Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Лише два прізвища в бюлетені: Порошенко та Коломойський

Кажуть, що Садовий приїхав у Харків і агітував за Зеленського, хоча знявся на користь Гриценка.

А ще журналіст Гнап знявся на користь Гриценка, хоча колись пилив про нього розслідування, як саме Гриценко розпродав українську армію.

За кого буде агітувати Гнап, на чию користь знімуться всі інші політичні інваліди поки що не зрозуміло. Та й не важливо.

Все це тільки зайвий раз доводить, що насправді в списку на виборах президента в нас всього два прізвища - Порошенко і Коломойський.

Ігор Валерійович зараз тасує своїх міньонів, обираючи найбільш вигідну комбінацію, але врешті решт тримає він всіх міцно - і чи буде Зе президентом, а Воровка прем‘єром, чи навпаки, і на яких підтанцьовках опиняться Гриценко з Садовим - свято Ігоря Валерійовича буде не менш яскравим.

І можна по-різному ставитись до обох претендентів - звісно, що обидва не святі.

Але я не згоден с заспокійливими коментарями, що при Коломойському «нічого страшного не буде». Буде і дуже страшне.

Просто погуглите історію становлення бізнесу Коломойського в Дніпропетровському регіоні. Це історія рейдера і мародера.

І як би ви персонально не відносились до Порошенка - він просто людина з іншої історії.

Так, зараз багато говорять, як Ігор Валерійович врятував Дніпропетровськ від «руского міра», але це також питання - тому що врятувавши Ігор Валерійович дуже швидко виставив рахунок, сплата якого для держави могла бути фатальною. Це як врятувавши онкохвору дитину, забирати в її батьків квартиру в «рахунок за порятунок».

І ніякого патріотизму за цим немає. Просто Ігор Валерійович, як справжній мародер, в катастрофі 2014 року побачив для себе можливості. Як бачать можливості ті, хто знімає з вбитих на полі бою взуття і шарить по карманах. І взагалі казати про патриотизм у людини з трьома паспортами трошки наївно.

І я тут не стільки засуджую - з рештою в кожного свій психотип і свій бізнес, але зараз Ігор Валерійович дійсно грає ва-банк. Тому що персонально в нього накопились проблеми, які складно вирішити без певного владного ресурсу, тому для Коломойського зараз життєво необхідно отримати такий ресурс за будь-яку ціну.

А коли він його отримує - рахунок за це він виставить вже всім нам. І платити буде важко для всіх. Я особисто не впевнений, що зможу це оплатити.

Sergii Iesipov

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments