Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Про патерни поведінки і збіги в Історії

От є, наприклад, Міхеіл Ніколозович Саакашвілі.

І як Міхеіл Ніколозович розповідає нам свою історію? Що був він президент Грузії - реформатор-прогресіст-новатор, багато доброго зробив, повністю реформував країну, все було добре-добре, могло б буте ще краще, але ні.

Тому що був ще такий олігарх Іванішвілі - страшна людина, яка спочатку нібито підтримала Революцію Троянд, але потім не досягши своїх корупційних цілей - зрадив грузинський народ і Міхеіла Ніколозовича персонально і став його особистим ворогом. Який ворог продався росіянам і за їхні гроші через свій медіаресурс почав проти Міхеіла Ніколозвича - святої наївної людини - брудну підступну кампанію по дискредитації реформ і персонально Президента. І переміг в цій брудній справі. І в результаті чого Міхеіла Ніколозовіча підступно випілили з влади і з країни взагалі.

Це спрощена звісно версія подій виключно за словами самого Міхеіла Ніколозовича.

Нічого не нагадує?


Графіті прихільників Саакашвілі в Грузії часів відсторонення того від влади. Маленька матрьошка — Іванішвілі.

Просто змініть тут "Міхеіл Ніколозович" на "Петро Олексійович", а "Іванішвілі" на "Коломойський" і...БІНГО! Абсолютно дзеркальна історія.

Тільки чомусь ця історія у виконанні Міхеіла Ніколозовіча про себе і Грузію звучить трагічно - для Грузії і народу самі тільки збитки, реформи звернули, економічного росту нема, знов корупція і олігархи навколо і проросійський реванш.

А для України рівно ТАКА Ж САМА ІСТОРІЯ у виконанні цього ж самого Міхаіла Ніколозовіча чомусь з абсолютно протилежним висновком. І прихід українського Іванішвілі чомусь має бути благом для України і українців. Тільки і виключно тому що саме тут саме Міхеіла Ніколозовича теж персонально образили. І все.

Подвійні стандарти, хрестик-труси, "я бажаю тільки добра народу Украіни", виключно за правду і за нарід.

Обожнюю таке.

Sergii Iesipov

Tags: Интересное, Политика, Саакашвили
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments