?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Всі проти одного

З кінця 90-х я цікавлюся політикою
З тих часів я не пропустив жодних важливих подій і жодних виборів, окрім президентських виборів 2010 року (які я пропустив тому, що мене не було в списку виборців, а бажання судитися, щоб голосувати за Юлю в мене не було).

На всіх цих виборах (президентських, парламентських, місцевих всіх рівнів, довиборах, перевиборах) я голосував доволі усвідомлено, будучи в змозі пояснити свій вибір.

Так от... за 20 років моєї активної участі у виборах у ролі виборця-громадянина, я не можу пригадати такого пздєца, який я бачу зараз. І ніхто не зможе.

На кожних виборах були срачі, був поділ між своїми зі схожою ідеологією (на той момент так здавалося), наприклад: Народний рух-ПРП, Удовенко-Костенко-Марчук, Наша Україна-БЮТ-Пора, Ющенко-Яценюк-Тимошенко, БЮТ-Удар-Свобода.
Тобто, умовно прозахідні виборці, до яких я належав, ділили свої голоси між цими суб'єктами політичних процесів, а ці суб'єкти конкурували за прозахідного виборця, намагаючись довести, що вони найкращі.

АЛЕ
Я не пам'ятаю такого і такого точно не було, щоб всі разом, об'єднавшись в одному пориві з ригами, комуністами і путіним нещадно і якимись абсолютними фантазіями і домислами мочили ТІЛЬКИ ОДНОГО конкурента, яким є проукраїнський і прозахідний президент Порошенко.
Порошенко, Порошенко, Порошенко, Порошенко.

А для цих гідних голосувальників загрози ригів більше нема? Загрози Юлі і Зеленського? Путіна нема? Війни нема?
Чому тільки Порошенко в словах, на фотошопах, в брехні?

Сидять 10-ро іпланів в студії каналу і цілу передачу поливають лайном Порошенка. Цілу блть двохгодинну передачу звучить ОДНЕ ПРІЗВИЩЕ в негативному контексті.

І це не прізвище людини, яка ввела війська в Україну, вбиває українців і анексувала значну частину території.

Це прізвище людини, яка відвоювала 2/3 Донбасу, відновила розкрадену армію з нуля, здійснила курс на інтеграцію ЄС та НАТО і відновила вбиту економіку до довоєнного рівня.
А головне навіть не те, що у всіх їхніх словах і критиці не звучить слово Путін (для них не існує війни, для них не існує ворога), головне - В ЇХНІХ СЛОВАХ НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО, бо єдина ціль їх усіх, як і ціль путіна - прибрати Порошенка, неважливо як і хто і не важливо що буде далі.

Але хрін вам.

Mason Lemberg

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
delegat_2010 3 марта, 7:57
Из вашей логики следует, что Порошенко, это наше предыдущее г.вно

Vitaly Trots 3 марта, 8:41
Хреновая логика. Небось нелинейная, исконно русская?

delegat_2010 3 марта, 10:14
Взагалі то я мав на увазі відповідь на зауваження "minnay 2 марта, 20:31". А стосовно логіки, то вона і в Африці, і в Россії, і в Україні однакова. Як і філософія - до речі "буття визначає свідомість".

Vitaly Trots 3 марта, 11:00
По поводу логики надо автору этого рассказать:

www. ozon. ru/context/detail/id/4242695/

Из описания книжонки: Вскрывая противостояние Русской и классической логики, автор показывает, что силлогистика Аристотеля не имеет никакого отношения к логике здравого смысла. Обучение классической логике не только бесполезно, но и преступно, поскольку уничтожается всякое мышление. Все существующие учебники логики невежественны, безграмотны и бестолковы.

То есть автор какую-то ересь несет про то, что классическая (линейная) логика - неправда. А правда - "русская вероятностная логика", видимо нелинейная. Так как ты тоже фигню несешь, которую классической логикой хрен объяснишь - я предположил что ты поклонник русской вероятностной логики. Нелинейной.

Edited at 2019-03-03 11:02 (UTC)

  • 1