?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

За Нафтогаз - проти Газпрому

НАК Нафтогаз, яким зараз керує Наглядова Рада на чолі з Клер Споттісвуд, здобув кілька важливих перемог. Наприклад, перемогу в Стокгольмському арбітражі, в результаті якої Путін звільнив з Газпрому всіх менеджерів, які відповідали за процес, перестав розповідати про "перекриємо Україні газ" і почав говорити, що переговори по газу при нинішньому президенті України не можливі. Також, вперше в історії, Нафтогаз зі збиткового підприємства став прибутковим і приносить в бюджет України майже 20% загального наповнення бюджету. І головне, але поки недостатньо оцінене досягнення - добове балансування, яка позбавляє Фірташа можливості красти газ у населення і продавати його комерційним підприємствам.

Володимир Гройсман за час свого перебування на посаді здобув кілька важливих поразок. Наприклад, поразка в боротьбі з корупцією в Держгеонадрах. Наприклад, поразка в боротьбі з корупцією в ДФС і на митниці. Також поразка в боротьбі з монополією облгазів, яким він обіцяв "вжарити по перше число". А ще — поразка в боротьбі з дефіцитом Пенсійного фонду за рахунок аудиту мертвих душ в Мінсоцполітики. А хоча ні, цю поразку він не здобув, бо він навіть не намагався боротися з дефіцитом бюджету і скорочувати держвидатки. Гройсман ніколи не боровся за те, щоб він менше їв. І Гройсман, і Рева завжди боролися за те, щоб менше їли українці.

Але Гройсман планує здобути перемогу над Нафтогазом і для цього порушує власні постанови, влізаючи в виняткові повноваження їм же самим призначеної Наглядової Ради.

Для Гройсмана це особиста війна з Коболевим.

Для нас — це війна принципів. Війна європейського принципу корпоративного управління з радянським принципом ручного управління.

У середу, о 9-30 під Кабінетом Міністрів України. Ми нагадаємо українському радянському соціалістичному уряду Гройсмана, що на дворі вже не одна тисяча дев'ятсот п'ятьдесят другий, планова економіка не працює, і радгосп не пройде.
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
jonnymenimozhno 9 марта, 10:36
Щоб більше їсти, потрібно більше працювати! Ціна на газ буде рости і Міхельсон та інші газові магнати будуть багатіти. Альтернативи газу немає, тому облгази на хую вертіли вся і всіх. Колись Яценюк обманював, що власного газу вистачить для потреб населення, тому високі тарифи Януковича потрібно знижувати. Як виявилось не вистачає.

Edited at 2019-03-09 10:37 (UTC)

ibigdan 9 марта, 11:10
Цена на газ пусть растет или падает согласно законам рынка. Это не значит, что нужно давать воровать облгазам.

Это не значит, что нужно давать воровать облгазам.

jonnymenimozhno 9 марта, 16:28
Звісно, що не потрібно. Облгази, це найбільш нагліша контора, яку я колись бачив. Ведуть себе так, ніби це не платну послугу мені надають, а ніби я прийшов до них милостиню просити.

rvun 9 марта, 21:14
Оце - розумно. А от двіжуха в підтримку когось по середам - в робочий день - ну хз. Я, наприклад, не прийду лише тому, що працюю. Чой то ви в суботку-недульку шлангуєте?

macrophage_ua 9 марта, 11:17
Я чего то думал что это: "власного газу вистачить для потреб населення", 3,14здЮлькин слоган.

tamplier9797 9 марта, 11:34
Да, это Юлька постоянно всех убеждала. От Яценюка такого не слышал.

jonnymenimozhno 9 марта, 16:29
Напишіть в ютубі: "Яценюк про підвищення цін на газ: уряд дурний, країна багата, народ розумний." Ефір Шустера за 2013 рік.

jonnymenimozhno 9 марта, 16:22
Яценюк в опозиції до Януковича теж про це говорив.
Напишіть в ютубі: "Яценюк про підвищення цін на газ: уряд дурний, країна багата, народ розумний." Ефір Шустера за 2013 рік.

Edited at 2019-03-09 16:30 (UTC)

(Удалённый комментарий)
lighthole 9 марта, 13:23
И что эти три цифры дают для анализа?вот просто интересно?) как там было :
я три книги прочитал :букварь,вторую и синюю))

(Удалённый комментарий)
lighthole 9 марта, 13:34
вы тут не перед пенсионерами выступаете простые манипуляции тут не пройдут. У компании еще есть кроме доходов расходы и они существенно выросли, тк компания интенсифицировала добычу и разработку новых месторождений плюс обновляет оборудование и закупает новое. А это огромные инвестиции и они существенно снижают прибыль. Кроме того при СНИЖЕНИИ объема транзита рос газа показала прибыль. Чего не было за всю историю крепких хозяйственников. так что вместо вырванных из пизды трех циферок раз уж взялись нас убеждать, давайте какой то простейший анализ доходов\расходов и их структуру.

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
  • 1