?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Пичалька :(

Жаби й гадюки усіх країн - злигайтеся!

Дмитро Гнап, 1 березня 2019 р., зняв свою кандидатуру на користь кандидата у президенти Гриценка.Дмитро Гнап, 21 жовтня 2014 р.

"Дезінформація!", "брехня!", "заказуха!" - це короткий список ярликів, якими вчора нас нагородили пани Гриценки та їхні прихильники.
Для мене важливо розібратися в цій ситуації, адже йдеться про журналістську репутацію нашої команди.

Тому, я поставив Анатолій Гриценко три питання, відповіді на які він досі й не надав, нажаль.

І його можна зрозуміти, адже він опинився в дуже скрутному становищі. Як він з нього виплутуватиметься, я навіть не знаю.

І ось чому. Слідство.Інфо повідомило, що Гриценко будучи міністром оборони віддав Василю Хмельницькому - відомому олігарху-дерибанщику 146 гектарів землі під Києвом. Дані про це можна знайти в Єдиному реєстрі судових рішень http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/40110996.

Чи міг в цьому випадку Анатолій Гриценко не знати, кому він передає землю? Ні. Оскільки в документі, як встановив суд, чітко вказується новий власник землі: "Міністерство оборони України надало згоду на припинення права користування земельною ділянкою з подальшим її наданням ТОВ "Столиця Центробуд" під будівництво житлового комплексу." На той момент засновником "Столиці Центробуду" була кіпрська компанія "Денсек Лімітед". Пошукайте в Гуглі про цю фірму. Це одна з найбрудніших оффшорних прокладок, за допомогою якої Хмельницький та Іванов, зокрема, вкрали "Київенерго", "Київгаз" та "Київводоканал" в столичної громади.

Потім, пан Гриценко намагався викрутитися. Три місяці тому він заявив журналістам що не пам'ятає про цю земельну оборудку: "Як ви думаєте, скільки за 3 роки я підписав документів? Десятки тисяч. Якщо покажете мені… а так я не можу сказати, вибачте."
Взято звідси: http://kyiv.pravda.com.ua/columns/53cffb7b64091/

Дивно, що екс-міністр не пам'ятає про цей документ і говорить про передачу майже 150 гектарів столичної землі, наче йдеться про якусь банальну платіжку на канцелярію. Забув, значить.

Втім, Гриценко міг би згадати про все це в суді, куди його викликали як свідка. Двічі. Але він так і не з'явився на слухання по цій справі. Двічі. Й не хоче розповідати про те чи підписував він чи не підписував цей документ.

Тому, що в обох випадках - йому непереливки. Зізнатися, що підписував, значить зажити славу корупціонера, який дерибанить землю. Зізнатися, що не підписував, значить Хмельницький автоматично втрачає цю землю, а ще й запускається розслідування за фактом підробки підпису міністра, і деякі менеджери Хмельницького потрапляють під тяжкий кримінал. А, сваритися з Хмельницьким, Анатолій Гриценко, чомусь зовсім не хоче. Чомусь. Чому, пане Анатолію? Чому віртуальн війни з олігархами для вас приємніші за реальні? Ну і робота вашого сина на Хмельницького, тут ні до чого, ясна річ.

До речі, розслідування підробки підпису Гриценка прокуратурою вже почалося. Тільки запустив його не сам Анатолій Гриценко, який по ідеї мав би бути зацікавлений у встановлені істини і давно міг би подати заяву в міліцію. Це розслідування запустили мешканці військового містечка та громадські активісти, які судяться за цю землю з Хмельницьким. І для них доказ підробки підпису автоматично означає перемогу в цій справі.

Що ж до звинувачень мене чи моїх колег у брехні, то мене важко цим засмутити чи здивувати. Мене звинувачували у брехні Азаров, Могильов, Каськів. Але проходив час, життя надавало нові докази наших розслідувань і доводило їхню правоту. А от де згадані діячі зараз?

Трохи засмучує тільки те, що шанувальники Гриценка сліпо вірять своєму улюбленцю, навіть не намагаючись поставити питання: чому мовчить їхній лідер? які в нього аргументи коли він говорить?

Я розумію, що надивившись на бридкі пики старої і нової влади, хочеться вже закохатися в якось порядного політика. Віддатися йому всією душею. Але це помилка, яку ми всі же проходили з Ющенком.
Я думав, що багато хто цей урок вже засвоїв: "щоб не розчаровуватись, треба не причаровуватись".

Можна підтримувати і симпатизувати політикам. Але не можна їм сліпо вірити. Нікому з політиків. Ніколи.

Бо сліпа віра і закоханість навіть янгола перетворить на лайно. Ба, більше - чим жорсткіше контролюєш політика, тим краще він поводиться.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
trots1991 1 марта, 16:44
Выборы с каждым днем становятся все интереснее...
Блин, мне это почти нравится - ну в какой еще стране может быть такая интрига, такие страсти?! :)
Недавно беларусы знакомые приежжали - так они нам в этом плане завидуют на полном серьезе! Хули, у них болото, все заранее известно... А у нас - 40 с лишним кандидатов, и даже за месяц до выборов расклады еще могут серьезно поменяться...

centreedge 1 марта, 16:57
Ну оно то всьо понятно . Вот только вопрос один остайоцца - зачем надо было выдвигацца в количестве 44 кандидатов , если все равно через некоторое время больше половина будет снимать свои кандидатуры в пользу других ? Почему сразу не призвать своих фанатов голосовать за одного ? НИФИГА НЕ ПОНИМАЮ

Максим С. 1 марта, 17:04
Что ж тут понимать, вот эти "хванаты" и есть предмет купли-продажи, которых, как крепостных кандидат продавец передает кандидату покупателю.

vadimkarpus 1 марта, 17:08
Торг. Кто больше предложит, в пользу того сниматься и будет. Мусорщик переговоры вёл с несколькими, сдался Гриценку. Видать спонсор богатый. Или кучерявый спонсор думает, что и без мусорщика хватит голосов.

e_1_off 1 марта, 17:23

Одной херни я не пойму: с чего они думают, что хотя бы один из тех, кто собирался голосовать за снявшегося, проголосует за того, в пользу кого тот снялся?


vadimkarpus 1 марта, 17:59
Думаю, там всё проще. Покупают не конкретные голоса людей, а условные рейтинги. Если мусорщик в рейтингах имеет 1-1,5%, то за них и получает вознаграждение.

e_1_off 1 марта, 18:41
И че после этого должно случиться? Рейтинг кандидата, который купил условный рейтинг Садового должен почему-то увеличиться на эти полтора процента?
Бред какой-то

besus 2 марта, 19:45
Продающих "условный рейтинг" я еще могу понять. Продавать нечто условное и неосязаемое, если это готовы купить - почему нет. Непонятны мне покупающие.

tash_v 1 марта, 19:34
Если действительно собирался голосовать, то проголосует.
Но, ИМХО, дело в другом. Скорее всего, продаются не голоса и не условный рейтинг,
а наработки, сделанные в процессе подготовки к выборам: место в рекламе, бигборды,
эфирное время, спонсоры (кого удастся уговорить), готовые команды для работы на местах и т.д.
И для покупателя есть дополнительные бонусы типа отсутствия необходимости тратить официальный избирательный фонд и т.п.

trots1991 1 марта, 17:22
А как-же еблом поторговать пропиариться? :) Реклама, дебаты, все дела...

energizerxiii 1 марта, 21:24
Лично у меня родилась гипотеза про эти 44 кандидата. Можете её оспаривать, но во мне всё сильнее крепнет уверенность в том, что такая куча кандидатов специально сделана с одной целью - не дать Порошенко победу в первом туре. Т.е., условно если бы были 4 кандидата - глядишь, насобирал бы П.А. 50+% голосов в первом туре, и всё закончилось тут, а если их 44 - то глядишь, и размажутся голоса, и П.А. возьмёт всего 49%, а там и второй тур, куда вся шушера сольётся в одном экстазе (не забываем, что выборы будут очень протестными, и антирейтинги тут поважнее рейтингов будут). Кто, на мой взгляд, вложил деньги в добрых 90% этих кандидатов - я говорить не буду, но это персонаж, удовлетворяющий двум условиям - у него есть деньги (100+ млн грн только на взнос в ЦИК) и ему П.А. поперёк горла.

  • 1