?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Кстати, да
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
trots1991 19 февраля, 19:41
Панове, не треба панікувати - у нас парламентська республіка.
Навіть у разі перемоги, "Зе" буде вирішувати дуже мало, і капітулювати йому ніхто не дасть.
Взагалі, найгірший з можливих наслідків його перемоги - це параліч влади через тотальний взаємний саботаж між парламентом та президентом. Якщо це буде ише на зовнішньому напрямку - не трагічно, а от на внутрішньому - можуть бути проблеми.

igorsova 19 февраля, 20:49
Ватний президент чи ватний парламент чи ватні обоє - буде крахом отих досягненнь України за останні 5 років.

trots1991 19 февраля, 21:16
Согласен. Вот только "Зе" - все-таки не ватник. Он скорее "никакой", как тут правильно заметили. Нейтральный.
Что будет если он победит - понятия не имею, но врядли капитуляция или "крах досягнень".

igorsova 19 февраля, 21:20
Нейтральність це зернятко поміж двох жерновів. Коли ви в клітці із голодним ведмедем нейтральність наврядчи попоможе вам залишитись живим.

trots1991 19 февраля, 21:46
Пуйло - це не ведмідь, а скоріше пацюк. Він хапає те, що погано лежить.
Якщо в Україні буде стабільна ситуація та внутрішня єдність - нічого він не зробить. А от якщо країну доведуть до чергового майдану (чи спроби перевороту а-ля савченко) - може й скористатись моментом.

Рашка вцілому - може й ведмідь, але зараз не настільки "голодний", щоб напасти. А от якщо він буде доведений до такого стану (пропагандою, чи якимись зовнішніми факторами) - нажаль, з ножиком проти ведмедя ми не встоїмо. І в цьому сенсі нейтральність може бути навіть позитивним фактором...

Це я до того, що перемога зеленського (якщо вона буде) сама по собі - це не катастрофа. От бойко - катастрофа, вона - скоріше за все також, а Зе чи Гриценко - навряд.
Тут головне, щоб наші "діячі" в своїх міжусобицях країну зсередини не почали розвалювати - от тоді пуйло точно вдарить, і ніщо його не зупинить.

igorsova 19 февраля, 22:52
Путін - пацюк?
ґґґґґ
Він окупував терииторії двох незалежних країн і нахуй послав світову спільноту, поправивши ракети на поясі. Якщо за такого стану ще й Україна почне бавитись в нейтральність, то решті світову за таких розкладів і подавно не потрібна буде конфронтація із росією і путіним, і всі заслужено заб'ють на Україну.
Порошенко ще в мінську міг почати гратись в нейтральність перед Путіним замість впертись рогом за Україну, і всі послали би Україну ще тоді в 2014.

//Якщо в Україні буде стабільна ситуація та внутрішня єдність//
зніміть рожеві окуляри і подивіться навколо.

Після трьохсот років окупації і примусової негативної селекції, єдність Українцв повинна виховуватись сильною українською владою. Єдина надія що Порошенко залишиться на наступний президентський термін, а після нього буде ще кілька президентів аналогічної якості, і Україна таки отримає нове покоління Українців невражене вірусами мояхатаскраїзму і дедваукраїнцітатригетьманізму. Інакше наступний шанс з'явиться років через 10-20, через ще більшу кров, і немає ніяких гарантій що Україна ще буде існувати на той момент беручи до уваги рішучість росії припинити існування незалежної України.

  • 1