?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Від зрадофіла до громадянина - один крок

Точніше два:

1. Розберись нарешті, хто за що відповідає і як функціонує влада.
2. Замість ниття у твіттері організуйся і вимагай від чиновників виконання своїх обов'язків.

Вирішив написати маленький тред спеціально для зрадофілів, у яких в усьому винен Порошенко.

Є в селі Покровському, що на Днепровщіне в Нікопольському районі школа, звичайна така сільська школа.

У 2015 році батькам набридло, як працює шкільна їдальня, одні булки, шоколадки, та чай...

Зібрався батьківський комітет і пішли в школу. Меню в їдальні немає, влаштували скандал. На наступний день пішли знову, о чудо!!! З'явилося меню і з'явилася порційна їжа!

Один з батьків приїхав до мене, взяв маленькі цифрові ваги і почалося! У всі порціях недовіс більше 50%! Все фотографувалося і протоколювалося!

Директор школи намагалася виганяти батьків мотивуючи санітарними нормами, - не вийшло. І почалася проявлятися дивна історія... Виявляється, заявку на продукти потрібно подавати раз на тиждень на всі продукти, потім їх привозять.

Зав їдальнею робила так. Заявку не давала, але потім до сільради писався лист з проханням надати допомогу, так як не встигли замовити продукти ...

А тепер увага! Голова сільради, зі своїх магазинів (!!!) завозив те, що реалізувалося через їдальню. Змова в наявності? 100%!

Надійшов лист в Міністерство освіти від батьків. Приїхав представник міністерства, районної влади, дали люлей всім, від директора до голови сільради.

І знаєте що потім було? Діти стали із задоволенням ходити в їдальню. Тому-що смачно, багато і дешево!

Це я до чого? Ходіть до влади і питайте з неї!

До чого привела децентралізація? На місця були передані не тільки гроші і повноваження, а й відповідальність за об'єкти передані в місцеві громади, - лікарні, дитячі садки, школи, дороги. Це не президент, а ми з вами повинні дивитися як працює влада і виконує свої обов'язки.

Децентралізація придумана не для влади, а для нас З ВАМИ. І ми повинні питати з місцевої влади за низькі зарплати у лікарів, вчителів і бюджетників, якщо у самій владі з цих же грошей зарплати високі. Не можете самі? Робіть як ми, - обьединяйтесь в групи. Буде легше.

Де хто вважає, що це справа президента, перевіряти кожного місцевого керівника, робити ремонти в лікарняних палатах, дивитися чим харчуються ваші діти і питати за це. Так, це обов'язок місцевої влади, але ніяк не президента, а контроль, - це МИ З ВАМИ.

У моєму селі з 2014 року змінилося все! Лікарня, школа, клуб, дороги, зарплатня. Всі вулиці освітлені LED ліхтарями. Голова сільради у нас патріот, місцевий ... Але коли патріотизм його кишені почав шкодити людям, його швидко поставили на місце.

Дійте, влада в країні,- це ми з вами. Це показав Майдан. Не всі задоволені наслідками. Їм потрібно життя як в Німеччині за 4 роки, хоча Німеччина будувала таке життя 70 років.

А ще у нас війна, якщо хто забув. І війна з-за того що ми хочемо жити як в Європі, а не в дупi.

@Did_Mitya


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ban_derivets 20 февраля, 18:33
Профілактична піздюліна дуже допомагає.
На превеликий жаль, совкова інерція і страх перед чинушами утримує людей. Інший нюанс - непідготовленість і невміння формулювати думки.

papa_karlovich 20 февраля, 20:08
Вопрос с места: так за низкую зарплату врача ответственна "місцева влада"? Никакие центральные органы на нее не влияют?

Джон Ланкастер 20 февраля, 20:17
так, зараз усі лікарні передані містам - якщо вас розпускають - це вас розпускає місцева влада - ті за кого ви голосували

і заробітну плату зараз платять місцеві бюджети, якщо вам мало платять, це означає що ваш чиновник собі встановив зарплату в 60-100 тис грн.

Edited at 2019-02-20 20:19 (UTC)

e_1_off 20 февраля, 20:45

Пока еще не совсем - хотя местная власть может устанавливать врачам доплаты помимо зарплатных субвенций из госбюджета. Но в течение уже этого года - если не выберут тюльку или клоуна и они не вернут все взад - все медицинские учреждения перейдут в режим НПП и зарплаты врачам начнет устанавливать не президент, не минздрав, не минфин и даже не местные советы, а самая непосредственная для врачей місцева влада - администрация больниц и поликлиник.


Кстати, после того, как участковых сняли с тарифной сетки, зарплаты у большинства из них увеличились. Что вызвало лютый баттхерт у многих узких специалистов, оставшихся на старых зарплатах - что, в сущности не удивительно, учитывая, что многие участковые продолжают по привычке работать в режиме спихотерапии. Удивительно, что до узких не доходит элементарная вещь: если реформа продолжится, то зарплаты вырастут и у них, а вот если ее свернут, то 8 шансов из 10ти, что участковые так и останутся на декларациях, а узкие, до которых реформа не доберется, получат хер на блюде.


ho_visto 20 февраля, 21:53
Ничо вы в совковой натуре не понимаете. Реформу проклятая власть свернет и украдет. А бешеные тыщи участковые получают прямо сейчас. Так что надо отобрать, чтобы тогда, когда власть реформу украдет, все были в равных условиях, в одной жопе.

e_1_off 21 февраля, 4:24
Хе хе. Зная менталитет той плесени - дезорганизаторов здравохранения, пузырящейся щас против Супрун и которая при негативном сценарии вернется и будет дальше дезорганизовывать здравоохранение, дальнейшую-то свернут, а то, что сделано отыгрывать назад не станут. Потому что любая реформа - даже реформа по возвращению всего взад - пугает их до усрачки. Их кредо: делать вид, шо тебя нет вообще.
Например, человек, далекий от медицины, вряд ли назовет имя хотя бы одного украинского министра здравоохранения за все время независимости, кроме Супрун и, возможно, Богатыревой.

sani_smile 20 февраля, 22:45
Це так, але, але. Обов'язок міносвіти зробити те ж саме системою, щоб воно просто так працювало всюди, без втручання. Бо всі порушення хтось перевіряючий з міносвіти старанно не помітив, мабудь отримавши хабар, яким поділився з начальником, щоб той не помітив липу у його звіті.
Але доки ланцюжок корупціонерів не сів з конфіскацією, у біільшості шкіл та мінубрі все залишиться по-совковому. І навіть школа з новини часом може повернутися до старої системи.

e_1_off 21 февраля, 4:28
З какого хуя міносвіти повинно перевірять їжу в школах? В компетенції міносвіти шкільна програма та кваліфікація вчителів. Їжа в школах, іх опалення, ремонт і таке інше - компетенція территоріальної громади.

ladydi9449 20 февраля, 23:13
Вы это - осторожно, а то меня тут одна дамочка уже хуями обложила за подобные советы.

redanimatio 21 февраля, 6:57
Дамочка вам намекала о своих нереализованных фантазиях, а вы и не поняли =)

tank_ua 21 февраля, 7:37
угу, киев, центр, старый дом, 3 десятка человек, все друг-друга знают всю жизнь...

провалена попытка ВТОРОЙ раз создать ОСББ.... ВСЕ деньги на юристов сдают, на словах ВСЕ ЗА, как доходит до оформления бумаг - все резко за границей, на дачах и вообще не знали... попиздеть - да занехуй, бабло - да пожалуйста, подпись - авотхуй, как бы чего не вышло...

а вы об организации граждан и дать пизды, прастигоспаде, целому депутатеку.

мозеса и пустыню, только так.

b_503 21 февраля, 13:32
мозеса и пустыню

Вспомнилось...

"А при фараонові шекель був по 8 драхм.

- Це той Мойсей, що фараонові жерцем служив?

- Як це, кинути братів-єгиптян?

- Гань син Мойсея йде.

- Хлопці голі-босі по дну моря...

- Тотальне зубожіння, а барига Мойсей на нашому виході з Єгипта бабки косить.

- А його пекарня в Єгипті досі не закрита...

- Воду в скелі заради піару пробив...

- Коли б не бен-Парас, ніяких семи страт не було б!

- Блокада незаконній манні!

- А у фараона ковбаса по 2.20...

- Який там "з нами Б-г", вони ж нас поб'ють.

- У Мойсея договорняки з фелістимлянами.

- Які скрижалі, поки фараон не сидить?

- Що означає "не вкради"? а трішки можна? інакше ж не проживеш...

- Спочатку зроби м'ясо небесне, а потім заповіді вимагай!

- А пару заповідей Мойсей, гоем буду, замахлював!

- Сорок років ходимо і ходимо, і все дорожчає і дорожчає...

- І це ти називаєш "землею обітованою"?

- Не за те кущ горів!"

tank_ua 21 февраля, 14:07
ага, отлично кто-то накропал, в меня первый раз в хлам порвало))))))

von_hutten 21 февраля, 8:42
Так откуда видно что Муженко и Полторак - хорошие специалисты?

  • 1