Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

10 способів легально відпетляти від звинувачення в незаконному збагаченні

Відміна Конституційним Судом покарання за незаконне збагачення - це погано для іміджу України. Але в плані боротьби з корупцією це нічого не змінить. Прямо зараз по ходу писання цього поста видумаю 10 способів як обійти статтю про незаконне збагачення так, щоб ніхто нікли нічого не доказав. Отже, ви чиновник і вам треба сховати значну суму готівки чи легалізувати якийсь набутий актив.

Робимо наступне:

1. Ви виграли це в покер. Він легальний з жовтня 2018 року. Внесений в реєстр спортивних ігор і азатрною не вважається.
2. Ви виглари в "лотерею". У нас цих пуктів "лотерей" достатньо на кожному кроці. Допоки ви готові заплатити з цих коштів ПДФО, думаю таку послугу вам за комісію зроблять. Всі ліцензовані і все легально.
3. Робимо між двома офшорками деривативи заднім числом. Наприклад опціон на якийсь курс валют. І ось диво: нарершті він спрацював і вам винні великі гроші.
4. Ви намайнили біткойни. Буквально недавно нарешті знайшли флешку забуту і продали. Знаходимо якусь трансакцію в ентузіастів подібну, кажете, це ви продали.
5. Реєструємо офшорку на Маршалових островах. Там можна випускати акції офшорок у формі токенів, тобто тих самих а-ля біткойнів. Реєструємо на цей офшор потрібну нерухомість. Кладемо собі шифовану флешку в сейф і нікому не кажемо. В житті не розшифрують і не докажуть.
6. Патентуємо чи купуємо патент на якусь хрень (дизайн, хімікат, сорт рослин, ІТ програму), продаємо дорого.
7. Робимо позику від вас комусь заднім числом. Звертаємось в суд про стягнення. Суд приймає рішення на вашу користь без зайвих заперечень боржника. Кошти виплачені вам по рішенню суду.
8. Купуємо дешево долі в псевдо-ІТ-стартапу. Продаємо дорого. З них і так 99% загинається, не докажеш нічого.
9. Ви виграли гроші на спортивній ставці в букмекера. За комісію можете потенційно знайти бажаючих помогти вам.
10. Ви виграли в казино. Так, в нас вони нелегеальні, але вони є. Заплатили штраф пару сот гривень і все.

Написання цього списку з нуля зайняло 15 хв. І повірте, якщо те саме спробують високооплачувані юристи з досвідом подібних операцій, то придумають ще красивіше.

Це я до чого. Ніколи не вірив в ці приколи ганятись за незаконним збагаченням. Вірю тільки в дерегуляцію і приватизацію. Немає ліцензії - немає хабаря, немає дотацій - немає відкатів, немає державних підприємств - немає що грабувати. Поки буде сама можливість красти сотнями мільйонів, доти будуть придумувати безліч ефективних способів ці кошти приховати та легалізувати.

Maryan Zablotskyy

Tags: Ой всё!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • О "спасителе Днепра" и его театре

  Я смотрю, меньше чем за 20 часов после введения санкций, прямо-таки акробатика в информационном поле началась. Для зеленой паствы начали…

 • Сделай Фирташа беднее

  Завтра Демократична Сокира проведет митинг под Верховным Судом. Тема - температурные коэффициенты. Те кто читает Марка Савчука, уже не раз видели…

 • А знаете как в Италии отмечают 8 марта?

  Это рабочий день, хоть конечно, если у тебя есть сиськи, то мимоз тебе не избежать, только здесь мимозами торгуют не бабуси и предприимчивые…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments