалу, бо інакще можна було майдану дочекатися або погромів...
Щодо "не заважає роботі слідства" - може й не заважає (доказів нема), але й не контролює належним чином, судячи з усього. А якщо нема належного контролю "зверху", там заважати не треба - як показує практика, підозрювані самі елементарно вирішують ці проблеми через "заноси".

rvun 12 марта, 17:51
Звістно за цим довгим бла-бла-бла не буде розбиратися докладно кожен пункт що ж там хто кого тримає, і яким чином один голова держави, якийй має опосередковане відношення до карних органів має за все відповісти. Ну і так - вибори покажуть, як до цього відносяться громадяни.

trots1991 12 марта, 18:11
"Звістно за цим довгим бла-бла-бла не буде розбиратися докладно кожен пункт що ж там хто кого тримає, і яким чином один голова держави, якийй має опосередковане відношення до карних органів має за все відповісти."
Ви вважаєте, що правоохоронні органи не доповідають президенту про ймовірні випадки корупції на найвищому рівні, серед людей, яких він безпосередньо призначив? О_о

"Ну і так - вибори покажуть, як до цього відносяться громадяни. "
100%. Якщо переможе Порошенко (хоча шансів небагато, нажаль) - я зовсім не засмучуся. По-перше, в нього безумовно є переваги, по-друге - інші з "прохідних" кандидатів наврядчи краще.
Але спокійно дивитися, як тут з нього ліплять лицаря на білому коні та єдиного рятівника України - мені якось важко...

rvun 12 марта, 18:22
ваша справа. Я посміюся, якшо виберуть воровайку чи зелупку завдяки панству. От вам весело буде жопами градини ловити.

Annet Petch 12 марта, 7:57
зачем окорок , карбонат удобнее же ))

rvun 12 марта, 10:58
нашо вам солі вугольної кислоти?

pyton 12 марта, 8:28
Ну так про любого во власти можно сказать что то его люди или люди его людей. Про любого вообще.

trots1991 12 марта, 15:32
Ну, в какой-то мере так.
Кроме депутан от «оппозции» и кадровых госслужащих.

Sergey Yurevich 12 марта, 5:14
Как при Ющенко..? Да, так и будет. После выборов условного непороха этот инфошум развеется как дым. Будут покращуваты и долаты руїну.

Обычное дело, у меня один знакомый как пример коррупции Порошенко приводил дело про "рюкзаки Авакова". На вопросы о том почему рюкзаки - Авакова, а коррупция - Порошенка он не реагировал, потому что все равно Порошенко виноват.

zz_z_z 12 марта, 8:10
Я уже не знаю как реагировать на такие мозговые выверты. Мне уже кажется, что быстрее всего подействует пиздюлина. Ну вот просто среди спора дать оплеуху и отморозиться. А на вопли отвечать одно - ничего не знаю, это все порох виноват.

  • 1