?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Законодавче врегулювання канабіса для науки та медицини

Господа! Евробляхеры собрали больше 36 тыс подписей за льготную растаможку. Мы, пациенты, пока что под нашей петицией насобирали только 18 тыс.

Это не про наркотики, а про лекарства, которые из-за глупых законов запрещены в Украине (мак, кстати, не запрещен).

Подпиши сам, сагитируй маму, соседа и бабушку!
Подписаться можно (НУЖНО!) здесь.via Кристина Абрамовская

Метки:

promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Николай Носов 13 февраля, 16:45
Голоса в петициях на сайте ВР накручивать можно.

dyxprotoykra 13 февраля, 16:46
Коноплі-не наркотик!Нехай Росте!

rimo_blade 13 февраля, 16:48
Підписав. Я траву не жалую, а свободу - так.

rorts 13 февраля, 16:57
Не знаю что думать по этому поводу. у матери частые мигрени десятки лет и ничего толком не помогает, сколько раз агитировал её попробовать, но предпочитает терпеть и страдать.
почему я вижу больше минусов чем плюсов- потому что у нас народ пока что быдловат не готов наверное.
Вчера говорили с мелким соседом о насвае(ниже видео что это такое,очень советую посмотреть тем у кого мелкие дети), 5 лет тому "лицо кавказской наружности" продавая специи на рынке города сумело заполонить школы этой дрянью, много детей незаметно для взрослых подсело на этот самый насвай, полиция среагировала, кого то там пробовали наказать,боролись, но дело в том что страшен не столько физиологический эффект привыкания сколько, по опросам, ощущение того, что без этих подстегивающих веществ, какими бы безвредными они не казались, становится намного скучнее жить, а уж этого молодежь не потерпит.
видео о "безобидном" насвае, может 20минут это слишком много для поверхностного интереса, зато подробнее о последствиях.так что не знаю, мы все равно придем к легализации, но не считаю что стоит её подталкивать.

rvun 13 февраля, 17:43
Досить дозволити драп і встановити високі ціни і все, школоло буде мати до цього відношення, як і до цигарок.

rorts 13 февраля, 19:23
саме цього я й боюсь.

rvun 13 февраля, 19:35
Я хз, в нас купити план в школі було так само просто, як і цигарки. Знаєш певних учнів, зробив на завтра замовлення, дав гроші - він тобі наступного дня каже, де забрати. Фсьо. Через таку простоту мені видаються трішки безглуздими заборони, хоча це може лише в нас в Білій Церкві так просто з цим було?

Почти офф-топик

a_garvey 13 февраля, 18:01
Ваша мама не проверяла реакцию на пишу? Я много лет маялся с головной болью, пока не прочитал, что возможна реакция на сыр. Проверил - убедился, что у меня именно тот случай. Сейчас просто если не полностью избегать, то по крайней мере максимально уменьшить употребление сыра и других продуктов, способных вызвать ту же реакцию

rorts 13 февраля, 19:37
спрошу при случае. спасибо за совет

rimo_blade 13 февраля, 20:15
Лигалайз коснется именно тех кто в этом нуждается. Купить план при определенном желании у нас никогда проблемой не было и у барыг он будет все еще дешевле. В той же Европе отвалить 300 ойро за месячную дозу по рецепту готовы не те кто просто хочет получить кайф.

rorts 14 февраля, 8:44
Когда всей страной повзрослеем надеюсь у нас тоже так будет.

rvun 13 февраля, 17:40
Давайте врегулюємо не медичний. Хай в нас канабіс продається так, в кожному ларьку. Туризм, сільське господарство, сфера інтимних послуг, та й щастя пересічних - заквітне буйним квітом.
Давайте про наркотики, а то вже заєбали своєю медициною.

igorsova 13 февраля, 17:41
Допоки в Україні можливо придбати у лікаря довідку про щеплення дитини, допоки в Україні можливо таким лікарям завдяки бездіяльності судів і прокуратури продовжувати свою медичну діяльність, єдине до чого призведе легалізація марихуани це до того що лікарі стануть дилерами.
Так що не варто починати готувати рагу із ще невбитого ведмедя, особливо коли окрім кухоного ножа і моркви у вас більше нічого немає.

rvun 13 февраля, 17:45
От і я кажу - дозволити не лікарську. Але з високими зборами, як на цигарки, чи алкоголь, відрубанням рук, якшо продадуть до ну скажімо 25 років. Звістно, є не дуже вдалий приклад курців опію, але ніби залежність зовсім не такого гатунку.

igorsova 13 февраля, 17:51
Раз за продаж справок про щеплення медиків не саджають із позбавленням ліцензії, то не існує гарантії що медиків будуть саджати із позбавленням ліцензії за наркоторгівлю.

//Але з високими зборами//
наркоторгівці запропонують дешевші наркотики

rvun 13 февраля, 17:57
Бутлєгерство теж пропонує дешевшу самогонку, але ж не може конкурувати з промисловим виробництвом. Хай ліцензуються і торгують на законній основі з сплатою податків. в таких умовах, коли торгувати законно - вигідно, а не законно = 10 років тюрячки - наркодилери переведуться миттєво.

igorsova 13 февраля, 18:30
Можливо я і помиляюсь, але мені здається у вас дещо ідеалістичне сприйняття реальності стосовно як наркоторгівлі так і корумпованості українців. В Китаї за наркоторгівлю смертна кара, але і там є наркоторгівля. В Україні, через корупційний клімат навіть на низовому рівні, на даний момент просто немає ефективних інструментів як контролю так і регулювання.

Edited at 2019-02-13 18:37 (UTC)

rvun 13 февраля, 18:41
повну конфіскацію майна у наркоторгівців і 25% конфіскованого - премія сідді, 25% - премія поліцаям. Зараз така система працює при штрафуванні браконьєрів на річках - не можливо про щось домовитись з рибнадзором.
Я б таку практику ввів би на всі злочини - тоді б наші правоохоронці рили б рилом землю і були б непідкупні.

Edited at 2019-02-13 18:44 (UTC)

igorsova 13 февраля, 18:49
Наркоторгівля оперує сумами зиску на порядки більшими за браконьєрство.
Звичайно, якщо буде ефективний контроль і регуляція, то потрібно легалізувати медичний канабіз, але нажаль рівень корупцї українських суддів, прокуратури і поліції поки що недостатній для легалізації, і боюсь що за такого розвитку подій ми отримаємо зворотній ефект.

Edited at 2019-02-13 18:49 (UTC)

e_1_off 13 февраля, 18:02

А скажіть-но, шановний добродію, скіко вам заплатив ваш місцевий драг-ділер аби ви несли цю хуіту?


igorsova 13 февраля, 18:24
Оркім butthurt-а не бачу жодного заперечення по темі.

e_1_off 13 февраля, 18:37
Заперечення чому? Не можна "заперечити" умовний спосіб.

Але якби тобі набір лозунгів не заміняв мислення, то ти легко би допетрив, шо у нас в країні медичні опіати цілком легальні (а конопля - нє, це, до речі, хохма того ж рівня, що я можу мати карабін, а пістолет не можу), але чомусь лікарі геричем не барижать.

igorsova 13 февраля, 18:41
//аперечення чому? //
Фактів.
Я констатую факти: в Україні можливо придбати у лікарів довідки про щеплення дитини, і через бездіяльність як суддів так і прокуратури, згадані лікарі продовжують свою медичну діяльність без тюремних ув'язненнь із позбавленням медичної ліцензії.
Зможете заперечите ці факти?

Edited at 2019-02-13 18:41 (UTC)

e_1_off 13 февраля, 18:54
Я вам привів інші факти - те, що, незважаючи на те, що існують наркотики набагато сильніші та аддиктивніші, ніж каннабіс, які лікарі можуть легально виписувати пацієнтам в Україні вже сьогодні, роль лікарів як джерела для рекреаційного вживання цих наркотиків зникаюче мала. Цей факт має набагато більше відношення до теми, що обговорюється, ніж ваше демагогічне квохтання про "довідки". Але ж ви знову це проігноруєте та далі продовжите торочити свое, так?

Edited at 2019-02-13 18:54 (UTC)

igorsova 13 февраля, 20:31
Звідки ви взяли інформацію що опіати з лікарень не потрапляють на ринок наркотиків?
Звідки ви взяли що відсоток опіатів МОЗ походження менший за опіати контрабандного походження?
Де ці джерела які ви намагаєтесь видати як факти?

Ви знову продовжуєте видавати свій butthurt за факти, і знову уникаєте факт того що в Україні можливо придбати у лікарів довідки про щеплення дитини, і через бездіяльність як суддів так і прокуратури, згадані лікарі продовжують свою медичну діяльність без тюремних ув'язненнь із позбавленням медичної ліцензії.

e_1_off 13 февраля, 20:53
Бгг. Вирішили дурня клеїти? В цю гру можна грати вдвох. А звідки у вас інформація, що відсоток "куплених довідок про щеплення" більше за статистичну похибку? Де ці джерела, які ви намагаєтесь видати як факти?

igorsova 13 февраля, 21:38
Клеїте дурня тут тільки ви.
Я констатую факти, наприклад факт епідемії кору в Україні, при тому що для того щоби дитину взяли в дитячий садок і в школу, вимагають довідки про щеплення.

Я розумію що окрім butthurt-a ви нiчого запропонувати не можете. Ну хіба що ще й вербальну діарею, але і вона мені не цікава.
Успіхів вам в клеєні дурня.

Edited at 2019-02-13 21:39 (UTC)

e_1_off 13 февраля, 21:56
Факт у тому, что в Україні ще два роки тому проти кору офіційно було вакциновано лише 60% дітей. Офіційно, Карле. Цього цілком достатньо для епідемії кору без ваших міфічних "куплених довідок", які ніхто на власні очі не бачив, а брат кума тітки чув від троюрідного співпляшника, що у нього на роботи один дядько купив.

І в дитячий садок і тим більше в школу беруть без щеплень, вас обдурили.

Так що ваші даказатєльства нє даказательства.

Отже, друга спроба: які ваши факти щодо того, що існує хоч одна "куплена довідка про щеплення". Тобто, щоб вас знов до демагогії не понесло: ми зараз взагалі не обговорюємо питання, існують такі довідки чи ні, ми обговорюємо питання на підставі яких залізних, стовідсоткових, офіційно визнаних, пропечатаних, проштемпельованих та пронумерованих фактів ви стверджуєте, що вони існують.

Іван Іваненко 14 февраля, 9:40
Підтримав.
Неприємно здивувало, що на електронного листа для підтвердження підпису чекав близько години.
Наче з Венерою зв'язувався.

  • 1