Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Беняфициар преЗЕдента

Факти говорять краще слів. Поки країну обдирала банда Януковича, один нинішній Зе-кандидат добре годувався у олігархів. Коли Росія напала на Україну, добре годувався з російських кінобюджетів.

Ось що вдалося з‘ясувати.

Співпраця Зеленського і Коломойського стартувала на початку жовтня 2012-го. Після кількох років роботи з групою каналів “Інтер” проекти Студії Квартал-95 починають виходити на каналі “1+1”. Новина про цю подію датована 8 жовтня. Через місяць Приватбанк видає компанії Укртатнафта, яка перебувала під контролем Коломойського, кредит на 10 мільйонів доларів.

І ці події між собою пов’язані.

Один день - і кошти отримує компанія Transit SA. Вона зареєстрована у Швейцарії на імена власників Привату Коломойського та Боголюбова, а також Ігоря Суркіса. Після цього гроші роблять карколомні віражі світом. Для маскування ці мільйони проганяють через рахунки кіпрського Приватбанку - схема на фото.Зрештою понад шість мільйонів доларів опиняються на рахунках однієї кіпрської компанії. Вона називається Green Family Ltd (Зелена сім‘я з обмеженою відповідальністю, в перекладі).

Green Family Ltd отримала переказ, який починався з кредиту в Приватбанку в грудні 2012-го, а на початку 2013 вона засновує у Вінницькій області студію “Квартал-95”. Засновники самої Green Family - Володимир Зеленський, його партнери по Кварталу-95 Андрій Яковлєв, Борис та Сергій Шефіри, а ще - соратник Ігоря Коломойського Тімур Міндіч. Їхня фірма - кінцевий отримувач Приватівського кредиту, виданого Укртатнафті з коштів вкладників Приватбанку.

Судячи з усього, саме ці шість мільйонів доларів і стали ціною, яку заплатив за Зеленського на своєму каналі Коломойський. Грошима, вкладників Приватбанку, які потім компенсувала держава, щоб банк встояв після всіх оборудок і махінацій.

Нагадаю, фірма Green Family нещодавно стала фігурантом гучного розслідування Радіо Свобода. Виявилося, Володимир Зеленський просто «забув» про неї. Не вніс до своєї декларації. Крім того, він заявляв, що не веде бізнесу в Росії. Журналісти з’ясували - це неправда.

Кіпрська «Зелена сім‘я» заснувала в Росії кілька дочірніх фірм - Вайсберг Пікчерс, Платинум Фільм та Грін філмс, які успішно працювали в РФ і після агресії проти України.

А тепер оцініть ще й відомих «борців» з олігархами, які так добре пристали на годівницю Коломойського. Бо наївно вважати, що Коломойський так просто відпустить того, кого купив свого часу як яхту, американську нерухомість чи картину Пікассо.

Volodymyr Ariev

Tags: Зеленский, Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments