?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Гарна новина

У Львові уперше в Україні запрацювала європейська тарифікація проїзду в електротранспорті - пасажири «оплачують» час, а не поїздку

З 1 березня ПриватБанк та ЛКП "Львівелектротранс" запровадили нову зручність для львів’ян та гостей міста, власників смартфонів на базі Android - півторагодинний електронний абонемент з необмеженою можливістю пересадки «трамвай-тролейбус». Його вартість складає 5,5 грн. Таким чином пасажири отримали можливість самостійно регулювати кількість поїздок протягом оплаченого часу. Для тих, у кого смартфони на базі IOS, нова опція з’явиться у другій половині березня.

Оплатити абонемент можна в мобільному додатку Приват24 (після його оновлення до останньої версії) шляхом сканування QR-коду на стікерах, які розташовані у вагонах рухомого електротранспорту. Після цього пасажир обирає відповідний варіант абонементу, оплачує його та отримує електронний квиток, на якому фіксується зворотній відлік часу. При здійсненні контролю пасажир пред’являє контролеру електронний квиток у додатку Приват24.

QR-асива статистика - усього з 2017 року у містах-партнерах проекту, а їх 21, оплачено через QR-код понад 5,14 млн поїздок. Лідерами з «оцифрування» міського транспорту є Львів, де з початку проекту е-квитками оплачено понад 3,5 млн поїздок, та Дніпро, де, відповідно, продано понад 744 тисячі цифрових квитків.

Більше інформації про інновації ПриватБанку - на сайті https://privatbank.ua/ та у соціальній мережі https://www.facebook.com/privatbank/.

Докія Кузьменко


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
jonnymenimozhno 1 марта, 19:18
Круто! До провінції буде ще років 5-10 йти. А якщо інтернету нема? У нас в місті вистачає місць без будь-якого інтернету. Тобто пише, що є 2Г, але смартфон навіть в гугл не заходить.

ajento 1 марта, 19:25
У Києві було встановили роутери у тролейбусах, щоб десь був підєднаний до інтернету не бачив але напрямок розвитку зрозумілий

kapitanorgasmo 1 марта, 19:18
В Киеве зато и на валидаторах помыли, и кондукторы остались.
Европейская столица, чо.

vasylb 1 марта, 19:40
Українські кондуктори і паркувальники - це діагноз для країни. Поки людську працюю не почнуть цінувати, вона ніяк не зможе стати добре оплачуваною.

foto_rr 1 марта, 19:20
Ага. Только в Гейропе по полосам общественного транспорта лоси не ездят и автобусы не стоят в пробках.
Время в дороге между остановками указано на столбах в расписании движения, и оно, сцуко, соблюдается до 30 секунд!!!!!

А у нас стоишь в пробке в троллейбусе - а за время оплата тикает.... Патамушта , млять, 5-й год не могут ввести штрафы по камерам. Вот народ и катается по полосам общественного транспорта

Edited at 2019-03-01 19:21 (UTC)

ajento 1 марта, 19:26
Я хз, а есть тебе кусок золота подарят ты найдешь к чему доебацца?

vasylb 1 марта, 19:48
Оплата трамваю через приват24 просто прекрасна річ: нема потреби морочити собі голову якимись квитками, грошима, компостером. Завжди так оплачую.

Dmitry Kaplin 1 марта, 20:12
Хуйня какая-то! Заебали с Приватом! Могли бы сделать для всех банков и для всех видов трансорта.

(Удалённый комментарий)
abbat81 1 марта, 21:21

А тепер спочатку тільки українською


xmarino4ka 1 марта, 20:38

Завтра проверю


Rain Sender 1 марта, 20:46
Таймер вышел за секунду до остановки и тут бац! Контроль на выходе ))))

Andrei Liubinski 1 марта, 21:26
Это офигенная новость. Вопросы:
Что такое приват24? Могу ли я, простой турист, имея безлимитный интернет в телефоне, и карточку Амекс, заплатить за этот билет?
Можно ли это сделать на языке, инном нежели украинский? Английский желательно.
Ещё нужны туристические билеты, на день, пару.

Для сравнения посмотрите на апп GoPass (Dart/Trinity/dcta) - приложение для оплаты проезда в ОТ Далласа. Можно оплатить чем угодно, хоть апплпэем, а билет показан в виде КР кода, который показываешь водиле/кондуктору.

Edited at 2019-03-01 21:42 (UTC)

(Анонимно) 1 марта, 22:36
Приват 24 это приложение на смартфон для тех у кого есть карточка ПриватБанка. Просто банковской картой можно заплатить за стандартный билет за 1 поездку.

nevedimkaua 1 марта, 21:43
а пробки?
как для Львова не в курсе, а в Киеве 1 поездка может влезть в 1 час, а может и в 2 часа не влезть.

ma101dont 1 марта, 22:26
У нас в Сумах давно так - срок действия билета на коммунальный транспорт (оплаченного через П24) - час! Так что Львов не первый.

rialolenjonok 2 марта, 7:13
У Львові теж так. Але тільки для однієї одиниці транспорту( було). На квитку навіть номер вагону прописується. Відмінність в тому, як я зрозуміла, що можна пересідати на інші види транспорту без доплат( головне в час вписатись).

Edited at 2019-03-02 07:16 (UTC)

Євген Шемет 1 марта, 23:55
В Виннице уже как минимум месяц

w_chashniikoww 2 марта, 10:03
Ты смотри, что удумали! Прямо как у нас в Москве.

rialolenjonok 2 марта, 14:41
У вас в Москве и у вас в стране не одно и тоже)

b_503 2 марта, 14:02
Теперь осталось дождаться единой бесконтактной системы для всего общественного транспорта (кроме жёлтых скотовозов). От городского или междугородного автобуса до метро и поездов.

ro_igor 3 марта, 2:58
Молодец, мэр Львова Садовой!
😁

Edited at 2019-03-03 03:00 (UTC)

  • 1