Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Соломонове рішення

Вражають деякі громадяни, які чомусь знов натягують білі польтА, дещо застирані з попередніх разів, і починають трубити про "підкуп виборців Порошенком за рахунок бюджетних коштів".

Я той виборець, все ок.

Насправді давайте пригадаємо, звідки взялись ті самі "бюджетні кошти", за рахунок яких зараз планується індексація пенсій. А взялись вони від розмитнення нелегальних автівок. Тобто грошей цих цілком можливо могло не бути взагалі і всі пам'ятають, скільки спротиву було і не тільки від власників нерозмитнених авто, але й з боку МВС - підігрування і саботаж теж були присутні.

І, як на мене, вся ця історія не про "мої гроші", а про здатність держави ефективно вирішувати складні нелінейні питання. А саме подолати спротив умовного мільйону євробляхерів, примусити державні, митні і бюджетні механізми працювати, отримати додатковий дохід і пустити на соціальні проекти.

Тобто був легкий шлях, на який всі чекали - просто пробачити євробляхерам розмитнення, а гроші на соціалку взяти з наших з вами податків. І також під вибори. Було б багато задоволених.

Але влада вибрала складний шлях важких компромісів, тому в даному випадку - має право.

І це один з прикладів, як насправді цей механізм держави повинен працювати і саме це - не "подачка" - а гарантія, що працюючий механізм буде робити ваше життя кращім.

Ми зараз в цій точці.

Дуже легко все проїбати купившись на чергові обіцянки, знову втратити все під час чергового перерозподілу.

Sergii Iesipov

Tags: Политика, Экономика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 17 comments