?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Лише два прізвища в бюлетені: Порошенко та Коломойський

Кажуть, що Садовий приїхав у Харків і агітував за Зеленського, хоча знявся на користь Гриценка.

А ще журналіст Гнап знявся на користь Гриценка, хоча колись пилив про нього розслідування, як саме Гриценко розпродав українську армію.

За кого буде агітувати Гнап, на чию користь знімуться всі інші політичні інваліди поки що не зрозуміло. Та й не важливо.

Все це тільки зайвий раз доводить, що насправді в списку на виборах президента в нас всього два прізвища - Порошенко і Коломойський.

Ігор Валерійович зараз тасує своїх міньонів, обираючи найбільш вигідну комбінацію, але врешті решт тримає він всіх міцно - і чи буде Зе президентом, а Воровка прем‘єром, чи навпаки, і на яких підтанцьовках опиняться Гриценко з Садовим - свято Ігоря Валерійовича буде не менш яскравим.

І можна по-різному ставитись до обох претендентів - звісно, що обидва не святі.

Але я не згоден с заспокійливими коментарями, що при Коломойському «нічого страшного не буде». Буде і дуже страшне.

Просто погуглите історію становлення бізнесу Коломойського в Дніпропетровському регіоні. Це історія рейдера і мародера.

І як би ви персонально не відносились до Порошенка - він просто людина з іншої історії.

Так, зараз багато говорять, як Ігор Валерійович врятував Дніпропетровськ від «руского міра», але це також питання - тому що врятувавши Ігор Валерійович дуже швидко виставив рахунок, сплата якого для держави могла бути фатальною. Це як врятувавши онкохвору дитину, забирати в її батьків квартиру в «рахунок за порятунок».

І ніякого патріотизму за цим немає. Просто Ігор Валерійович, як справжній мародер, в катастрофі 2014 року побачив для себе можливості. Як бачать можливості ті, хто знімає з вбитих на полі бою взуття і шарить по карманах. І взагалі казати про патриотизм у людини з трьома паспортами трошки наївно.

І я тут не стільки засуджую - з рештою в кожного свій психотип і свій бізнес, але зараз Ігор Валерійович дійсно грає ва-банк. Тому що персонально в нього накопились проблеми, які складно вирішити без певного владного ресурсу, тому для Коломойського зараз життєво необхідно отримати такий ресурс за будь-яку ціну.

А коли він його отримує - рахунок за це він виставить вже всім нам. І платити буде важко для всіх. Я особисто не впевнений, що зможу це оплатити.

Sergii Iesipov

Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
izhnets 6 марта, 15:47
Все правильно, окрім міньйонів. Правильніше посіпаки, дуже влучне слово.

ajento 6 марта, 18:16
Порошенко спирається на людей Коломойський - на бидло. Хто переможе так і буде.
Других шансів (як коли прокатили Ющенко і обрали Януковича) вже не отримаємо.

(Удалённый комментарий)
kornuolis88 7 марта, 9:10
А аргументувати можете?
Ну просто він тупий, не володіє мовами, точно не стресостійкий і явно не витримає легкого прессингу, не має профільної освіти та досвіду. Парубок на рівні Мадуро.
До Яніни він звісно побоїться йти, тому що умом не вышел і його там розкусять як перестиглий кавун.

aelephant 8 марта, 6:40
А чего это к Янине не ходить?
Пусть сходит, поговорит.
И во-вторых, забери себе Вову, пусть твоей страной поруковидит.

centreedge 6 марта, 19:40
ну ставить на зэ и вОну - ето конешно неплохо , но если завтра какой то непонятный "атошник" пристрелит и зэ и вОну , то получицца чьто каламойский просто просрал бабло ?

el_partizano 6 марта, 21:23
Согласен во многом с автором, только не в том, что Коломойский спасал Днепропетровскую область, потому что увидел возможности для мародёрства. О чём не раз уже говорилось - увидел Игорь Валерич неиллюзорную возможность, что придёт условный русский Ваня и, несмотря на все связи Игорь Валерича, подвязки в судах, компроматы на украинских политиков и прочее, на весь его пафос и репутацию безжалостного рейдера 90-х тупо даст ему прикладом в зубы и отмародёрит его самого. Поэтому он и "спасал". Свою шкуру.

andrej_h5216 7 марта, 4:22
Коломойский получил ровно 2 миллиарда зелени налом. Путем бесконтрольного вливания рефинансов в ПриватБанк на протяжении 2014-2015 года. Так что ему щедро заплатили

  • 1