?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Нагорода повинна знайти героя

Минулого тижня проходила церемонія вручення премії «Оскар» (досить малопомітна подія для України на фоні відбору на «Євробачення»), і ми також захотіли собі свою премію. Точніше, антипремію. Але обов‘язково велику, важку та вкриту позолотою.

І от це сталося.

Шановні пані та поні, «Демократична Сокира» із гордістю пропонує вашій увазі першу партійну антипремію України – нагороду «Золотий кондачок»! І ми разом з вами обиратимемо у режимі «тицяй сюди прямо зараз», кому ж саме з українських політиків випаде фул-хаус на рівері і хто отримає цю не дуже почесну, але дуже важливу нагороду. Нагороду за найбільш лівацькі, найбільш соціалістичні дії та заяви минулого, 2018 року.Отже, чому «кондачок», чому він золотий і що це взагалі таке?

Почнемо з останнього запитання. Є такий вислів – «не вирішувати з кондачка». Вислів вже, хвала Богу Світла Р‘глору, трошки підзабутий, але дуже популярний у радянські часи та у радянських чиновників. «Не решается этот вопрос с кондачка, товарищи! Это огульный, деляческий подход! Товарищи, как учил нас великий вождь и учитель...», ну і таке інше.

Власне, колись ми в офісі згадали про цей вислів і сталася дивина. Щось загадкове, магічне було у слові «кондачок». Він наче гіпнотизував нас. «Кондачок». Чому «кондачок»? Може, є якийсь там «кондак», який у зменшеному вигляді являє собою маленький беззахисний кондачок? А може, і немає, а кондачок є. Магія цього слова зачарувала нас. Той день пройшов під знаком кондачку. А потім ми вигадали премію на його честь. Здається, кондачок поработив нас остаточно.

Сам кондачок являє собою або якийсь елемент танцю, або – за іншими даними – паличку, на яку намотувався пергамент із церковними піснями. От саме цей варіант ми і зробили ключовим для нашої премії. І вручатимемо її щороку, відразу після «Оскара», за найбільш соціалістичні дії та заяви в українській політиці. Нам здалося, що саме у слові «кондачок» кристалізувався весь той радянський, соціалістичний «новояз», який лився з трибун «партсобраній» та шпальт газети «Правда», і який навіть зараз помітно впливає на українську політику і політиків. Ось так одне пов‘язалося із іншим і з‘явилася наша антипремія.

Наразі ми маємо вісім номінантів (нагадаю, це премія за минулий, 2018 рік), обраних журі Партії. Кожен з цих номінантів гарантовано отримає «Золотий кондачок» у своїй номінації. Вони вже перемогли, або, власне, програли, бо це все ж таки антипремія. Але тільки один із них отримає головну нагороду – «Гранд-кондачок 2018» (він вдвічі більший за звичайні кондачки і в чотири рази почесніший). І от саме володаря «Гранд-кондачка» оберете саме ви!

Отже, наші номінанти:

1. Ігор Насалік, міністр енергетики й вугільної промисловості – номінація «Кращий астрофізик-практик» за підтримку українського вуглепрому в стані довічної чорної дири на дотаціях.

2. Олег Ляшко, голова Радикальної партії – номінація «Непозбувний сум за гладким Мосійчуком», за періодичні заяви про необхідність ввести державне регулювання цін на продукти.

3. Віктор Галасюк, нардеп (РПЛ) і голова парламентського комітету з підприємництва і промислової політики – номінація «Кум, щоб порєшать» за сталий лобізм інтересів олігархів, під прикриттям «захисту вітчизняного виробника».

4. Андрій Рева, міністр соціальної політики – номінація «Гроші – зло», за близький до самопожертви саботаж монетизації субсидій.

5. Володимир Гройсман, прем’єр-міністр – номінація «Кращий танцювальний номер «Ціна на газ», який виконувався перед МВФ і електоратом одночасно.

6. Олег Барна, народний депутат – номінація «Чорноземофілія», за активну адвокацію подовження мораторія на продаж землі та самовбивчі заклики у присутності членів «ДемСокири» повернутись до колективного сільського господарства.

7. Олександр Вілкул – номінація «Зеленкою по пиці від усіх хвороб», за обіцянки згорнути медичну реформу Уляни Супрун і повернути все до старої стагнації.

8. Вадим Рабінович – номінація «Перпетуум трепло», за обіцянки зробити зарплатню, як в Європі.

Пишіть номер вашого кандидата у коментарях під цим дописом, а у цю суботу, дев‘ятого березня, ми підрахуємо усі голоси і урочисто проголосимо ім‘я переможця – того, хто отримає «Гранд-кондачок 2018». А він отримає, не переймайтесь.

Отже, раз, два, три… Поїхали!

ДемСокира


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

tolstyh_natka 7 марта, 9:50
6. Олег Барна, народний депутат – номінація «Чорноземофілія», за активну адвокацію подовження мораторія на продаж землі та самовбивчі заклики у присутності членів «ДемСокири» повернутись до колективного сільського господарства.

depotmusic 7 марта, 9:52
а вообще что нету 8-ми призов шоб каждому? (ляшку даже 2 - ему и его мойсискво)

eugen_vip 7 марта, 9:56
1. Ігор Насалік, міністр енергетики й вугільної промисловості – номінація «Кращий астрофізик-практик» за підтримку українського вуглепрому в стані довічної чорної дири на дотаціях.

Сергей Косырев 7 марта, 9:58
6.
Но должен! должен быть и серебряный и бронзовый приз. Можно еще пластиковый зрительских симпатий.

mertvybees 7 марта, 10:02
вілкулу кондачком по пиці

kromrokot 7 марта, 12:41
Приз зрительских симпатий Ляшку - резиновый гранд-елдак

sergey_nikol 7 марта, 10:16
Золотий кондачок - Ляшку, срібний - Рабіновичу, бронзовий - Вілкулу. А Реву і Гройсмана я б з цього переліку викреслив. /тут вчора один прораб виступав /про хуй в міксері, пом'ятаєте?/. Так от і я ж про це.../

Edited at 2019-03-07 10:26 (UTC)

Кожному треба. По ступеню. I ступеню, II ступеню і т д.
Бо просто очі розбігаються.
I ступеню - Ляшко
II ступеню - Рева
III ступеню - Гройсман
IV ступеню - Насалік
V ступеню - Вілкул
VI ступеню - Барна.

crisis_killer 7 марта, 10:20
ну... порівнювати Гройсмана з Рабіновичем - це як порівнювати Джулію Робертс та її дублерку в процесі виконання сцени орального сексу.

а де Саша Грей та Рокко? В смислі - чому в номінації немає Йулі та містера Зе?

r_es 7 марта, 10:21
4. Андрій Рева, міністр соціальної політики – номінація «Гроші – зло»

dv_master 7 марта, 10:24
2. Олег Ляшко - золото
8. Вадим Рабінович - срібло