?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Пустой

Беззубі імітатори

За "беззубим Зеленським", який дійсно мало чим відрізняється від Янека, і обговоренням чергового політичного шоу, майже загубилася суть.

А суть в тому, що наші політики грають в шоу, вони не бачать себе в реальності, не бачать себе на посаді, про яку вони так мріють. Не бажають реально боротися з проблемами, тим більше не бажають вирішувати їх. Про реальну боротьбу з корупцією і мови нема.

На наступний же день після виходу цього розслідування Порошенко розпорядився відсторонити підозрюваного від займаної посади.
Вчора відбулося голосування у Верховній Раді за створення тимчасової слідчої комісії по розслідуванню "фактів" переписки отриманої Денисом Бігусом шляхом надсилання йому листа невідомим джерелом з одноразового емейлу.

І БПП, майже у повному складі проголосувало за це рішення, що дозволило його прийняти.
А Юля, яка оголошувала імпічмент з трибуни Парламенту і в Луцькій міській раді не дала жодного голосу за ТСК.
І Ляшко, який грозився розстрілювати президента, теж не голосував.
Не голосувала й депутати-друзі Бігуса.
І Оппоблок не голосував.

А як всі вони собі уявляють імпічмент без тимчасової слідчої комісії? Це в принципі не можливо, бо це перший крок до нього.

Але всі вони вчора ввечері побігли на олігархічне шоу, змагатися в словоблудстві на цю тему, нічого не зробивши для розвитку цієї теми таким чином, як каже про це закон. Ось це і відражає суть цих усіх 42 кандидатів і їх реальне бажання змінювати Україну.

Таки так: кандидатів багато, а президент – один.

Mason Lemberg

Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
wild_west_lutik 1 марта, 19:37
твой ник и аватарка говорит от том, что ты чмо опущенное

(Удалённый комментарий)
Вася Васичкин 2 марта, 14:16
Сьезд кацапов зеркальщиков. Парни вы унылы. И да, как капитан ПошлиНаХУйСуки, шлю тя нахуй. Не забудь своего дружбана набутылку забрать.

poroxobot 2 марта, 10:45
твой ник и аватарка говорит от том, что ты чмо опущенное

  • 1