?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

За Нафтогаз - проти Газпрому

НАК Нафтогаз, яким зараз керує Наглядова Рада на чолі з Клер Споттісвуд, здобув кілька важливих перемог. Наприклад, перемогу в Стокгольмському арбітражі, в результаті якої Путін звільнив з Газпрому всіх менеджерів, які відповідали за процес, перестав розповідати про "перекриємо Україні газ" і почав говорити, що переговори по газу при нинішньому президенті України не можливі. Також, вперше в історії, Нафтогаз зі збиткового підприємства став прибутковим і приносить в бюджет України майже 20% загального наповнення бюджету. І головне, але поки недостатньо оцінене досягнення - добове балансування, яка позбавляє Фірташа можливості красти газ у населення і продавати його комерційним підприємствам.

Володимир Гройсман за час свого перебування на посаді здобув кілька важливих поразок. Наприклад, поразка в боротьбі з корупцією в Держгеонадрах. Наприклад, поразка в боротьбі з корупцією в ДФС і на митниці. Також поразка в боротьбі з монополією облгазів, яким він обіцяв "вжарити по перше число". А ще — поразка в боротьбі з дефіцитом Пенсійного фонду за рахунок аудиту мертвих душ в Мінсоцполітики. А хоча ні, цю поразку він не здобув, бо він навіть не намагався боротися з дефіцитом бюджету і скорочувати держвидатки. Гройсман ніколи не боровся за те, щоб він менше їв. І Гройсман, і Рева завжди боролися за те, щоб менше їли українці.

Але Гройсман планує здобути перемогу над Нафтогазом і для цього порушує власні постанови, влізаючи в виняткові повноваження їм же самим призначеної Наглядової Ради.

Для Гройсмана це особиста війна з Коболевим.

Для нас — це війна принципів. Війна європейського принципу корпоративного управління з радянським принципом ручного управління.

У середу, о 9-30 під Кабінетом Міністрів України. Ми нагадаємо українському радянському соціалістичному уряду Гройсмана, що на дворі вже не одна тисяча дев'ятсот п'ятьдесят другий, планова економіка не працює, і радгосп не пройде.
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
alex_sergant 9 марта, 17:56
Никто ничего уже не хочет - обычный троль на зарплате
было бы ОНО только тут, но ОНО в соседний пост пошло


Юзерпик
Журнал tranzitanet
Аккаунт Создан 9 марта 2019 (#85495092) не обновлялся Подарить пакет "Профессиональный"
ИМЯ: tranzitanet
ДАТА РОЖДЕНИЯ: 8 февраля
МЕСТОНАХОЖДЕНИЕ: Russian Federation
СПОСОБЫ СВЯЗИ:
tranzitanet@livejournal.com
ДРУЗЬЯ
ДРУЗЬЯ 1
tranzitanet
СООБЩЕСТВА
ЧИТАЕТ СООБЩЕСТВА 3
afisha_lj, ru_news, school_lj
СОЦИАЛЬНЫЙ КАПИТАЛ
меньше 10
?
СТАТИСТИКА
58
комментариев написано
1
картинка пользователя
ЧИТАЙТЕ НАС:
ПРИЛОЖЕНИЯ
IOS
ANDROID
ВЫБРАТЬ ЯЗЫК


куда идти ОНО в курсе.

не пишите "троллю на получке", не надо

b6_b12 13 марта, 10:42
отнюдь. пусть кацапские платньіе кометаторьі пишут - их ложь ясна и понятна и уже работает против кацапии, убедить они смогут только своего начальнка которьій им платит. деньги которьіе он получит - просто спустит на водку и балалайку, а лишние затратьі кацапов - меньше пуль летящих в наших братьев

  • 1