?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Чи зможе Порошенко захистити перемогу на виборах?

Я давно перестав переживати за те, що Порошенко може не виграти вибори.

Виграє.

Міг би програти, якби його основним суперником був би інший кандидат. А в кожного з тих, кого йому тепер пророкують в суперники, - він виграє.

Але з кожним днем все більше мене турбує інша річ. Про те як Порошенко і команда захистить результати.

І мова тут не про потішних "вояк", які щось там заявляють.

Мова про значно більш банальні речі. Про відсутність реакції на брехню, в яку закутують суспільство і навіть підтакування цій брехні.

Вже 3-й місяць гусня+пенсіонерка+свідки уотергейту мусолять історію про підкуп Порошенком виборців за 1000 грн. Обсираються, але вперто мусолять.

Ту ж саму історію мусолять про адмінресурс: розстріли з рогатки автомобілів гриценка, виключання йому ж світла чи підслуховування зеленського на портативну суперсікретну швабру установлену в будинку через дорогу.

Паралельно мізки електорату забивають "соціологією" з лідерами у вигляді бабушкі і шута, легімітизуючи такий "вибір" українців.

Ну подумаєш "соціологи" дослідили "рейтинги", ну подумаєш в попередньому "дослідженні" було 15% не визначилися з вибором, а тепер за місяць до виборів і після реєстрації кандидатів, кількість тих що невизначилися але прийдуть збільшилося до 25%, але ж написали, що бабуля доганяє Пороха. На 10% зросла кількість невизначених перед виборами? Сірьйозно? Все, повірили, легімітизували повну хрню.

І ніхто ж тому не протидіє, а навпаки...

То що ми маємо:

- свідоме, ціленаправлене обгаджування Пороха і завідома делегімітизація виборчого процесу і результатів виборів
- фейкові рейтинги, які не відображають реальності і які легімітизуються штабом БПП і його виборцями.

А тепер, щоб не говорити про речі абстрактні, поясню на прикладі Львова що мене турбує:

От у Львові Пороху в кращому випадку малюють 20% підтримки, Юлі - 15%, Зелені -7-10%, Садовому - 6-8% (малювали).

Але кожен хто знає настої у Львові, знає, що Юлю тут не люблять страшно. Ця нелюбов давня і навіть на президентських виборах 2010, де Юля була фаворитом, в першому турі у Львові виграв Ющенко.

І навіть противники Порошенка не люблять Юлю значно більше.

А тут їй малюють 15%, а Пороху трохи більше. І ще Зелі малюють більше ніж Садовому, хоч він тут абсолютно непопулярний і це навіть серед своєї основної аудиторії.

От маємо ми такі "рейтинги".

А тепер уявіть вибори і чесні результати у Львові - Порох - 50%+, Юля - 6%, Зеля - 1,5%.

І так по всій Україні.

І мова не йде тільки про Пороха і про те, що Порох у всіх відіжре голоси. Ні.

Але я не маю сумнівів в тому, що Кривий Ріг проголосує за Вілкула, а не за Зелю.

Не маю сумнівів в тому, що Запоріжжя проголосує за Вілкула, а не за Зелю, безвідносно до того, про що там фантазують ватні личинки. Бо що їм скаже Вілкул старший і Ахметов - за те вони і проголосують.

І уявіть що буде коли лідери соціологічних "рейтингів" отримають якихось 12% і 6%, а Порох в рази більше ніж прогнозували?

І яка воніще буде від усіх навколо, скільки історій про запис на портативну швабру буде вкинуто? І чи буде готова з цим справитися АП, яка не може нормально справитися з маніпулятивним сюжетом? І як це відобразиться на подальшому статусі і визнанні легітимності виборів?

Ось це мене і хвилює більше всього на даний момент, більше всіх клоунів, пенсіонерок і їхніх потішних "вояк".

Mason Lemberg


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
tank_ua 6 марта, 7:53
+1, и где минстецьпыздець?

yizhack 6 марта, 8:03
художника любой обидеть может :( но художнику похуй ! :)

Зараз багато розмов." А чому Зеленський йде на вибори. У нього ж немає досвіду. Як він буде вести дискусії з іншими президентами. У країні війна. Як він буде захищати Україну." А ніяк. Насправді ситуація безпрограшна. Велика ймовірність широкомасштабного наступу Руского Міра на Україну після того, як піде перший газ по Сєвєрному потоку 2. В цьому випадку Зеленський піднімає касу (золотовалютні резерви України) і прямує з ними чи то в Швейцарію, чи то в Ізраіль. Там він створює "Уряд України у вигнанні". Все по закону. І йому, і його потомкам, родичам і знайомим хватить цих грошей ще років на 300. Це саме стосується і Тимошенко.

centreedge 6 марта, 12:22
на западе есть столько профэссионалов , чьто любого клоуна и коломойского раскрутят без проблем

yakovych 6 марта, 8:06
Самі чесні рейтинги складає Парімач і 1хбет. Тільки ідіоти можуть вірити в рейтинги які фінансуються з одного карману

(Удалённый комментарий)
Taras K 6 марта, 8:14
Гадаю, що ці тварюки будуть використовувати міф "результати було сфальсифіковано" на парламентських виборах, щоб взяти більше голосів, як борцуни з "кровавим рєжимом"

Vasyl Boyko 6 марта, 8:24
Автор ось так взяв і обісрав виборців в Запоріжжі і Кривому Розі. Таке собі львівське чванство: ми тут у Львові - Європа і в нас все завжди чесно (ага, знаю я як буває чесно, коли Свобода з Самопоміччю б'ються за голоси), а все що східніше Львова - вата ватяна.

dv_master 6 марта, 8:36
Думаю, він має на увазі "нарід" з металургійних заводів, там голосують як скажуть, та й в стаді думати самому важко, голосують "як усі".

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
Genserich Torba 6 марта, 9:07
Зрозуміло, що бздєнь буде пекельна. Але міжнародне співтовариство визнає вибори, соціологи на серйозних щах розумними словами пояснять, що це не вони обісралися, а просто розворот тренду, а поцоватий електорат утреться. Вони завжди втираються. Рашковани будуть продовжувати попьоздивать про узурпацію, але нахер їх слухати? Їх стріляти, коли в секторі з'являються.

Taras K 6 марта, 9:14
Российская статья от 9 февраля:

"
БК «Балтбет» оценивает вероятность победы Порошенко коэффициентом 2,1 (шансы — примерно 45%). Поставить на то, что он не выиграет выборы, можно по коэффициенту 1,67 (около 55%). На втором месте по шансам — народный депутат и лидер партии «Батькивщина» Юлия Тимошенко. Сделать ставку на то, что украинцы выберут ее президентом, можно за 2,45 (примерно 38%). Вероятность того, что этого не произойдет, оценивается коэффициентом 1,5 (около 62%). Замыкает тройку фаворитов шоумен Владимир Зеленский. Вероятность его победы на выборах оценивается коэффициентом 3,45 (около 27%). Сделать ставку на то, что он не будет президентом, можно за 1,28 (примерно 73%).
......................................................
Отметим, что оценки российской компании «Балтбет» несколько отличаются от украинской БК Favbet. Так, этот букмекер оценивает вероятность победы Порошенко коэффициентом 1,45. Поставить на Тимошенко и Зеленского можно с одинаковым коэффициентом 4,5. При этом еще месяц назад фаворитом президентской гонки, согласно оценке компании Favbet, была Тимошенко: тогда ее шансы были равны 2,5. Победа Зеленского на выборах котировалась за 2,8, Порошенко — за 3,0.
"

Vasyl Boyko 6 марта, 9:28
Я вже напевно п'ятий раз буду писати цей комент, але:
Боїтесь, що після виборів почнуться масові крики про фальсифікацію? Йдіть спостерігачем. Записуйтесь самі і агітуйте записуватись інших (особливо тих, хто вже зараз говорить, що Порошенко буде підтасовувати голоси). Зараз якраз саме час це робити. Замість того, щоб розганяти паніку.

Одного принципового спостерігача на виборах часто буває достатньо для того, щоб зупинити або принаймі завадити/зменшити рівень/засвітити будь-які спроби фальсифікації, якщо такі будуть відбуватись
Якщо ж ніяких "вкидувань" і "каруселей" не буде, то одна людина зможе заспокоїти сотню інших у соцмережах простою фразою "не пиздіть, я там був спостерігачем, все було чисто"

(Удалённый комментарий)
Vitaly Trots 6 марта, 10:08
Аккаунт Создан 6 марта 2019

Правдорубль! Как дела?

(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
tamplier9797 6 марта, 10:17
>>І ніхто ж тому не протидіє
Иногда в этом есть смысл. Зачем раньше времени раскрывать все козыри? А ведь именно на это рассчитывают оппоненты. Те потоки откровенного говна, которые льются сейчас - это еще не главное, это лишь разведка боем, чтобы противник раскрылся, и показал свои сильные и слабые места. И тогда на завершающем этапе можно нанести ему сокрушительный удар в самую болевую точку.

Поэтому на данном этапе я бы предпочел почти полный игнор собак, гавкающих на караван. Просто слушать, анализировать, делать выводы, готовиться к решающему бою.
"Запоминается последняя фраза" (С)

А. В. К. 6 марта, 11:04
Потоки гуано, скоро начнут из утюгов литься, настолько мерзкая по своей сущности агитация, меня тоже удивляет почему нет исков о защите чести и достоинства.

Сергей Быков 6 марта, 11:30
Ну - я тоже надеюсь, что победит, но для этого надо нам не успокаиваться, а обязательно на выборы прийти и проголосовать. И желательно еще кого-то сагитировать.

jonnymenimozhno 6 марта, 13:12
Я вже всіх своїх загітував — голосуватимуть за Порошенко. Але не тому, що він класний пацан. Всі кандидати лайно, але Порошенко лайно, яке найменше смердить. І у нього є шанс втримати Україну в купці.

Про відсутність реакції на брехню

jonnymenimozhno 6 марта, 13:09
Закон про наклеп? Он госдура москалів Прийняла закон про покарання за "фейки" і неповагу до влади. Чому ВР телиться?

Edited at 2019-03-06 13:22 (UTC)

antagonisto 6 марта, 14:34
Не знаю кто выиграет, но правила игры так и остались из прошлой жизни. Приезжал тут давеча Петро Алексеевич в Мариуполь, так вот на встречу к нему из нашего города отправили автобусы с "представителями". Тупо массовку. Массу эту набрали в местном горводоканале, исполкоме и пр. подвластных организациях. Люди даже не знали куда и зачем их везут, просто сказали - в Марик! И как баранов в кузов. Единственное, что денег им не платили вроде. Организатором этого цирка понятно был мэр города, который усердно махал триколором в 14м году, а сейчас изо всех сил пытается показать как он топит за Порошенко. Показать то пытается, но топит так, что кандидатура Пороха может и утонуть в этих стараниях. Короче, админресурс в самых неприятных ракурсах и издевательство над людьми и понятиями в принципе.

zz_z_z 6 марта, 14:42
Ахуенный у вас мэр. Показывает уровень масс, его выбравших. Ткскзть вынесших из своих глубин на поверхность. И молча едущих в автобусе. От такой мудрый и добрый у нас нарид. В своей массе.

  • 1