?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Невеселі думки, оптимісти гортайте

Ну що ж, за місяць до - диспозиція перед виборами Президента зрозуміла. І це не найкраща диспозиція.

Тому що називається вона один проти всіх, або всі проти одного.

Проти про-європейських сил, які по суті одноосібно представляє Порошенко, об'єднались майже всі відомі і не дуже партії, партійкі, активісти з пасивістами і окремі флексибільні політичні громадяни і громадянчики.

І зробити це - майже неможливе в українських реаліях - вдалося Ігорю Валерійовичу Коломойському.

Сильного ворога не гріх поважати, а Ігорь Валерійович виявився ворогом сильним і наполегливим. На його боці Воровка, Гриценко, Ляшко[читай Ахметов], Аваков з мусорським ресурсом і частина Народного Фронту, роздроблені на декілька інвалідів ригі, підрижники, кримінал і навіть ручні "націоналісти".

Всі інші - "мєлоч пузата" - за принципом "хто переможе", але вже більше схильні ставити на Коломойського.

Вражає, що Ахметов, Пінчук, Медведчук і Фірташ об'єднались навколо ІВК і практично притримали своїх "коней", а просто кажучи знищили для дуета Тимошенко-Зеленський будь-яку вагому конкуренцію. Круто.

Тому на нас чекають веселі часи лайнометання з усіх орудій виключно в сторону діючого президента, за принципом всі на одного, за росіянськими технологіями - тобто Порошенко вже персонально відповідає за сцяки у вашому під'їзді, сходить, перевірте.

Не бачу, що в команді президента можуть всьому цьму ефективно протистояти, хіба якесь диво трапиться, в яке я особисто не дуже вірю. Медійного ресурсу порівняних потужностей в Порошенка просто нема. Силовий ресурс - хіба що СБУ, але їх банально менше. Мусора поголовно за григян. Гроші? Ну в того олігархозу разом їх точно більше. Плюс рашка.

PS: Все це лише мої персональні думки - можу [і хочу!] помилятись.

Sergii Iesipov

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dram3333 27 февраля, 20:37
Трохи історичних казочок.
Під час прем'єрства баби Жулі, в 2009 році заборонили ігорний бізнес.
На президентських виборах бабі Жулі для перемоги не вистачило певну кількість голосів виборців. От якраз стільки, скільки працювало в ігорному бізнесі.

Байка, мабуть. Та є одне але. Закон про пільгове розмитнення євроблях забере у Порошенка певну кількість голосів.
Двісті тисяч розмитнених авто та 12 млрд грн податків на кінець лютого. Десь триста тисяч виборців будуть явно проти Порошенка. Власник євробляхи плюс хтось із родини.

Було б добре, якби це теж була простою історичною побрехенькою, ніж правдою...

centreedge 28 февраля, 13:54
а чем плох закон о бляхах ? все он него только выигрпли

ho_visto 1 марта, 17:49
Кроме пидарасов. Не забывайте о пидарасах.

  • 1