?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Жиза ;(Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ev_kram 6 марта, 14:10
керувать стройкаю і країною - зовсім різні вєщі. коли керуєш країнаю, то можна назначити спеціального муділу, щоб не давав дебілам сувати хуя куди не треба.

e_1_off 6 марта, 14:20

Ага. І ще одного спеціального муділу, який буде слідкувать, аби ті спеціальні муділи свої хуї не совали куди не треба, і ще муділу, аби слідкував за муділами другого левела и те пе. А якщо син помічника муділи третього левела згори, за яким, начебто, повинна була спостерігати туєва хуча муділ десь зашквариться, то вилізе якийсь інший муділа та почне волати про імпічмєнт.


ibigdan 6 марта, 15:20
> І ще одного спеціального муділу, який буде слідкувать, аби ті спеціальні муділи свої хуї не совали куди не треба, і ще муділу, аби слідкував за муділами другого левела и те пе.

А коли якийсь з цих тисяч муділ почне красти, то всі волатимуть, що то ти винен.

Alex Tsikavyi 6 марта, 15:21
Але той муділа сам всунув туди куди не треба або синій лежить.

rvun 6 марта, 15:22
а на стройці спеціального муділу назначить не можна, по вашому)???
Внєзапно - можна, відповідальний за техніку безпеки, бригадір, прораб, майстер дільниці - це всі ті люди, яких ви маєте власноруч самі підібрати, шоб вони керували рабойобами. Якшо вдало - йдете в +, якшо ні - судитесь, аби уникнути регресу.

o_o_a 6 марта, 14:31
Зовсім недавно навпроти в електричці їхав дідок, який згадував молодість, "роботи молодим немає" і розказував про те, як керував "стройками вєка" в Києві та на далекому сході. Спочатку думав все буде як завжди..., але його висновок мене шокував – тікати якнайдалі від расєї, совка і їхнього распіздяйства.

Розказував як пиздив у підвалі крановщика за те, що катав у ковші двох синяків...
А таких випадків у нього було огого.

(Удалённый комментарий)
tank_ua 6 марта, 14:49
найди других, вперед)))))))

Annet Petch 6 марта, 15:06
разжаловать в подсобники

  • 1