Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Невеселі думки, оптимісти гортайте

Ну що ж, за місяць до - диспозиція перед виборами Президента зрозуміла. І це не найкраща диспозиція.

Тому що називається вона один проти всіх, або всі проти одного.

Проти про-європейських сил, які по суті одноосібно представляє Порошенко, об'єднались майже всі відомі і не дуже партії, партійкі, активісти з пасивістами і окремі флексибільні політичні громадяни і громадянчики.

І зробити це - майже неможливе в українських реаліях - вдалося Ігорю Валерійовичу Коломойському.

Сильного ворога не гріх поважати, а Ігорь Валерійович виявився ворогом сильним і наполегливим. На його боці Воровка, Гриценко, Ляшко[читай Ахметов], Аваков з мусорським ресурсом і частина Народного Фронту, роздроблені на декілька інвалідів ригі, підрижники, кримінал і навіть ручні "націоналісти".

Всі інші - "мєлоч пузата" - за принципом "хто переможе", але вже більше схильні ставити на Коломойського.

Вражає, що Ахметов, Пінчук, Медведчук і Фірташ об'єднались навколо ІВК і практично притримали своїх "коней", а просто кажучи знищили для дуета Тимошенко-Зеленський будь-яку вагому конкуренцію. Круто.

Тому на нас чекають веселі часи лайнометання з усіх орудій виключно в сторону діючого президента, за принципом всі на одного, за росіянськими технологіями - тобто Порошенко вже персонально відповідає за сцяки у вашому під'їзді, сходить, перевірте.

Не бачу, що в команді президента можуть всьому цьму ефективно протистояти, хіба якесь диво трапиться, в яке я особисто не дуже вірю. Медійного ресурсу порівняних потужностей в Порошенка просто нема. Силовий ресурс - хіба що СБУ, але їх банально менше. Мусора поголовно за григян. Гроші? Ну в того олігархозу разом їх точно більше. Плюс рашка.

PS: Все це лише мої персональні думки - можу [і хочу!] помилятись.

Sergii Iesipov

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 53 comments