?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Хороші новини

1. США вивчають можливість нових поставок зброї Україні. Про це заявив Командувач об’єднаними збройними силами НАТО в Європі К.Скапаротті.

NB. У номенклатурі, що розглядається, ЗРК МІМ-104 Patriot, протикорабельні комплекси, снайперські сістеми та боєприпаси. За інсайдерською (не люблю цього слова, але наразі це так) інформацією, Білий Дім очікує закінчення наших виборів. У випадку перемоги Порошенка чи Гриценка (хм...), постачання розпочнуться вже влітку. В інших випадках, українсько-американська співпраця у військовій сфері буде заморожена до окреслення новим президентом свого військово-стратегічного курсу.

2. Екс-посол США Гербст: "Порівнювати Зеленського з Рейганом некоректно. Якщо президентом України стане хтось із популістів, то це призведе до руйнування економіки."

NB. Взагалі мені дуже шкода цього хлопчика з 95-го кварталу, бо незабаром його очікує особиста трагедія, яка може остаточно зруйнувати тонку психіку.

На сцені Володя дотепний інтелектуал, який дає прості відповіді на складні питання. Проте, дає не сам, а відтворює написаний іншими текст. Він звик до компліментарності та теплої ванни обожнювання від своїх фанатів. І ось цього успішного та задоволеного життям мажора хазяїн ляльки бере за комірець і каже: "Ідеш в президенти!"

А у повсякденному житті виявляється, що Вова - то нервова, "приблатньонна" і не дуже розумна людина, яка за сценою ховається від реального життя і проблем. Ця людина абсолютно не готова до пресингу. Бо артисти та блазні заточені на глядацький успіх і важко переносять критику: впадають у депресію, починають ховатись від преси, боятись публіку, хамити у відповідь й, нарешті, йдуть у довготривалий запій. Бо не вміють тримати удар після того, як зрозуміють: відповідь на нападки - 80% роботи політика.

Рейган двічи був губернатором Каліфорнії, та й американці під час Другої світової обрали президентом Рузвельта, а не Чарлі Чапліна. Ось і я прошу людину, яка замахнулась на святе, років з п`ять попрацювати депутатом Криворіжської ради, потім ще стільки ж - у ВР, після чого вже пертись туди, де ти розбираєшся у стратегії розвитку воюючої країни не більше, аніж ліва нога Олі Полякової. При всій повазі до цієї ноги.

У житті б не подумав, що процитую Фаріон, але наразі я не можу не погодитись з її висловом: "Рівень підтримки цього блазня - це коефіцієнт дебі лів у країні." А що, не так? Глузуємо з росіян, що ліплять з коров'ячих кізяків ракети, а самі готові ліпити з Бєніного лайна президента.

Ніколи! Чуєте, ніколи не слухайте політика про те, що при ньому буде - питайте, що він ВЖЕ зробив!

3. Позаштатний агент НАБУ Шевченко про витоки в справі "Укроборонпрому": Матіос передав частину інформації Авакову, а той через Антона Геращенко - журналістам.

NB. Я захоплювався тим, як Аваков протистояв Януковичу у Харкові, а Геращенко ставив на місце самого Жириновського. Також завжди був впевнений, що БПП і НФ ще довгі роки складатимуть основу проєвропейського курсу України у ВР. Наразі певні особистості для мене вмерли. І такі висновки базуються на більш широкому фактажі, а не на свідченнях окремої людини.

Що стосується самого "зливу", то час його появи (виявляється його притримували майже два роки!) прив'язано з розрахунком на те, що не вистачить часу у всьому детально розібратися і довести, що це не так.
Поки що ніхто не надав доказів прямої участі Порошенко у всій цій брудній історії, але й ціль була зовсім іншою: влаштовувати бла-бла-шоу на зниження рейтингу діючого Президента - мовляв, ложечки знайдуться, але осад залишиться. Водночас, ані трохи не засуджую у цій справі журналістів (це їх пряма робота) і двома руками виступаю за незалежний аудіт "Укроборонпрому".

4. Одним рядком:

* США можуть обмежити військову співпрацю з Туреччиною через російські С-400.

NB. Я вже писав: якщо Вашингтону не вдасться домовитись з Анкарою, призначені для Туреччини ЗРК "Петріот" поза чергою і на пільгових умовах будуть спрямовані до України.

* Два турецьких військових корабля зайшли в Одесу.

NB. Вони не стільки турецькі, скількі натівські. Якщо ви помітили, наразі жодного дня не минає, щоб у Чорному морі не знаходились бойові кораблі Альянсу.

* NBC News: Через два місяці після оголошення про те, що всі війська США залишають Сирію, Трамп написав членам Конгресу, що тепер він згоден "на 100%" зберегти військову присутність в Сирії.

NB. Так він вже не виводить війська з Сирії?) Взяв за правило не коментувати дії ОСОБИСТО Трампа, бо, слава Богу, в США є чудово відлагоджена система балансу влади, яка не дозволить НІКОМУ цю владу узурпувати.

* Українці у 2018 році витратили 30 млрд грн на мобільні телефони.

NB. @chemodanov: Шановні друзі-порохоботи, ніколи до вас не звертався по допомогу і мені дуже соромно, але я за межою зубожіння: мій смартфон на 35% дешевший від середньої ціни телефона пересічного українця. Мене врятує лише iPhone чи, на крайняк, Galaxy S8. Номер карти у профілі.)

* Іноземці почали розпродавати валютні борги Росії.

NB. Слідом за розпродажем рублевих облігацій федеральної позики на 422 млрд руб, нерезиденти третій квартал поспіль позбавляються від боргових паперів РФ в іноземній валюті. Санкції нам не страшні, ага...

* Міжнародні резерви України склали 20,2 млрд дол. США за підсумками лютого 2019 року.

NB. Україна за державним та гарантованим державою боргом тільки у лютому виплатила 1 285,4 млн дол. США, пройшла зиму без дефіциту газу, 13-й квартал поспіль демонструє зростання економіки та стабільність національної валюти. Та кому ж це цікаво?

- Армія побудована з нуля.
- А реформи де?
- Була врятована банківська система.
- А реформи де?
- Створено iGov на 180 послуг.
- Де реформи?
- Підвищена мінімалка, пенсії зростають двічі на рік, а інфляція у межах 10%.
- Де реформи?
- Децентралізація збільшила місцеві бюджети на 50%.
- Де реформи?
- Україна має підтримку провідних країн світу в економічному і військовому плані.
- Ворог нє в Крємле, а на Банковой - станєм на колєні і закончім войну!
Завіса ...

і останнє. Коли вам хтось каже, що при ньому все піде, як по маслу, згадайте Берліоза... Проте, нам своє робити - тоді поборемо.

Helgi Sharp


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Іван Іваненко 6 марта, 12:16
"NB. @chemodanov: Шановні друзі-порохоботи, ніколи до вас не звертався по допомогу і мені дуже соромно, але я за межою зубожіння: мій смартфон на 35% дешевший від середньої ціни телефона пересічного українця. Мене врятує лише iPhone чи, на крайняк, Galaxy S8."

На тлі сьогоднішнього українського зубожіння Samsung Galaxy S8 відноситься до сегменту телефонів середнього цінового діапазону. Такий собі міцний "середнячок". Точно знаю. Сам вчора купив. Правда, S8+.

Українці завжди рахували гроші і ніколи не купували дешеве.

akupec 6 марта, 12:36
"Іноземці почали розпродавати валютні борги Росії"
А почему это хорошая новость? Долги становятся плохими активами и падают в цене, и РФ может скупить их за копейки. Да, потратив сейчас какие-то финансы, но избежав гораздо больших выплат в будущем. Да, при этом также роняется кредитная репутация РФ, - но качнут газку через СП-2, и снова в шоколаде, наберут еще. Хорошая новсть это была бы если бы стали требовать с РФ погашения долгов.

Edited at 2019-03-06 12:37 (UTC)

burzune 6 марта, 12:41
Совершенно верно. Нормальный финансовый манёвр. К концу года заработают СП2 и ЮП.

akupec 6 марта, 13:15
утешай себя, в итоге на длинной дистанции это приведет к огромному минусу, независимо от того, заработает СП-2 или нет. Это уже не говоря о конфискациях имущества за рубежом, включая вероятно и СП-2. Повысить токсичность РФ еще процентов на 25? Та пофиг, правда?

Edited at 2019-03-06 13:18 (UTC)

burzune 6 марта, 14:16
Ваши бы мечты да Клинтон в уши. А пока Путин свою линию продавливает весьма успешно.

akupec 6 марта, 14:32
Большевики тоже свою линию продвигали весьма успешно. Но ты же в курсе где теперь СССР?

burzune 6 марта, 14:41
Так и ты знаешь где теперь Украина.

maxxim61 6 марта, 15:30
-ну і ґдє?
-на скока сантіметров ахуєнная новоросская армія (танков больше, чєм в Германіі ілі Франціі) продвінулась на запад от данєцкага аеропорта по обільно унавожєнной псковскім десантом зємлє?

burzune 6 марта, 15:44
А оно им надо? Вот почему самая сильная армия в Европе уже 4 года только водку жрёт да иногда постреливает?

maxxim61 6 марта, 15:51
-канєшно не надо послє того, как обосралісь. В псковскіх дєсантних частях чомусь нема нікого, хто служив там до 2014-го.........
Вам і Західну Україну вже "нє надо", після того, як бандерівці дали просратись армії, ака перемогла Німеччину.

burzune 6 марта, 15:59
Тебе бы успокоительного выпить надо

nevedimkaua 6 марта, 13:29
как там сила сибири в китай?
переориентация с запада на восток?
так просто разобраться хочу, вроде уже уйма времени ушло с объявления новости о договоре с китаем на поставку газа

  • 1