?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Макдональдси розсадники гріха✓ 100% опитаних мною касирів Макдональдсу, заявили, що звільнися б, якби знайшли нормальну роботу.
✓ За моїми даними, найчастіше жертвами "вільних кас" стають випускники гуманітарних спеціальностей українських ВНЗ.
✓ До появи Макдональдсів в Україні взагалі не було касирів цієї мережі закладів швидкого харчування.

Богдан Кузьмич


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
pyton 19 февраля, 13:58
А если уменьшит пафос, то в чем разница с услугами массажистки/та?

igorsova 19 февраля, 13:59
Підозрюю що прибічники легалізації проституції не будуть проти, якщо їхні неповнолітні діти будуть продавати лимонад сусідам чи родичам на власному подвір'ї. Виходячи з цієї аналогії прибічники проституції також не будуть проти щоби їхні діти лизали хуї сусідам чи родичам на власному подвір'ї?
Дуже сумніваюсь. Tому йолопам хто додумався прирівняти проституцію до роботи продавцем раджу довести свою правоту прикладом власних дітей.


pyton 19 февраля, 14:07
Подозреваю что Ваша манипуляция опять не удалась. Но как всегда, истеричные запретители сразу идут ебать несовершеннолетних детей. Никаких промежуточных вариантов!

igorsova 19 февраля, 14:13
Ми обговорюємо вашу примітивну спробу прирівняння роботи касира/масажиста із явищем купування живої людини для задоволення власних сексуальних забаганок. Проституція це торгівля людьми.

pyton 19 февраля, 14:16
Не-а. Вы пытаетесь шокировать сразу еблей детей. Ну это такой вариант сведения дискусси к Гитлеру.

igorsova 19 февраля, 14:19
Я тицьнув вас носом в хибність вашого прирівняння проституції до роботи касиром/масажистом.

(Удалённый комментарий)
igorsova 19 февраля, 14:12
Ми обговорюємо примітивну спробу прирівняння роботи касира із явищем купування живої людини для задоволення власних сексуальних забаганок. Проституція це торгівля людьми.

(Удалённый комментарий)
Олександр Борисенко 19 февраля, 14:20
явище купування живої людини для задоволення власних сексуальних забаганок існує незалежно від легалізації проституції, і називається "брак за розрахунком".

taiba_dp 19 февраля, 14:43
Є досить велика різниця між вирішили продавати лимонад та змушені продавати лимонад. Чи ваші діти ні-ні до шлюбу та й какають метеликами? Люди займаються сексом. І палюбві і з користю. Незалежно від того проститути вони чи ні. А ваше перенесення сексу до сфер духовних - це до лікаря чи пастиря, причому останнє, за Конституцією, має буди відокремленим від громадянських відносин.

igorsova 19 февраля, 15:10
//А ваше перенесення сексу до сфер духовних//
А що ще ви спробуєте видати за мої слова?

І наслікьки я розумію мова йде про поституцію (наприклад якби ваша мама брала би гроші за сосання хуїв це було би проституцією) а не про блядство (коли ваша мама не брала би гроші за сосання хуїв, і відповідно це було би тільки її особистою справою)

taiba_dp 19 февраля, 15:49
Саме так, коли ваша мама бере гроші за сосання хуїв, це проституція. А коли вашу маму купляють для сосання хуїв, це торгівля людьми.

besus 20 февраля, 21:51
После того, как достигнут совершеннолетия - почему нет?

igorsova 20 февраля, 23:27
Уважно прочитати інтелекту не вистачило?

  • 1