Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Про істеричну заяву Тимошенко

"Порошенко та його компашка контрабандою завозять російські браковані складові для нашої військової техніки, які за в 4-5 разів завищеними цінами поставлялися нашій армії, через що гинули наші солдати. Президент розкрадає армію! Наша фракція починає процедуру імпічменту!"А тепер про суть справи.

Учора на деяких телеканалах ("Бігус" на 24, "Наші гроші" на УА-1) був повторно показаний сюжет з 2015 року про ніби то факти контрабанди деяких вузлів з РФії для Укроборонпрому. Інформація була не надто переконливою. Тому пропагандистського ефекту не мала й серйозно не розкручувалася. Про тодішній викид "компромату" можуть згадати лише нечисленні аналітики. Тоді не було виборів. А ще в той час пробували розігнати інший фейк про модулі для військових катерів, "які в 10 разів дорожчі за аналогічні на заході. Тоді також виступала Тимошенко (не щодо першої теми, а якраз щодо цього модуля) і вимагала імпічменту чи ще чогось там.

Але тоді виявилося, що "розслідувачі Коломойського (він якраз вийшов на стежку війни проти Порошенкак) та Садового промахнулися - сплутали модуль і цілий оснащений броньований катер (там назва була дещо подібна, але сплутати цілий корабель з однією гарматою на ньому - це вже треба бути повним ідіотом. Звісно, що тоді ніхто не вибачився, але тему зам'яли, а до сумнівної тези про поставки контрабандних складових з Рашистану вирішили взагалі не повертатися, щоб не ганьбитися.

Але тоді Порошенко чи хтось із згаданих представників Оборонпрому виставив вимогу, щоб звинувачення були перевірені. Цим на їхню вимогу зайнялися НАБУ й САП. Наскільки пригадую, в них виникла проблема зі співпрацею із "розслідувачами", які уникали контакту з детективами НАБУ, хоча поза тим демонстрували безумовну підтримку Ситнику. Після вивчення оприлюднених матеріалів і НАБУ, і САП визнали, що факти таких незаконних дій не підтвердилися. Але ряд порушень усе ж було виявлено, ьлому певні слідчі дії проводилися й, здається, ривають досі. Однак, рутинність цих проблем нікого з політиків та розслідувачів досі не приваблювала. Десь отак усе виглядало до нинішнього дня.

А сьогодні і Путін, і олігарх Коломойський та всі інші олігархи, і Тимошенко й дрібніша машкара вже не раз повторили, як мантру: " Ще один термін Порошенка ми (Росія, наш бізнес, наша каманда) не переживем. Порошенко должен уйти!"

Доки соціологія показувала низькі рейтинги чинного Президента, все було чудово. А коли перед виборами ситуація почала кардинально змінюватися, поліз увесь "джентельменський набір": і соціологи продажні (а раніше були такі чесні!), і Порошенко піраміди створює (жодного факту!), і сама Тимошенко пішла на створення мережі для скупкиголосів (за участю російських політично заангажованих громадян!), і з Аваковим про "вибіркову принциповість" домовилися.

Коли ж над нею нависла не лише загроза програшу, але й звинувачень у державній зраді, з загашника почали витягувати все, що там лежало. Сьогодні викинули вже давно спростований компромат 2015 року. До нього добавили лише схеми з ніби то діалогами якихось персоналій, які за припущеннями "розслідувачів" мали б належати фігурантам розслідування 15-го року. І це все. Тому в інформаційрному полі ще вчора, після чергового викиду звинувачень, не відбулося ніякої помітної активізації. І лише сьогодні "інформаційну бомбу" всім нам вирішила спрезентувати пані Тимошенко. Завтра до тих же збройних модулів повернуться, чи ще щось придумають.

Помилка російських чи доморощених технологів Тимошенко в тому, що вони такий гнилий матеріал викинули дуже зарання. Так, у них земля під ногами горить, але вони дали хороший пас команді Порошенка. У них тепер є вдосталь часу, щоб не лише доказати фейковість звинувачень, але й почати судовий розгляд щодо наклепу. Чи вони цим зуміють належним чином скористатися, мені невідомо, але ж зобов'язані, бо це вже не тільки їхня, але й наша справа.

Taras Chornovil

Tags: Медиапиздота, Политика, Тюлька
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 59 comments