?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Беняфициар преЗЕдента

Факти говорять краще слів. Поки країну обдирала банда Януковича, один нинішній Зе-кандидат добре годувався у олігархів. Коли Росія напала на Україну, добре годувався з російських кінобюджетів.

Ось що вдалося з‘ясувати.

Співпраця Зеленського і Коломойського стартувала на початку жовтня 2012-го. Після кількох років роботи з групою каналів “Інтер” проекти Студії Квартал-95 починають виходити на каналі “1+1”. Новина про цю подію датована 8 жовтня. Через місяць Приватбанк видає компанії Укртатнафта, яка перебувала під контролем Коломойського, кредит на 10 мільйонів доларів.

І ці події між собою пов’язані.

Один день - і кошти отримує компанія Transit SA. Вона зареєстрована у Швейцарії на імена власників Привату Коломойського та Боголюбова, а також Ігоря Суркіса. Після цього гроші роблять карколомні віражі світом. Для маскування ці мільйони проганяють через рахунки кіпрського Приватбанку - схема на фото.Зрештою понад шість мільйонів доларів опиняються на рахунках однієї кіпрської компанії. Вона називається Green Family Ltd (Зелена сім‘я з обмеженою відповідальністю, в перекладі).

Green Family Ltd отримала переказ, який починався з кредиту в Приватбанку в грудні 2012-го, а на початку 2013 вона засновує у Вінницькій області студію “Квартал-95”. Засновники самої Green Family - Володимир Зеленський, його партнери по Кварталу-95 Андрій Яковлєв, Борис та Сергій Шефіри, а ще - соратник Ігоря Коломойського Тімур Міндіч. Їхня фірма - кінцевий отримувач Приватівського кредиту, виданого Укртатнафті з коштів вкладників Приватбанку.

Судячи з усього, саме ці шість мільйонів доларів і стали ціною, яку заплатив за Зеленського на своєму каналі Коломойський. Грошима, вкладників Приватбанку, які потім компенсувала держава, щоб банк встояв після всіх оборудок і махінацій.

Нагадаю, фірма Green Family нещодавно стала фігурантом гучного розслідування Радіо Свобода. Виявилося, Володимир Зеленський просто «забув» про неї. Не вніс до своєї декларації. Крім того, він заявляв, що не веде бізнесу в Росії. Журналісти з’ясували - це неправда.

Кіпрська «Зелена сім‘я» заснувала в Росії кілька дочірніх фірм - Вайсберг Пікчерс, Платинум Фільм та Грін філмс, які успішно працювали в РФ і після агресії проти України.

А тепер оцініть ще й відомих «борців» з олігархами, які так добре пристали на годівницю Коломойського. Бо наївно вважати, що Коломойський так просто відпустить того, кого купив свого часу як яхту, американську нерухомість чи картину Пікассо.

Volodymyr Ariev


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
cte100 1 марта, 9:36
Какой смешной язык , юморист вам , в самый раз , будет .

borysfen1 1 марта, 9:41
кацапчик, бутылка в попе не давит? смишной ты наш.

Dmitriy Protsenko 1 марта, 9:52
Який тупий свинособака, тобі навіть палець смішним буде.

e_1_off 1 марта, 10:15

Когда я учился в школе, в моем классе первые два года учился олигофрен с легкой степенью дебильности. Так он каждый раз ржал, когда на английском слышал слово three. Правда, выучить его не мог. Я тогда и не думал, что есть целая нация таких.


tampliersaracin 1 марта, 10:01
Когда вижу это ЗЕ всегда вспоминаю слова из песни "Сектора газа" - ПреЗЕрватив - ГАНДОН Я!!!!!

delegat_2010 1 марта, 10:22
Не цікаво. А нагадайте, чого саме там бенефіціар пан Порошенко?

b_tech4 1 марта, 10:52
Вас в гуглі забанили? Хай він нагадає. І нам заодно розкажете, може ми про якісь офшори Порошенка не знаємо.
Зустрічне питання, ви чий холоп... вибачте, чий делегат будете?

zz_z_z 1 марта, 11:50
Где "там"? И речь тащемта о Коломойском и его малороссе Зеленском. Хочешь нам рассказать что-то новое? Так валяй. Или это опять будет "тролиардные опшоры, фабрики в россии, наживается на войне, вальцман съел своего брата"?

Вячеслав Ганжа 1 марта, 11:47
Увы для эЛОХтората Зе это слишком сложно. ... Офшоры, Кипр, Швейцария, счета, компании.... Когда они слышат такое в их мозгах проносится только одно: если у Зе такие деньжища, то сколько ж так крутит Порошенко??????
А вот почему данная информация не является основанием для уголовного преследования Зе или хотя бы для иска НБУ к бенефициара прихват..... Вопрос повис с воздухе

Dmytro Taldykin 1 марта, 12:22
Так это кусок расследования по отмыванию 6 млрд из ПБ. Зеко манде ничего не вменишь, ну, получил деньги, упс, офшоры у нас не запрещены.

Вячеслав Ганжа 1 марта, 12:35
Ну почему же ничего не вменишь? Как минимум неуплату налогов.
Плюс если доказать что Беня финансировал какую-то дестабилизацию в Украине, легко пришить пособничество терроризму

  • 1