?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Макдональдси розсадники гріха✓ 100% опитаних мною касирів Макдональдсу, заявили, що звільнися б, якби знайшли нормальну роботу.
✓ За моїми даними, найчастіше жертвами "вільних кас" стають випускники гуманітарних спеціальностей українських ВНЗ.
✓ До появи Макдональдсів в Україні взагалі не було касирів цієї мережі закладів швидкого харчування.

Богдан Кузьмич


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
maxxim61 19 февраля, 15:40
Причина в проституции - это проблемы в экономике, когда нет других вариантов, а деньги нужны-
-теж не зовсім правда. В Лас Вегасі найкращі проститутки заробляють і по 200 і по 300 тисяч доляриків в рік. Щоб бути найкращим треба також бути і розумним, багато з них з університетською освітою, і вони напевно вернуться до своїх професій ......пізніше, спочатку назбиравши мільйончик-два.

Ось наприклад:

Alice Little, who works at the Moonlite Bunny Ranch in Nevada, US, says her job is "stigmatising, degrading, difficult, and the best thing I’ve ever done with my life."
Lifting the lid on what goes on at the brothel, Alice told Style Caster she spends more than £1,750 a year on condoms and lubrication, "hours" in the nail salon, and works out for an hour in the gym everyday.
The 4ft 8in beauty, who claims to be the best paid prostitute in the United States - pocketing £711,000 to date, explains that it takes a lot to be a sex worker.
Alice, who has worked at the brothel for two years, said: "My job is that of a psychologist, relationship coach, and sexpert all rolled into one."

За два рочки роботи дівчинка поклала до кишеньки £711,000, що є рівно 923 660 американських зелених доляриків. Для справедливості: вона claims to be the best paid prostitute in the United States.

Але основне не це, основним є ось це: "She says her job is ....... best thing I’ve ever done with my life."

Вам перекласти?
Та будь-ласка: її робота є найкращим, що вона коли небудь робила у своєму житті.

igorsova 19 февраля, 15:45
Веселять укрїанські пімпи які брешуть про золоті гори, а потім продають українських дуреп в сексуальне рабство за кордон.

maxxim61 19 февраля, 16:03
Присилай резюме, чо там.
Я й тебе продам в сексуальне рабство.

igorsova 19 февраля, 16:13
Давай скани своїх паспортів, свою дресу, все тобі вишлю.

maxxim61 19 февраля, 16:20
В Лас Вегасі, штат Невада, проституція легалізована. Що таке рабство, там забули вже півтора століття тому. За сексуальні злочини садять на терміни просто охуєнні.

І от шо мене найбільше зайобує, так це те, що сучасні українці, патріоти, а уявлення про Америку у них - з русскава тілівізара.

Нахуй іди, баранігорсова.

igorsova 19 февраля, 16:39
Де скани твоїх паспортів і адреса, хоробрий любитель купівлі живих людей для задоволення власних сексуальних забаганок?
Знавець америки в першому поколінні знайшовся....

Edited at 2019-02-19 16:40 (UTC)

yizhack 19 февраля, 16:19
Дурепи не вони а ті хто на 20 й рік тупо однакових історій продовжують вірити в бідних наївних дівчаток які й думки не мали куди й навіщо вони їдуть. Тобто це ви дурепа і намага\тесь такими зробити інших.

yizhack 19 февраля, 16:46
Й очі чесні чесні :) Так, я вірю - вони Й НЕ ПІДОЗРЮВАЛИ куди їдуть )

besus 20 февраля, 22:49
Паранойя - неприятное расстройство.
До речи, как легализация проституции соотносится с параноидальной конспирологией про отправку "дуреп" в иностранные бордели? Это очевидное преступление, торговля людьми, но к легализации проституции оно не имеет отношения, они перпендикулярны.

igorsova 20 февраля, 23:35
//Паранойя - неприятное расстройство.//
Співчуваю вам.

//они перпендикулярны//
Проституція це купівля живої людини для задоволення влазних сексуальних забаганок.
https://ibigdan.livejournal.com/23315091.html?thread=895576467#t895576467

d_nielli 19 февраля, 16:31
Вы понимаете что не корректно сравнивать Украину с США, и тем более приводить в пример город вроде Лас-Вегаса?

Кроме того, простой вопрос - вы готовы подменить Алису Литтл на ее рабочем месте? Честный ответ даст вам понимание ее социального положения не смотря на ее деньги.

maxxim61 19 февраля, 20:40
Чувак, ЦЕ ТИ НАПИСАВ:"Причина в проституции - это проблемы в экономике, когда нет других вариантов".

Я тобі привів приклад дєвачки, і таких там є тисячі, які мають інші варіанти, бо в Америці проблем в економіці нема і робота є.
І тут ти починаєш віляти жопою: Україна не Америка (ага, в Україні у дєвачєк не вдоль а впоперек і Україна це щось скрєпно-унікальне, якого більше ніде нема на світі - десь я вже це чув......), соціальний стан дєвачки недостатньо високий (ага, касир в супермаркеті - це охуєнна соціальна позиція).

Іди в туман.

d_nielli 19 февраля, 21:22
Серьезно, я считал что очевидно что когда я пишу о экономике, я пишу о нашей стране.

Нужно быть очень смелым, чтобы говорить о том, что раз в США есть проституция, то и наша ситуация ровно такая же и экономика тут не причем.

Кроме того, я не услышал, готов ли ты заменить Алису. Я жду ответа, и если его не будет, то извини - но твой аргумент ничего не стоит.

  • 1