Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Нагорода повинна знайти героя

Минулого тижня проходила церемонія вручення премії «Оскар» (досить малопомітна подія для України на фоні відбору на «Євробачення»), і ми також захотіли собі свою премію. Точніше, антипремію. Але обов‘язково велику, важку та вкриту позолотою.

І от це сталося.

Шановні пані та поні, «Демократична Сокира» із гордістю пропонує вашій увазі першу партійну антипремію України – нагороду «Золотий кондачок»! І ми разом з вами обиратимемо у режимі «тицяй сюди прямо зараз», кому ж саме з українських політиків випаде фул-хаус на рівері і хто отримає цю не дуже почесну, але дуже важливу нагороду. Нагороду за найбільш лівацькі, найбільш соціалістичні дії та заяви минулого, 2018 року.Отже, чому «кондачок», чому він золотий і що це взагалі таке?

Почнемо з останнього запитання. Є такий вислів – «не вирішувати з кондачка». Вислів вже, хвала Богу Світла Р‘глору, трошки підзабутий, але дуже популярний у радянські часи та у радянських чиновників. «Не решается этот вопрос с кондачка, товарищи! Это огульный, деляческий подход! Товарищи, как учил нас великий вождь и учитель...», ну і таке інше.

Власне, колись ми в офісі згадали про цей вислів і сталася дивина. Щось загадкове, магічне було у слові «кондачок». Він наче гіпнотизував нас. «Кондачок». Чому «кондачок»? Може, є якийсь там «кондак», який у зменшеному вигляді являє собою маленький беззахисний кондачок? А може, і немає, а кондачок є. Магія цього слова зачарувала нас. Той день пройшов під знаком кондачку. А потім ми вигадали премію на його честь. Здається, кондачок поработив нас остаточно.

Сам кондачок являє собою або якийсь елемент танцю, або – за іншими даними – паличку, на яку намотувався пергамент із церковними піснями. От саме цей варіант ми і зробили ключовим для нашої премії. І вручатимемо її щороку, відразу після «Оскара», за найбільш соціалістичні дії та заяви в українській політиці. Нам здалося, що саме у слові «кондачок» кристалізувався весь той радянський, соціалістичний «новояз», який лився з трибун «партсобраній» та шпальт газети «Правда», і який навіть зараз помітно впливає на українську політику і політиків. Ось так одне пов‘язалося із іншим і з‘явилася наша антипремія.

Наразі ми маємо вісім номінантів (нагадаю, це премія за минулий, 2018 рік), обраних журі Партії. Кожен з цих номінантів гарантовано отримає «Золотий кондачок» у своїй номінації. Вони вже перемогли, або, власне, програли, бо це все ж таки антипремія. Але тільки один із них отримає головну нагороду – «Гранд-кондачок 2018» (він вдвічі більший за звичайні кондачки і в чотири рази почесніший). І от саме володаря «Гранд-кондачка» оберете саме ви!

Отже, наші номінанти:

1. Ігор Насалік, міністр енергетики й вугільної промисловості – номінація «Кращий астрофізик-практик» за підтримку українського вуглепрому в стані довічної чорної дири на дотаціях.

2. Олег Ляшко, голова Радикальної партії – номінація «Непозбувний сум за гладким Мосійчуком», за періодичні заяви про необхідність ввести державне регулювання цін на продукти.

3. Віктор Галасюк, нардеп (РПЛ) і голова парламентського комітету з підприємництва і промислової політики – номінація «Кум, щоб порєшать» за сталий лобізм інтересів олігархів, під прикриттям «захисту вітчизняного виробника».

4. Андрій Рева, міністр соціальної політики – номінація «Гроші – зло», за близький до самопожертви саботаж монетизації субсидій.

5. Володимир Гройсман, прем’єр-міністр – номінація «Кращий танцювальний номер «Ціна на газ», який виконувався перед МВФ і електоратом одночасно.

6. Олег Барна, народний депутат – номінація «Чорноземофілія», за активну адвокацію подовження мораторія на продаж землі та самовбивчі заклики у присутності членів «ДемСокири» повернутись до колективного сільського господарства.

7. Олександр Вілкул – номінація «Зеленкою по пиці від усіх хвороб», за обіцянки згорнути медичну реформу Уляни Супрун і повернути все до старої стагнації.

8. Вадим Рабінович – номінація «Перпетуум трепло», за обіцянки зробити зарплатню, як в Європі.

Пишіть номер вашого кандидата у коментарях під цим дописом, а у цю суботу, дев‘ятого березня, ми підрахуємо усі голоси і урочисто проголосимо ім‘я переможця – того, хто отримає «Гранд-кондачок 2018». А він отримає, не переймайтесь.

Отже, раз, два, три… Поїхали!

ДемСокира

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 34 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →