?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Чи можна Україну намазати на хліб?

- Ти неправильно агітуєш, - пишуть деякі. – Ні в тин ні в ворота.
- Чого се?
- Ти для своїх розпинаєшся, а їм і так усе ясно. А для чужих твої аргументи мимо. Їм політика до одного місця, її на хліб не намажеш.

Ну добре, спробую.

Безвіз. Просто нагадаю: віза C i D, туристична, гостьова, транзитна, культурна, студентська, медична. Разова від 30 євро плюс консульський збір 20, піврічна 300 через Нідерланди. Пам’ятаєте? Із задоволенням пройшлася російськими туристичними форумами, все як у нас 5 років тому, тільки гірше, величезна кількість відмов, жорсткі вимоги до документів і заставної суми, процвітають візові посередники, ціна за «порєшать» від 500 євро, для кримчан більше. Скільки бутербродів можна купити за 500 євро?

Децентралізація. Вашу дитину годують у школі? Моїх так, у початковій безкоштовно, у старшій 19 грн. у день. Є регіони, де безкоштовні обіди доповнюють безкоштовні підвечірки.

На Росії дітей у сільській місцевості годує «Червоний хрест» у рамках гуманітарної місії. Сільські діти втрачають свідомість від голоду.

До війни ми сиділи на російських кулінарних форумах, обмінювалися рецептами. Зараз заглянула з дослідницькою метою. Отже, записуйте, дівчата. Щоб приготувати моцареллу у домашніх умовах, вам знадобиться літр коров’ячого молока, стакан кефіру, ложка оцту, каструля і друшляк.

«Для новичка процесс будет небыстрым, но строгое следование рекомендациям даст необходимый результат — у вас будет своя моцарелла».

А ще своя ікра з моркви і желатину, своя паста з кормового борошна і свій хамон з любительської ковбаси. Неймовірне пониження якості продуктів і спрощення технології. На заліссі не їдять, а «кормятся».

Медицина. Перше, що я чую від людей, які зараз потрапляють у стаціонар – продукти не передавай, годують нормально. Тема медичної реформи болюча, дуже залежить від конкретних виконавців на місцях. І якщо головний лікар саботує реформу, відмовляючись своїми руками перекривати власні канали доходів, боротися з цим складно. Але пацієнт має чітко знати: ось перелік безкоштовних послуг. Ось перелік ліків, які закуповуються за рахунок бюджету для конкретної клініки. Ось гарячі лінії Міністерства. І далі вже вибір кожного – платити чи не платити, подавати скаргу чи мовчати.

І порівнюємо: «Здесь не гостиница": в Крыму беременная умерла из-за медиков, которые выгнали ее на улицу в январе».

Так, стоп. А чому ти все з Росією порівнюєш?

Шановні, а з чим мені порівнювати? Ви ж сюди закликаєте не Європу і не Америку, а Росію. Єдиний раз я стикнулася з ватником, якому ввижалися американці, а так всі росіянами марять. («И вот привезли под Дебальцево целые автобусы, и как началась стрельба, они как рвонули в разные стороны, и все негры!» - «У смислі, негри?» - «Негры. И чехи, из Чехословакии»)

І Росія приходить на ваш заклик. З’являється у вигляді своїх голодних синів. Яким у нас, виявляється, класно. І все подобається, і квартири, і магазини, і цивілізація. І газ у кожній хаті, і унітази. І навіть наша комуналка подобається, дороги. Для яких розграбований і розбомблений Донбас, спаплюжений Крим – це вершина, найкраще, що вони бачили у житті.

Біда тільки, що заселяються вони у будинки людей, які цього не хотіли, і тепер по Інтернету спостерігають, як окупанти фотографуються у їхніх інтер’єрах, возять дітей у їхніх візочках та їдять на їхніх кухнях.

Це ті, кому пощастило втекти, а скільки замучених і пограбованих українців лишилося в землі? А їхні сусіди тут же під боком, або за якихось десять-двадцять кілометрів в сторону досі питають – так что мне дала ваша Украина? Ее на бутерброд не намажеш.

Тамара Горіха Зерня (А шо там у ПП?)


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
odd414 21 февраля, 18:41
я бы децентрализацию поставила на семь первых мест.
ну а потом уже Томос, безвиз и т.д.

бо им если в морду лица не тыкать -децентрализация. децентрализация. децентрализация...они ж о ней и не вспомнят.
как будто у нас так всегда было - деньги остаются в регионах. дороги. новые школы. больницы . ага.

besus 22 февраля, 0:33
+
Самая лучшая структурная реформа. Которая уже дала свои первые плоды, и даст еще.
Но, увы, совершенно непонятная кацапоидам с их мышлением иерархиями.

kampodua 22 февраля, 5:51
Наприклад мені томос до дупи, а ось децентралізація і реформа медицини, це гуд. Але Порошенко чогось томос вважає першочерговим досягненням. Реформа поліції провалилась. Перестали дивитись за порядком.

odd414 22 февраля, 19:35
ну, я не воцерковленный человек. но для меня Томос это свобода от гэбешных гундяевских попов, уменьшение влияния российской пропаганды. ( у меня сваха прихожанка МП, какую хню им в бошки вливают. вы бы знали!!) так что да. это огромнейшее достижение

как для любителя путешествовать (но часто не имеющей на это особо много времени) безвиз это тоже отличная штука, я в любом момент. поймав скидочный тур или недорогие авиа билеты, могу без планирования заранее и волокиты с визами поехать отдохнуть несколько дней

но для многих эти достижения\ непонятны. и на хлеб не намажешь.

с реформой медицины. т-т-т, не сталкивалась. реформа полиции провалилась. согласна.

а вот на децентрализации я бы. на месте Порошенко. делала бы особый акцент. мне прям жаль, что он этого не делает

ban_derivets 21 февраля, 18:59
Україна - не булкенброд!!!

Евгений Мандриченко 21 февраля, 19:24
Автор мабуть в держлікарнях тільки перелік послуг читає - на сайті, а сам в медіком, інтасану або рамбам ходить?

Edited at 2019-02-21 19:25 (UTC)

besus 22 февраля, 0:35
Медиком это интосана и есть).
Ну и вы так написали, как будто в этом есть что-то плохое.

kampodua 22 февраля, 5:49
Мою дитину годували в школі і вісім років назад. Певно це така школа.
Я вчився в школі, то був обід. Потім 90-ті, нічого не було. В середині нульових з'явилися обіди.
Офтоп про дороги. Десять років назад в моєму дворі зробили дорогу. За останні три роки в дворах я не бачив, щоб ремонтували проїзди. Цієї зими перестали прибирати тротуари навіть в центрі міста. Околиці не чистять від снігу вже років п'ять. А це вже центр здався.
Медицина. Люди і далі купують ліки. Більшість не хочуть щось міняти. Лікарні маленьких районних центрів, це в більшості жах з жахів. Лікуватися там протипоказано.

Edited at 2019-02-22 05:56 (UTC)

odd414 22 февраля, 19:24
про дороги спрашивайте с местных властей.
у нас. в спальном районе. во дворах наоборот. лет пятнадцать дороги не делали. два года назад сделали - мы в шоке
проезжую часть от снега тоже никогда вовремя не чистили. как снегопад. так стихийное бедствие. ога
в последние годы чисттят моментально. с тротуарами да. пока жопа жопная. но она и всегда была.
про школы и медицину не в курса

Dmitry Podkolzin 22 февраля, 9:57
В Запорожье всю жизнь в школах комили малышей завтраками бесплатно, а с 2019 года перестали.
У наших местных властей свое, особое понятие о децентрализации.

tank_ua 22 февраля, 14:34
все в масть.

  • 1