Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Беззубі імітатори

За "беззубим Зеленським", який дійсно мало чим відрізняється від Янека, і обговоренням чергового політичного шоу, майже загубилася суть.

А суть в тому, що наші політики грають в шоу, вони не бачать себе в реальності, не бачать себе на посаді, про яку вони так мріють. Не бажають реально боротися з проблемами, тим більше не бажають вирішувати їх. Про реальну боротьбу з корупцією і мови нема.

На наступний же день після виходу цього розслідування Порошенко розпорядився відсторонити підозрюваного від займаної посади.
Вчора відбулося голосування у Верховній Раді за створення тимчасової слідчої комісії по розслідуванню "фактів" переписки отриманої Денисом Бігусом шляхом надсилання йому листа невідомим джерелом з одноразового емейлу.

І БПП, майже у повному складі проголосувало за це рішення, що дозволило його прийняти.
А Юля, яка оголошувала імпічмент з трибуни Парламенту і в Луцькій міській раді не дала жодного голосу за ТСК.
І Ляшко, який грозився розстрілювати президента, теж не голосував.
Не голосувала й депутати-друзі Бігуса.
І Оппоблок не голосував.

А як всі вони собі уявляють імпічмент без тимчасової слідчої комісії? Це в принципі не можливо, бо це перший крок до нього.

Але всі вони вчора ввечері побігли на олігархічне шоу, змагатися в словоблудстві на цю тему, нічого не зробивши для розвитку цієї теми таким чином, як каже про це закон. Ось це і відражає суть цих усіх 42 кандидатів і їх реальне бажання змінювати Україну.

Таки так: кандидатів багато, а президент – один.

Mason Lemberg

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 27 comments