?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Про істеричну заяву Тимошенко

"Порошенко та його компашка контрабандою завозять російські браковані складові для нашої військової техніки, які за в 4-5 разів завищеними цінами поставлялися нашій армії, через що гинули наші солдати. Президент розкрадає армію! Наша фракція починає процедуру імпічменту!"А тепер про суть справи.

Учора на деяких телеканалах ("Бігус" на 24, "Наші гроші" на УА-1) був повторно показаний сюжет з 2015 року про ніби то факти контрабанди деяких вузлів з РФії для Укроборонпрому. Інформація була не надто переконливою. Тому пропагандистського ефекту не мала й серйозно не розкручувалася. Про тодішній викид "компромату" можуть згадати лише нечисленні аналітики. Тоді не було виборів. А ще в той час пробували розігнати інший фейк про модулі для військових катерів, "які в 10 разів дорожчі за аналогічні на заході. Тоді також виступала Тимошенко (не щодо першої теми, а якраз щодо цього модуля) і вимагала імпічменту чи ще чогось там.

Але тоді виявилося, що "розслідувачі Коломойського (він якраз вийшов на стежку війни проти Порошенкак) та Садового промахнулися - сплутали модуль і цілий оснащений броньований катер (там назва була дещо подібна, але сплутати цілий корабель з однією гарматою на ньому - це вже треба бути повним ідіотом. Звісно, що тоді ніхто не вибачився, але тему зам'яли, а до сумнівної тези про поставки контрабандних складових з Рашистану вирішили взагалі не повертатися, щоб не ганьбитися.

Але тоді Порошенко чи хтось із згаданих представників Оборонпрому виставив вимогу, щоб звинувачення були перевірені. Цим на їхню вимогу зайнялися НАБУ й САП. Наскільки пригадую, в них виникла проблема зі співпрацею із "розслідувачами", які уникали контакту з детективами НАБУ, хоча поза тим демонстрували безумовну підтримку Ситнику. Після вивчення оприлюднених матеріалів і НАБУ, і САП визнали, що факти таких незаконних дій не підтвердилися. Але ряд порушень усе ж було виявлено, ьлому певні слідчі дії проводилися й, здається, ривають досі. Однак, рутинність цих проблем нікого з політиків та розслідувачів досі не приваблювала. Десь отак усе виглядало до нинішнього дня.

А сьогодні і Путін, і олігарх Коломойський та всі інші олігархи, і Тимошенко й дрібніша машкара вже не раз повторили, як мантру: " Ще один термін Порошенка ми (Росія, наш бізнес, наша каманда) не переживем. Порошенко должен уйти!"

Доки соціологія показувала низькі рейтинги чинного Президента, все було чудово. А коли перед виборами ситуація почала кардинально змінюватися, поліз увесь "джентельменський набір": і соціологи продажні (а раніше були такі чесні!), і Порошенко піраміди створює (жодного факту!), і сама Тимошенко пішла на створення мережі для скупкиголосів (за участю російських політично заангажованих громадян!), і з Аваковим про "вибіркову принциповість" домовилися.

Коли ж над нею нависла не лише загроза програшу, але й звинувачень у державній зраді, з загашника почали витягувати все, що там лежало. Сьогодні викинули вже давно спростований компромат 2015 року. До нього добавили лише схеми з ніби то діалогами якихось персоналій, які за припущеннями "розслідувачів" мали б належати фігурантам розслідування 15-го року. І це все. Тому в інформаційрному полі ще вчора, після чергового викиду звинувачень, не відбулося ніякої помітної активізації. І лише сьогодні "інформаційну бомбу" всім нам вирішила спрезентувати пані Тимошенко. Завтра до тих же збройних модулів повернуться, чи ще щось придумають.

Помилка російських чи доморощених технологів Тимошенко в тому, що вони такий гнилий матеріал викинули дуже зарання. Так, у них земля під ногами горить, але вони дали хороший пас команді Порошенка. У них тепер є вдосталь часу, щоб не лише доказати фейковість звинувачень, але й почати судовий розгляд щодо наклепу. Чи вони цим зуміють належним чином скористатися, мені невідомо, але ж зобов'язані, бо це вже не тільки їхня, але й наша справа.

Taras Chornovil


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Vasyl Boyko 26 февраля, 16:59
Я подивився відео Бігуса. Так, там майже жодного доказу не надано. Якісь перемовини, скани паперів (сумніваюсь, що в них є оригінал), скріншоти і короткі розмови з фігурантами, котрі все заперечують.
Але я цілком допускаю, що все (або майже все) в тому розслідуванні - правда. Що син посадовця з РНБО дійсно замутив бізнес на продажі УкрОборонПрому російських і б.у. запчастин, заробляючи на тому непогані гроші.
Нехай слідство розбирається. Зараз якраз хороший час для цього.

d_nielli 26 февраля, 17:08
следствие уже было в 2015 году. ничего не нашли.

varjat_k 26 февраля, 17:06
судя по усилившейся истерике запоребриковых ракоцапов и фальстартовавшему гону на Петю прочих недокандигадов, у диючого Президента появляются шансы снова покончить с этой избиральной опупеей одним туром :-)))

klsvucadet 27 февраля, 11:13
В дело пойдёт любой компромат, даже самый гнилой и фейковый. Ложечки найдутся, но осадок останется.

zumzan 26 февраля, 17:24
Веками известно, что "Кому война, а кому мать родна". На военных поставках всегда делались состояния.Думаю, что в этом фильме правды 90%. Когда прибыль 300% то по своей воле никто от такой войны не откажется.

d_nielli 26 февраля, 17:45
"Когда прибыль 300% то по своей воле никто от такой войны не откажется." - ага. ведь от этой войны достаточно просто отказаться. Каждый бы смог в лицо россиянскому казаку из банды безлера сказать - "Нет, уважаемый, я отказываюсь, чтобы вы меня пытали и мучали". Но прибыль. Поэтому никто не отказывается.


Anatoliy Okhotnikov 26 февраля, 17:33
Это Тарас 1+1 не смортрит - там жесть просто, новые дрова подкинули в беснование, и трактуется и льется людям в уши однозначно.

rsx11m 26 февраля, 17:43
О! Тож Тімошенко - майстер бойового імпічмєнту!

Vitaly Trots 26 февраля, 20:01
Звучит почти как "боевой миньет"))

e_1_off 26 февраля, 18:12

Вот да. Больше всего меня в этой истории поразило то, насколько глупым нужно быть, чтобы выкинуть эту говнобомбу заранее. За два месяца до выборов все выветрится и забудется.


Либо это сделано на отъебись, с уверенностью, что все уже проебано, просто чтобы показать кураторам "батя, я стараюсь", либо в штабе тюльки заправляют клинические олигофрены.


(Удалённый комментарий)
(Удалённый комментарий)
mvg1018 26 февраля, 18:23
Серіал "Потяг до Качанівки" триває.

Roman Tustanovskuy 26 февраля, 18:37
Йули б сначала в Моники Левински поспрашивать, с чего начинать импичмент.

Володимир Войтко 26 февраля, 19:39
Пруть Бахіню на престол.

ivanko_bogun 26 февраля, 20:01
Ватні ЗМІ показують Зелінського і Тимошенко і кажуть, що Порошенко чекає імпічмент і зона. Що він розікрав армію. Виродки Армію Порошенко підняв А розікрали її кучма і Янукович.

klsvucadet 27 февраля, 11:19
Упомянутые вами СМИ кажут, що так казала Юля. Сами они ничего не придумали.

dyxprotoykra 26 февраля, 20:10
А бабульки верят инфа 100%.А вот Тараска совсем недавно шапку за овощем носил,а потом хоп и уютненько перекрасился

yamatonokuni 26 февраля, 20:15
Сразу понятно из ее выступления, что все эти помои кто-то где-то насосал из непонятно какого пальца. Такие особи имеют право на существование чтобы здравомыслящее население видело и понимало на примере, кто ни в коем случае не должен стать у руля власти. Ничего конструктивного и полезного для страны не сделала - только навредила и обогатилась. Опытный политик. Так уж хочется побыть капитаном на корабле который после предательства, истощенный и израненый снова начал сиять и быстро набирать ход. Самое время заявить о том, что это только ее прямая заслуга. Одно только большое НО - капитаном стал тот, кто не испугался всего того дерьма в которое втянули Витя, Юля и Ко. и боролся до конца сам. Так боролись и люди за свою страну которые верили и продолжают верить в своего проверенного времинем и испытаниеями капитана. А сливных бочков всегда будет полно - в гальюне.

tank_ua 27 февраля, 7:59
прости интересно - все эти вопли об исковых заявлениях к журноблядям так и остануться воплями как обычно, или таки хоть одну медиаблять натянут на бабки и опровержение?

zimich1980 27 февраля, 17:07

Заказуха очевидная,при том те расследователи с тв уже не раз пытались нарыть что то на пороха-но не выходило у них!


  • 1