?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

10 способів легально відпетляти від звинувачення в незаконному збагаченні

Відміна Конституційним Судом покарання за незаконне збагачення - це погано для іміджу України. Але в плані боротьби з корупцією це нічого не змінить. Прямо зараз по ходу писання цього поста видумаю 10 способів як обійти статтю про незаконне збагачення так, щоб ніхто нікли нічого не доказав. Отже, ви чиновник і вам треба сховати значну суму готівки чи легалізувати якийсь набутий актив.

Робимо наступне:

1. Ви виграли це в покер. Він легальний з жовтня 2018 року. Внесений в реєстр спортивних ігор і азатрною не вважається.
2. Ви виглари в "лотерею". У нас цих пуктів "лотерей" достатньо на кожному кроці. Допоки ви готові заплатити з цих коштів ПДФО, думаю таку послугу вам за комісію зроблять. Всі ліцензовані і все легально.
3. Робимо між двома офшорками деривативи заднім числом. Наприклад опціон на якийсь курс валют. І ось диво: нарершті він спрацював і вам винні великі гроші.
4. Ви намайнили біткойни. Буквально недавно нарешті знайшли флешку забуту і продали. Знаходимо якусь трансакцію в ентузіастів подібну, кажете, це ви продали.
5. Реєструємо офшорку на Маршалових островах. Там можна випускати акції офшорок у формі токенів, тобто тих самих а-ля біткойнів. Реєструємо на цей офшор потрібну нерухомість. Кладемо собі шифовану флешку в сейф і нікому не кажемо. В житті не розшифрують і не докажуть.
6. Патентуємо чи купуємо патент на якусь хрень (дизайн, хімікат, сорт рослин, ІТ програму), продаємо дорого.
7. Робимо позику від вас комусь заднім числом. Звертаємось в суд про стягнення. Суд приймає рішення на вашу користь без зайвих заперечень боржника. Кошти виплачені вам по рішенню суду.
8. Купуємо дешево долі в псевдо-ІТ-стартапу. Продаємо дорого. З них і так 99% загинається, не докажеш нічого.
9. Ви виграли гроші на спортивній ставці в букмекера. За комісію можете потенційно знайти бажаючих помогти вам.
10. Ви виграли в казино. Так, в нас вони нелегеальні, але вони є. Заплатили штраф пару сот гривень і все.

Написання цього списку з нуля зайняло 15 хв. І повірте, якщо те саме спробують високооплачувані юристи з досвідом подібних операцій, то придумають ще красивіше.

Це я до чого. Ніколи не вірив в ці приколи ганятись за незаконним збагаченням. Вірю тільки в дерегуляцію і приватизацію. Немає ліцензії - немає хабаря, немає дотацій - немає відкатів, немає державних підприємств - немає що грабувати. Поки буде сама можливість красти сотнями мільйонів, доти будуть придумувати безліч ефективних способів ці кошти приховати та легалізувати.

Maryan Zablotskyy

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ajento 27 февраля, 12:36
КГАМ
"Ніколи не вірив в ці приколи ганятись за незаконним збагаченням."
А я ніколи не вірив у замки. Їх всеодно зламують, навіть сейфи.
Тут питання у відповідності зиску і зусиль.

Edited at 2019-02-27 12:38 (UTC)

Николай Носов 27 февраля, 13:58
На фото кокаин и бляди... Кто их продаёт? При чём тут лицензии, дотации и государственные предприятия?

tank_ua 27 февраля, 14:24
отменена БЕЗУСЛОВНАЯ ответственность. Когда внезапно появившийся миллиончик нужно оправдать самому фигуранту. Теперь, при появлении миллиончика в декларации, сап-набу-гпу поднимает жопу и начинает САМО доказывать незаконность появления этого миллиончика.

как нищеброду - мне искренне жаль, что это решение КС принято. А как человеку, верящему в верховенство права, в принципе понятно, что они поступили верно.

текст выше - КГАМ, это не о том вообще. это работает и сейчас, тот же ляшко очень везучий в лотореи в прошлом году, см. 2 - но во время действия закона, ага)))

ban_derivets 27 февраля, 14:33
Вот это вспомнилось:

(Удалённый комментарий)
Юрий Кудрев 27 февраля, 16:25
Уже две ошибки. Дальше не читаю. Принципиально.

trots1991 27 февраля, 17:24
Не стОит искать позитив там, где его нету. То, что статья не раболтала, точнее наши убогие "антикорупционеры" не могли никого по ней привлечь - это не повод ее отменять.

Хотя насчет финального тезиса согласен с автором :)

  • 1