?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»

Але дехто, звичайно, вважає це великою перемогою.

Онлайн рітейлер та технологічний гігант Amazon відмовився від планів побудувати свою другу штаб-квартиру на околиці Нью-Йорку — у Лонг Айленд Сіті.Після того, як Amazon оголосив конкурс та пояснив умови (певна відстань до міжнародного аеропорту, доступ до мінімум двох крупних автострад, тощо), заявки та пропозиції надійшли від 200 міст у США, Канаді та Мексиці. Бажаючих стати домом для другої штаб-квартири Amazon виявилося багато. У фінал вийшли 20 міст, й серед них переможцями стали Нью-Йорк та Арлінґтон, штат Вірджинія.

У нью-йоркській штаб-квартирі Amazon планував розмістити 25 тисяч робітників із середнім годовим доходом у $150 тисяч. Очікувалося, що це призведе до додаткових 67 тисяч робочих місць у супутніх бізнесах. На будівництво штаб-квартири Amazon планував витратити $2,5 мільярди. У наступні 25 років Нью-Йорк очікував отримати від Amazon від $27 до $30 мільярдів податків, й ще $10 мільярдів прийшло б від супутніх бізнесів.

Щоб досягти приходу Amazon до Великого Яблука, губернатор штату Нью-Йорк Куомо та мер міста Нью-Йорк де Блазіо тимчасово припинили видряпувати один одному очі та поєднали зусилля. Пропозиція Нью-Йорку для Amazon включала пакет пільг на $3 мільярди (з них $2,5 мільярдів у вигляді скасування податків) та бюрократичне сприяння.

Й Нью-Йорк виграв конкурс.

Але тут на сцену вийшли некорисні ідіоти та ліваки — люди, які погано вміють рахувати. Лідерами виступили сенатор штату Майкл Джіаніаріс та радикальна лівачка Александрія Оказіо-Кортез.

Три мільярди, сказали вони. Це наші три мільярди! Караул!! Грабують!! Навіщо ви їм запропонували три мільярди? Нью-Йорк і так крутий, самий крутий, нащо платити якимось жадібним корпораціям. Навіщо нам той Amazon, сказала Оказіо-Кортез, ми оці $3 мільярди чудово можемо самі інвестувати у регіон. Й взвагалі я маю набагато кращий план, ніж в того Amazon.

Й у нас тут ціни зростуть на оренду житла, сказали некорисні ідіоти. Тож нам Amazon тут не треба. Й затори будуть (як людина, яка більше 10 років прожила у місті Нью-Йорк, хочу сказати, що Amazon навряд чи сильно вплине на вже існуючі легендарні нью-йоркські затори).

Некорисні ідіоти протестували з плакатами, а дурні політики та бюрократи цькували менеджерів Amazon на ділових зустрічах.

Мабуть, вони думали, що куди Amazon подінеться. Вже ж оголосили плани.

Хоча близько 70% населення Нью-Йорку підтримувало рішення Amazon прийти у їхнє місто, Amazon вирішив, що їм цей цирк на дроті не потрібен. Бо коли тебе із відкритими обіймами чекають ще як мінімум 199 міст на континенті, то навіщо ускладнювати собі життя.

Й Amazon згорнув плани на побудову другої штаб-квартири у Нью-Йорку, пояснивши, що в них не вийшло й не вийде побудувати теплі відносини із деякими місцевими політиками та спільнотами, як вони сподівалися. Так що щасти вам, нью-йоркці, здоров‘я й гарного настрою.

Ідіоти та ліваки радіють — в них перемога. Вони зекономили $3 мільярди! Те, що сплативши $3 мільярди, вони з часом отримали б $27-30 мільярдів, ну то таке. Ці люди не чули про ROI (Return On Investment), навіть якщо мають дипломи з економіки.

Те, що вони втратили шанс, який випадає раз у покоління — ну, то таке. Зате оренда житла не підвищиться. Взагалі добре було б весь бізнес з Нью-Йорку вигнати — от тоді аренда житла подешевшає, от буде добре.

Ще важливо, що своїми діями Нью-Йорк посилає іншим бізнесам сигнал, що місто недружелюбне до бізнесу. «Ви до нас прийдете — ми чинитимемо вам перепони. Бо ми круті й нам можна.». Такі речі зазвичай мають значне відлуння.

Александрія Оказіо-Кортез проквакала щось про корпоративну жадібність, експлуататорів трудящих (офісна робота за $150 тисяч на рік — це жахлива експлуатація) та як вони перемогли «найбагатшу людину світу». Прогнати 25 тисяч робочих місць та $30 мільярдів податків — як на мене, дуже сумнівна перемога.

Так що, як бачите, і в США існує контингент, еквівалентний совковим уявленням про жахливих експлуататорів-капіталістів, про правильний захист трудового народу від експлуатації й навіть захист якості життя -- від заторів на вулицях й до ціни нерухомості. В результаті, щоправда, не буде робочих місць, величезних інвестицій, підняття вартості активів -- від вартості робочої сили до вартості об‘єктів нерухомості — розвитку інфраструктури, величезних надходжень в бюджет міста тощо. Така собі перемога над здоровим глуздом.

Ідіоти — це міжнародне явище.

Зелена Жаба


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

dimon_trigger 16 февраля, 12:46
Так що, як бачите, і в США існує контингент, еквівалентний совковим уявленням про жахливих експлуататорів-капіталістів, про правильний захист трудового народу від експлуатації

там того контингенту - вся йобана демпартія. їхня ж тема ідіотська толерастія, захист нелегальних мігрантів і т.д.

e_1_off 16 февраля, 13:54

Заменіть "Амазон" на "мігранти" - і виявиться, що Оказіо-Кортез та Трамп розповідають один в один те саме.


ekramarenko 16 февраля, 12:47
А и ничо такого страшного, и даже наоборот. Из тех соображений, что Нью-Йорк и так огромен и там столько всего, еще только Амазона не хватало. Нью-Йорк - столица мира, но не может вместить весь мир. Жизнь в подобных урбанистических суперконгломератах мало отвечает потребностям человека, незачем их выращивать до совсем уж нереальных масштабов. Зато мощности Амазона могут пойти на пользу какому-нибудь менее крупному и разрекламированному городу - и жизнь города бодрее потечет (налоги, рабочие места, все дела), и Амазон вроде как кругом молодец.

friendlystrnger 16 февраля, 15:34
Вот вот, а амазон пусть не выделывается, вон, гугль зашёл в Нью-Йорк спокойно, и ничего.

shine_line 16 февраля, 12:51
Хорошая история.

Но я плохо понимаю почему в Штатах такие упоротые леваки (чуть ли не коммунисты) типа Оказио-Кортез имеют поддержку людей как в какой-то Венисуэлле. Может пояснит кто?

amikhov 16 февраля, 12:53
Потому что латиносов много понаехало. Вон на фото баба с картонкой - явно латиноамериканка.

amikhov 16 февраля, 12:55
Вообщё у НЬю-Йорка и так ВВП выше чем у Великой Сраны Роисси, несмотря на таких идиотов

yizhack 16 февраля, 15:37
Не несмотря. Именно благодаря большому ВВП такое там и произрастает. Ну не едут сжв и всякое левачье жить в жопы мира… почему то.

(Удалённый комментарий)
kingeugen 16 февраля, 13:07
Это из Арлингтона заслали десант.

quaziking 16 февраля, 13:09
Я обьясню почему они против. На своем примере. Я программист. Зп 105к. С бонусами 110к. И пока у меня все хорошо. Приходит амазон (не дай бог) = цены на аренду жилья взлетают в 1.5-2 раза. Все. Я попал... Работу в ближайшие 3 года я сменить не могу (по условиям получения гринки. Компания спонсирует.) Никакий помощи мне не положено по определению. 2) вместе со мной попадают еще 20-30% населения чикаго. Их зп изначально сильно меньше. Вопрос: что думаете теперь?

Edited at 2019-02-16 13:09 (UTC)

amikhov 16 февраля, 13:17
Простите, мне непонятно, с чего бы вдруг внезапно взлетят цены на аренду жилья, независимо от того, Нью-Йорк это, Чикаго или Арлингтон?

(Удалённый комментарий)
denkrep 16 февраля, 13:26
Я бы ещё добавил из других статей которые читал - это не то что им "дали" бы 3 млрд. Это, грубо говоря, 3 млрд налоговых скидок и прочих поблажек. Тобишь просто прибыль бы начала приходить в штат не сразу, а года через 3. В минусе штат и город не был бы ни одной секунды.

talgaton 16 февраля, 13:32
где Александрія Оказіо-Кортез - а где логика?

frangi_pani 16 февраля, 13:45
+1 Повністью згодна!

Погляд мешканця.

_taxi_driver 16 февраля, 14:06
Лонг Айленд Сіті - зовсім не околиця Нью-Йорку, достатньо подивитися на мапу міста. З тієї ж мапи можна зрозуміти або згадати,
що НЙ - острівне місто із витікаючими проблемами мостів та тунелів, побудованих ледь не 100 років тому у середньому,
та не розрахованих на сучасне навантаження. Хайвеї LIC ледь витримують потік хвилі ком'ютерів-доїжаючих кожного ранку та вечора.
Додатковий струм може просто стати останньою краплею, бо розширюватися нема куди (острівне місто, пам'ятаємо?) та нема за що (дефіціт бюджету).

До того ж, як абсолютно вірно вже висказалися вище, місто втрачає привабливість для середнього класу. Тобто люди тікають
від надмірного кошту життя, місто втрачає податки, які вони могли б сплачувати та подовжує нести величезні збутки
на виплати соціальних програм шару населення, яке живе на шару (pun intended). А той шар аж ніяк не зменшується та тікати з міста не може й не хоче. В мерії проблеми з бюджетом на власних пенсіонерів, наприклад.


Edited at 2019-02-16 14:09 (UTC)

Re: Погляд мешканця.

shine_line 16 февраля, 14:30
Невже Нью-Йорк таке відверто ліве місто (в політичному плані) що готове мало не за комуністів голосувати?

Edited at 2019-02-16 14:31 (UTC)

Michael Ryabokul 16 февраля, 14:36
Как это работает у евреев. Израиль. Городок в пустыне в 50 000 населения куда пришел Интел и начал свое производство 20 лет назад. С тех пор вложился туда 18 миллиардами американских шеклей вечнознленых. Сейчас вкладывает еще 11 миллиардов долларов. И что? Это золотой кусок Израиля по ценам на недвижку? Своя Бей Эреа пр ценам? А вот хрен. Цены даже ниже чем в соседних городах. Хотя эта дыра в пустыне и увеличилась на треть из-за прихода Интела. Хотя и тут всякая левая сволочь вопила, что какого хрена налоговые скидки кровопийцам. А то что в теперь зарплаты подтянулись к американским и ирландским. (это где наши коллеги трудчтся по компании), а за ними и зарплаты вокруг сильно выросли, они селективно не замечают. Левые это диагноз.

_taxi_driver 16 февраля, 14:48
Да, Нью-Йорк и пустыня - совершенно одно и то же.
В том-то и дело - страна огромная, места - навалом.
Нет, надо в центр старого перегруженного мегаполиса вломиться.

rabbituckman 16 февраля, 14:41
Бляди они и в африке бляди.

talgaton 16 февраля, 15:35
дый - ону тут боком.
посмотри Коментарии, им тут виднее что там в Нью Иорке происходит!

friendlystrnger 16 февраля, 15:42
Кг/ам
Афтору совет - разбираться в источнегах, а не "рабиновичей" слушать

Lan Ban 16 февраля, 15:45
вово,
безос на трампона хуй ложил,
а тут какой то мелкой пизды из хауса испугался

Lan Ban 16 февраля, 15:42
мне интересно,
автор статьи сам на Лонг Айленде живет,
или опать, по мотивам твитов трампа статью наговнякал?

Lan Ban 16 февраля, 16:39
прикольно, что когда трампон наезжал на амазон, трамподрочеров, с их якобы капиталистическими взглядами, было не видно и не слышно,
а тут повылазили

ne_genii 16 февраля, 17:10
Глупость, сказаная с апломбом и подтасовка фактов. Нью-Йорку не нужен Амазон от слова совсем.

Lan Ban 16 февраля, 17:14
да, блин видать народу из Украины и Израиля виднее