?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Всі проти одного

З кінця 90-х я цікавлюся політикою
З тих часів я не пропустив жодних важливих подій і жодних виборів, окрім президентських виборів 2010 року (які я пропустив тому, що мене не було в списку виборців, а бажання судитися, щоб голосувати за Юлю в мене не було).

На всіх цих виборах (президентських, парламентських, місцевих всіх рівнів, довиборах, перевиборах) я голосував доволі усвідомлено, будучи в змозі пояснити свій вибір.

Так от... за 20 років моєї активної участі у виборах у ролі виборця-громадянина, я не можу пригадати такого пздєца, який я бачу зараз. І ніхто не зможе.

На кожних виборах були срачі, був поділ між своїми зі схожою ідеологією (на той момент так здавалося), наприклад: Народний рух-ПРП, Удовенко-Костенко-Марчук, Наша Україна-БЮТ-Пора, Ющенко-Яценюк-Тимошенко, БЮТ-Удар-Свобода.
Тобто, умовно прозахідні виборці, до яких я належав, ділили свої голоси між цими суб'єктами політичних процесів, а ці суб'єкти конкурували за прозахідного виборця, намагаючись довести, що вони найкращі.

АЛЕ
Я не пам'ятаю такого і такого точно не було, щоб всі разом, об'єднавшись в одному пориві з ригами, комуністами і путіним нещадно і якимись абсолютними фантазіями і домислами мочили ТІЛЬКИ ОДНОГО конкурента, яким є проукраїнський і прозахідний президент Порошенко.
Порошенко, Порошенко, Порошенко, Порошенко.

А для цих гідних голосувальників загрози ригів більше нема? Загрози Юлі і Зеленського? Путіна нема? Війни нема?
Чому тільки Порошенко в словах, на фотошопах, в брехні?

Сидять 10-ро іпланів в студії каналу і цілу передачу поливають лайном Порошенка. Цілу блть двохгодинну передачу звучить ОДНЕ ПРІЗВИЩЕ в негативному контексті.

І це не прізвище людини, яка ввела війська в Україну, вбиває українців і анексувала значну частину території.

Це прізвище людини, яка відвоювала 2/3 Донбасу, відновила розкрадену армію з нуля, здійснила курс на інтеграцію ЄС та НАТО і відновила вбиту економіку до довоєнного рівня.
А головне навіть не те, що у всіх їхніх словах і критиці не звучить слово Путін (для них не існує війни, для них не існує ворога), головне - В ЇХНІХ СЛОВАХ НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО, бо єдина ціль їх усіх, як і ціль путіна - прибрати Порошенка, неважливо як і хто і не важливо що буде далі.

Але хрін вам.

Mason Lemberg

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
wild_west_lutik 2 марта, 20:47
абсолютно согласна, но у меня выехать вряд ли получится
буду хлебать говно, которое мне долбоебы устроят((

minnay 2 марта, 20:59
У меня кум в Австралии. Я полгода учил английский под Тимошенко, но, если победит Зеленский, английский мне тоже пригодится.

Taras K 5 марта, 7:34
Зеленский не победит. Во-первых, результаты опросов не отражают действительность, а пытаются её менять.
Во-вторых, подписчики Зе - россияне и боты в большинстве.
В-третьих, букмекерские конторы Мельдонии ставят его на первое место, зато украинские - Порошенко (по коэффициентам)

dagrael 3 марта, 18:49
А я тоже останусь, но буду воевать с говном)

wild_west_lutik 3 марта, 19:37
ну я воевать не умею, толку с меня...
буду делать то, что делала на Майдане - строить баррикады, подносить снаряды)

dagrael 3 марта, 20:19
Это тоже нужное дело.

  • 1