Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ходила на лекцію про пеніси

Розказую, що розказували.

Можеш більше 10 хв активних фрікцій безупинно – йди до лікаря. Не еякулюєш 40 хв – точно проблеми. В нормі ок протриматись 3-5 хв (активних фрікцій без упину, це не про весь секс загалом).

Середня довжина пеніса в Європі – 9,5-15 см, у світі – 13-17 см в ерегованому стані (про чорношкірих інфу не підтвердили, ніхто не досліджував це питання). Малим вважається пеніс менше 8 см. Але для повноцінного статевого життя і розмноження достатньо 5 см в стані ерекції.

Чоловіків, які хочуть хірургічно збільшити пеніс, спершу відправляють до психіатра, бо, "завеликий член може нашкодити іншим людям" (цитата у відповідь на питання, чому жінок, які збільшують груди, нікуди не відправляють). Довжина піхви, до речі, 7-8 см, але під час статевого акту витягується вдвічі.

Чоловікам в окулярах не варто їсти віагру, бо може осліпнути, а хворий на серцево-судинні – вмерти. Іншим теж не варто.

78% українських пар практикують перерваний статевий акт, як спосіб контрацепції. 27 зі 100 таких пар вагітніють протягом першого року такої контрацепції. Є також думки, що переривання може бути причиною еректильної дисфункції у майбутньому, але 100% підтвердження нема.

Гепатити б і ц найлегше отримати через оральний секс (і для ч, і для ж).

Анальний секс порадили практикувати виключно в презервативі, бо деякі бацили, які не турбують нас в кишці, можуть прижитися на пенісі і буде вава. З вагіною і ротом те саме. Ну і бі керфул під час групового сексу. Розказували на прикладі гонореї.

Половина презервативів у супермаркетах – підробка + неналежні умови зберігання, нарадили купувати виключно в аптеках і секс-шопах. Не носити їх у кишенях, бо латекс руйнується при температурі вище 26 градусів. У контексах і дюрексах галіма змазка, сказали не брати.

Чоловіча проблема «в презервативі не зручно», «нічого не відчуваю» часто вирішується, коли підбираєш правильний розмір. Для цього є кондомір. Чесно.

Пісяти чоловікам краще сидячи, щоб не напружувати м’язи тазового дна.

Сексом і чоловік, і жінка можуть займатися усе життя. Імпотенція в старості – не норма, а результат нездорового способу життя.

Ще схожу на лекцію про клітор.

Natalia Shevchuk

Tags: Интересное
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 92 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →