?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Невеселі думки, оптимісти гортайте

Ну що ж, за місяць до - диспозиція перед виборами Президента зрозуміла. І це не найкраща диспозиція.

Тому що називається вона один проти всіх, або всі проти одного.

Проти про-європейських сил, які по суті одноосібно представляє Порошенко, об'єднались майже всі відомі і не дуже партії, партійкі, активісти з пасивістами і окремі флексибільні політичні громадяни і громадянчики.

І зробити це - майже неможливе в українських реаліях - вдалося Ігорю Валерійовичу Коломойському.

Сильного ворога не гріх поважати, а Ігорь Валерійович виявився ворогом сильним і наполегливим. На його боці Воровка, Гриценко, Ляшко[читай Ахметов], Аваков з мусорським ресурсом і частина Народного Фронту, роздроблені на декілька інвалідів ригі, підрижники, кримінал і навіть ручні "націоналісти".

Всі інші - "мєлоч пузата" - за принципом "хто переможе", але вже більше схильні ставити на Коломойського.

Вражає, що Ахметов, Пінчук, Медведчук і Фірташ об'єднались навколо ІВК і практично притримали своїх "коней", а просто кажучи знищили для дуета Тимошенко-Зеленський будь-яку вагому конкуренцію. Круто.

Тому на нас чекають веселі часи лайнометання з усіх орудій виключно в сторону діючого президента, за принципом всі на одного, за росіянськими технологіями - тобто Порошенко вже персонально відповідає за сцяки у вашому під'їзді, сходить, перевірте.

Не бачу, що в команді президента можуть всьому цьму ефективно протистояти, хіба якесь диво трапиться, в яке я особисто не дуже вірю. Медійного ресурсу порівняних потужностей в Порошенка просто нема. Силовий ресурс - хіба що СБУ, але їх банально менше. Мусора поголовно за григян. Гроші? Ну в того олігархозу разом їх точно більше. Плюс рашка.

PS: Все це лише мої персональні думки - можу [і хочу!] помилятись.

Sergii Iesipov

Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
delegat_2010 28 февраля, 2:12
Це і є причина помилки.

  • 1