Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Гринджоли відмовилися їхати на Євробачення від УкраїниПродюсер групи Гринджоли американець Стів Уолтерс написав на своїй сторінці в “Однокласниках”, що музиканти відмовилися від пропозиції брати участь у пісенному конкурсі Євробачення-2019 від України. Головна причина – політизація конкурсу, а також заборона повторно виконувати на конкурсі одну і ту ж пісню.

“Ми б хотіли заспівати ще раз пісню «Разом нас багато», але це заборонено правилами, – поскаржився журналістам масажист групи Ґринджоли Микита. – Ми навіть пропонували поміняти місцями слова і музику пустити задом наперед, але нам відмовили“.

“Наскільки мені відомо, зараз представники Суспільного телебачення дзвонять усім українським виконавцям за алфавітом, – заявив журналістам продюсер Стів. – Бо після моєї відмови вони запитали, чи не живемо ми поруч з Аліною Гросу і чи не можемо передати їй слухавку.“

Нагадаємо, що Гринджоли до 2015 активно гастролювали за кордоном, відвідавши за 10 років 2 рази Монголію та Пакистан, але на початку 2015 року група тимчасово припинила виступи через те, що від них пішов синтезатор Ямаха. Чи знайшли хлопці новий синтезатор і чим займаються – наразі невідомо.

сайт фейкових новин UAReview

Tags: Приколы
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 36 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →