Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Радикально-сірий натовп

У мить, коли людина у контексті українсько-російської війни каже, що вона «поза політикою», вона, насправді, висловлює дуже сильну, я би сказав, радикальну, політичну позицію.

Так само, спостерігаючи за крадіжкою гаманця у метро, можна заявити «я поза кримінальним кодексом». Або, дивлячись, як на голову комусь падає цеглина, проголосити «я поза законами фізики». Або проходячи повз темний провулок, звідки лунає крик «допоможіть!», зауважити «я поза зґвалтуваннями».

«Я давним-давно засвоїла, ще висвітлюючи геноцид та етнічні чистки у Боснії, що ніколи не можна рівняти жертву та агресора, ніколи не можна створювати фальшиву подобу їхньої моральної чи фактологічної рівності. Бо якщо ви це робите, особливо у таких випадках, ви стаєте стороною і співучасниками найбільш невимовних злочинів і їхніх наслідків. Тому я вірю, що потрібно бути правдивими, а не нейтральними. Я вірю, що потрібно бути правдивими, а не нейтральними. Я вірю, що ми повинні припинити баналізацію правди».

Промова журналістки Крістіан Аманпур, головної міжнародної кореспондентки CNN, листопад 2016 року.

Гоша Тихий

Tags: Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments