?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Всі проти одного

З кінця 90-х я цікавлюся політикою
З тих часів я не пропустив жодних важливих подій і жодних виборів, окрім президентських виборів 2010 року (які я пропустив тому, що мене не було в списку виборців, а бажання судитися, щоб голосувати за Юлю в мене не було).

На всіх цих виборах (президентських, парламентських, місцевих всіх рівнів, довиборах, перевиборах) я голосував доволі усвідомлено, будучи в змозі пояснити свій вибір.

Так от... за 20 років моєї активної участі у виборах у ролі виборця-громадянина, я не можу пригадати такого пздєца, який я бачу зараз. І ніхто не зможе.

На кожних виборах були срачі, був поділ між своїми зі схожою ідеологією (на той момент так здавалося), наприклад: Народний рух-ПРП, Удовенко-Костенко-Марчук, Наша Україна-БЮТ-Пора, Ющенко-Яценюк-Тимошенко, БЮТ-Удар-Свобода.
Тобто, умовно прозахідні виборці, до яких я належав, ділили свої голоси між цими суб'єктами політичних процесів, а ці суб'єкти конкурували за прозахідного виборця, намагаючись довести, що вони найкращі.

АЛЕ
Я не пам'ятаю такого і такого точно не було, щоб всі разом, об'єднавшись в одному пориві з ригами, комуністами і путіним нещадно і якимись абсолютними фантазіями і домислами мочили ТІЛЬКИ ОДНОГО конкурента, яким є проукраїнський і прозахідний президент Порошенко.
Порошенко, Порошенко, Порошенко, Порошенко.

А для цих гідних голосувальників загрози ригів більше нема? Загрози Юлі і Зеленського? Путіна нема? Війни нема?
Чому тільки Порошенко в словах, на фотошопах, в брехні?

Сидять 10-ро іпланів в студії каналу і цілу передачу поливають лайном Порошенка. Цілу блть двохгодинну передачу звучить ОДНЕ ПРІЗВИЩЕ в негативному контексті.

І це не прізвище людини, яка ввела війська в Україну, вбиває українців і анексувала значну частину території.

Це прізвище людини, яка відвоювала 2/3 Донбасу, відновила розкрадену армію з нуля, здійснила курс на інтеграцію ЄС та НАТО і відновила вбиту економіку до довоєнного рівня.
А головне навіть не те, що у всіх їхніх словах і критиці не звучить слово Путін (для них не існує війни, для них не існує ворога), головне - В ЇХНІХ СЛОВАХ НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО, бо єдина ціль їх усіх, як і ціль путіна - прибрати Порошенка, неважливо як і хто і не важливо що буде далі.

Але хрін вам.

Mason Lemberg

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
(Удалённый комментарий)
michi_ryzhaya 3 марта, 11:34
Смешно, спасибо.
Первый даже с вывозом мусора в отдельно взятом городе самостоятельно разобраться не смог, второй проебал армию, будучи минобороны, третий проебал все и ноет, что им же реформированные суды в Грузии теперь его обижают. Ну и с Одесской областью обещаний было много, а вот результата - ноль.
Заебись кандидаты.

(Удалённый комментарий)
zz_z_z 3 марта, 12:16
Опять ты неумело манипулируешь и откровенно пиздишь. Называть нормальными Садового с его "садонемощью" и главное, его снятие с выборов в пользу Аталотия - это что как не тупое вранье? Сравнивать Аталотия с Ющом - это вообще пиздец. Его мурчание по поводу войны и телеканал Зик, где льют антиукраинскую чернуху, однозначно позволяет его причислить к антиподам Ющенко. По поводу Саакашвили, то ты тут вообще немного ебанулся. Не знаю даже что тут можно комментировать.

Сергей Быков 4 марта, 11:32
Мусорный кризис не на пустом месте вырос. Садовой с 2008 если не раньше много обещал про ту самую свалку на которой люди погибли. И за все время мэрства одними обещаниями и ограничился. Что его - все президенты по очереди дискредитировали непрерывно?

Vitaly Trots 3 марта, 13:07
Ахахахахах.

Вопросов больше не имею.

  • 1