?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Про патерни поведінки і збіги в Історії

От є, наприклад, Міхеіл Ніколозович Саакашвілі.

І як Міхеіл Ніколозович розповідає нам свою історію? Що був він президент Грузії - реформатор-прогресіст-новатор, багато доброго зробив, повністю реформував країну, все було добре-добре, могло б буте ще краще, але ні.

Тому що був ще такий олігарх Іванішвілі - страшна людина, яка спочатку нібито підтримала Революцію Троянд, але потім не досягши своїх корупційних цілей - зрадив грузинський народ і Міхеіла Ніколозовича персонально і став його особистим ворогом. Який ворог продався росіянам і за їхні гроші через свій медіаресурс почав проти Міхеіла Ніколозвича - святої наївної людини - брудну підступну кампанію по дискредитації реформ і персонально Президента. І переміг в цій брудній справі. І в результаті чого Міхеіла Ніколозовіча підступно випілили з влади і з країни взагалі.

Це спрощена звісно версія подій виключно за словами самого Міхеіла Ніколозовича.

Нічого не нагадує?


Графіті прихільників Саакашвілі в Грузії часів відсторонення того від влади. Маленька матрьошка — Іванішвілі.

Просто змініть тут "Міхеіл Ніколозович" на "Петро Олексійович", а "Іванішвілі" на "Коломойський" і...БІНГО! Абсолютно дзеркальна історія.

Тільки чомусь ця історія у виконанні Міхеіла Ніколозовіча про себе і Грузію звучить трагічно - для Грузії і народу самі тільки збитки, реформи звернули, економічного росту нема, знов корупція і олігархи навколо і проросійський реванш.

А для України рівно ТАКА Ж САМА ІСТОРІЯ у виконанні цього ж самого Міхаіла Ніколозовіча чомусь з абсолютно протилежним висновком. І прихід українського Іванішвілі чомусь має бути благом для України і українців. Тільки і виключно тому що саме тут саме Міхеіла Ніколозовича теж персонально образили. І все.

Подвійні стандарти, хрестик-труси, "я бажаю тільки добра народу Украіни", виключно за правду і за нарід.

Обожнюю таке.

Sergii Iesipov


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
trots1991 28 февраля, 13:54
У меня одного разрыв шаблона?😳
В Грузии Міхеіл Ніколозович был реформатором-прогрессистом-новатором, а у нас вдруг стал наркоманом, политической проституткой и чуть ли не агентом кремля?! У нас что, в натуре место проклятое?🤔

Alex Lodje 28 февраля, 14:04
По результатам опроса респондента или измерения?

ivanko_bogun 28 февраля, 14:30
В Грузії немає економічного росту? Там 5 % ріст...

ivanko_bogun 28 февраля, 14:35
Мені дуже цікаво коли багато людей називають Луценка другом Порошенка і його кумом. Наче його до президентства Порошенко ніхто не знав. Я вперше побачив Луценка ще задовго до Порошенко в 2002 році по ТБ. І він був міністром внутрішніх справ. У нього свій бекграунд. А його так називають зрадойоби "друг Порошенко". Наче його до Порошенко ніхто не знав і не чув.

Edited at 2019-02-28 14:36 (UTC)

tank_ua 28 февраля, 16:18
херня по Грузии написана, ну да хрен с ним, наглядная агитация сейчас нужнее.

Alex Lodje 28 февраля, 16:34
Записано со слов больного же.

tank_ua 28 февраля, 16:50
а, точно, упустил этот момент. Спасибо!

  • 1