?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Кстати, да
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
igorsova 19 февраля, 22:52
Путін - пацюк?
ґґґґґ
Він окупував терииторії двох незалежних країн і нахуй послав світову спільноту, поправивши ракети на поясі. Якщо за такого стану ще й Україна почне бавитись в нейтральність, то решті світову за таких розкладів і подавно не потрібна буде конфронтація із росією і путіним, і всі заслужено заб'ють на Україну.
Порошенко ще в мінську міг почати гратись в нейтральність перед Путіним замість впертись рогом за Україну, і всі послали би Україну ще тоді в 2014.

//Якщо в Україні буде стабільна ситуація та внутрішня єдність//
зніміть рожеві окуляри і подивіться навколо.

Після трьохсот років окупації і примусової негативної селекції, єдність Українцв повинна виховуватись сильною українською владою. Єдина надія що Порошенко залишиться на наступний президентський термін, а після нього буде ще кілька президентів аналогічної якості, і Україна таки отримає нове покоління Українців невражене вірусами мояхатаскраїзму і дедваукраїнцітатригетьманізму. Інакше наступний шанс з'явиться років через 10-20, через ще більшу кров, і немає ніяких гарантій що Україна ще буде існувати на той момент беручи до уваги рішучість росії припинити існування незалежної України.

  • 1