?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Макдональдси розсадники гріха✓ 100% опитаних мною касирів Макдональдсу, заявили, що звільнися б, якби знайшли нормальну роботу.
✓ За моїми даними, найчастіше жертвами "вільних кас" стають випускники гуманітарних спеціальностей українських ВНЗ.
✓ До появи Макдональдсів в Україні взагалі не було касирів цієї мережі закладів швидкого харчування.

Богдан Кузьмич


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
igorsova 19 февраля, 15:45
Веселять укрїанські пімпи які брешуть про золоті гори, а потім продають українських дуреп в сексуальне рабство за кордон.

maxxim61 19 февраля, 16:03
Присилай резюме, чо там.
Я й тебе продам в сексуальне рабство.

igorsova 19 февраля, 16:13
Давай скани своїх паспортів, свою дресу, все тобі вишлю.

maxxim61 19 февраля, 16:20
В Лас Вегасі, штат Невада, проституція легалізована. Що таке рабство, там забули вже півтора століття тому. За сексуальні злочини садять на терміни просто охуєнні.

І от шо мене найбільше зайобує, так це те, що сучасні українці, патріоти, а уявлення про Америку у них - з русскава тілівізара.

Нахуй іди, баранігорсова.

igorsova 19 февраля, 16:39
Де скани твоїх паспортів і адреса, хоробрий любитель купівлі живих людей для задоволення власних сексуальних забаганок?
Знавець америки в першому поколінні знайшовся....

Edited at 2019-02-19 16:40 (UTC)

yizhack 19 февраля, 16:19
Дурепи не вони а ті хто на 20 й рік тупо однакових історій продовжують вірити в бідних наївних дівчаток які й думки не мали куди й навіщо вони їдуть. Тобто це ви дурепа і намага\тесь такими зробити інших.

yizhack 19 февраля, 16:46
Й очі чесні чесні :) Так, я вірю - вони Й НЕ ПІДОЗРЮВАЛИ куди їдуть )

igorsova 19 февраля, 17:25
суть в тому що там проституція легалізована, і це ніяк не впливає на торгівлю людьми під прикриттям легалізованої проституції

yizhack 20 февраля, 7:33
Суть в тому що у нас проституція Є й нікуди не зникала але деякі ідіоти намагаються її НЕ ДОПУСТИТИ :))
І замість того що боротися за ЗАХИСТ прав в т.ч трудових тисяч людей в цьому бізнесі лєвачьйо бориться навпаки за заборони запрєти й інші "нє дапустім !". При тому ще й розповідають як держава має контролювати моє статтєве життя

igorsova 20 февраля, 12:41
Ідіоти намагаються перевести в легальне поле протизаконне явище без продуманих законів, без продуманої системи контролю і регулювання, іншими словами їхня ціль не покращити законність а просто назвати чорне білим.
Довбойоби придурюються що держава вказує їм як трахатись, хоча державі похуй як і скільки ти трахаєш свою дружину чи ґьорлфрендшу і як і скільки твій бойфренд трахає тебе.

Недорозвинуті кретинопикі уєбани шукають політичні забарвлення в здоровому глузді і в дотриманні законності, в намаганні захистити від сексуальної експлуатації і від сексуального рабства неповнолітніх, психічно нездорових, щоби контролювати фінансові трансакції які ПОВИННІ приносити надходження в бюджет, захищати здоров'я і життя всіх задіяних сторін.

A в словосполученні "право трудових тисяч" акцентованим повинно бути слово право, тобто законність. Саме продумані закони повинні диктувати і контрулювати всі аспекти цього явища, а не пискливий лемент анонімних довбойобів які відстоюють інтереси пімпів, сутенерів, торгівців людьми, і плюють на державні інтереси, на законність, на права людини.

yizhack 20 февраля, 12:58
Контролю і регулювання, (с) і помножити на сто. це вичерпна характеристика краснозадих довбойобів ) навіть додавати нічого не треба )
Краснозадим важлива демагогія на рівному місті. Проституція існує але вони обговорюють можливість її дозволу ! )) Так ніби вони вирішують - бути явищу чи ні ! :) В той час як явищу начхати на їх тупе балабольство. Воно існуєю Давайте ще врегулюйте другий закон Ньютона або траєкторію Місяця навколо Землі, ідіоти )

ПС
Контрольор і регулятор багато ти спілкувався з повіями ? З реальними, живими (ще й перевіримо який сенс для феміністок має слово спілкування :))

igorsova 20 февраля, 13:11
Тільки кретинопикий сутенер здатний назвати державний контроль і регуляцію як наприклад в Штатах, в Британії, в Гонконзі, в Швейцарії,.... ознакою кразнозадих довбойобів.
ґґґґ

besus 20 февраля, 22:49
Паранойя - неприятное расстройство.
До речи, как легализация проституции соотносится с параноидальной конспирологией про отправку "дуреп" в иностранные бордели? Это очевидное преступление, торговля людьми, но к легализации проституции оно не имеет отношения, они перпендикулярны.

igorsova 20 февраля, 23:35
//Паранойя - неприятное расстройство.//
Співчуваю вам.

//они перпендикулярны//
Проституція це купівля живої людини для задоволення влазних сексуальних забаганок.
https://ibigdan.livejournal.com/23315091.html?thread=895576467#t895576467

  • 1